پلاک یاب + خلافی و عیب یابی خودرو

پلاک یاب + خلافی و عیب یابی خودرو

نسخه ۲.۰.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۶
مگابایت
حجم

پلاک یاب + خلافی و عیب یابی خودرو و نمره منفی جستجوی کد تخلف رانندگی و یادآوری تعویض و تعمیر قطعات خوردو مانند(تسمه تایم؛ روغن موتو، و ده ها عناوین دیگر) به راحتی و تنها در یک نرم افزار.

نکته مهم: برای آپدیت از نسخه های 1.8.5 وقبلتر حتما نسخه قدیمی تر را پاک کنید ونسخه جدید رو نصب کنید.


با نرم افزار پلاک یاب و خلافی خودرو می توانید براحتی خودرو خود رو عیب یابی کنید و تاریخ تعویض قطعات خودرو را تنظیم کنید تا بر اساس تاریخ به شما یاد آوری کند که چه زمانی قطعات و یا ملزومات خودرو رو تعویض کنید همچنین با پلاک یاب میتوانید به تعداد دلخواه مشخصات خودرو وارد کنید.همچنین مشخصات راننده مانند شماره ملی و گواهینامه را نیز میتوانید ذخیره کنید و برای همه آن ها خلافی و نمره منفی دریافت کنید.نرم افزار پلاک یاب و خلافی خودرو برای تمامی شهرستان ها و استان های ایران. این برنامه رو می توانید به رایگان برای دوستان خود ارسال کنید .با این نرم افزار شما قادر خواهید بود با وارد کردن کد پلاک خودرو از استان ،شهر و شهرستان پلاک مورد نظر مطلع شوید فقط کافیست شماره پلاک را وارد کنید تا لیست مناطق شامل آن پلاک ظاهر شود.


امکانات

جستجو پلاک براساس پلاک استان

جستجو پلاک بر اساس نام استان

جستجوی همزمان

ذخیره کردن کردن یادآور تعویض قطعات خودرو

ذخیره کردن مشخصات خودرو و راننده

جستجو و یافتن عیب خودرو در بخش عیب یابی

ظاهر بسیار زیبا و کاربر پسند

آخرین تغییرات و همچنین پلاک های رزو

جواب دهی در زمان

یافتن کوتاه هترین مسیر و مسیر های مسافرتی

کدهای خلافی همراه با آخرین نرخ جریمه ها

نمره های منفی تخلفات

گرفتن خلافی ماشین

گرفتن نمره منفی گواهینامه

تعیین مسافت بین دوشهر

آپدیت های جدید در راهند...

در نرم افزار پلاک یاب و خلافی خودرو سعی شده همه استانها لحاظ شوند و کد های تغییر یافته همراه با تغییرات نمایش داده شوند با این حال اگر مشکلی بود با ما از طریق ایمیل مکاتبه کنید تا در اصرع وقت مشکل را برطرف شود

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: پلاک یاب

اگر به دنبال راهی برای آسان کردن کارهای خود هستید، بهتر است با ما همراه باشید. با اپلیکیشن پلاک‌یاب می‌توانید به‌صورت آنلاین خلافی بگیرید یا نقشه راه بین دو نقطه را همراه با ایستگاه‌های بین‌راهی امدادی، خدماتی و بهداشتی ببینید.

نقد و بررسی پلاک یاب

در ایام تعطیلات و به خصوص عید نوروز و تابستان، همه شهرها پذیرای مسافران متعددی هستند که با اتومبیل شخصی خود اقدام به مسافرت کرده اند. بدون تردید شما هم با دیدن پلاک خودروها به این فکر افتاده اید که هرکدام از آنها متعلق به کدام شهر و استان کشور هستند. به دلیل تنوع شماره پلاک ها، به خاطر سپاری همه آنها مشکل است و یک مرجع کامل میتواند در این زمینه پاسخگو باشد. برنامه “پلاک یاب” تمامی این شماره ها را گردآوری نموده و میتوان آن را به عنوان یکی از مراجع رسمی در این رابطه قلمداد کرد. با معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.

logo-enamad logo-samandehi