Ulysse Speedometer

Ulysse Speedometer

نسخه ۱.۹.۸۹
۱۰
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۷
مگابایت
حجم

پیشرفته‌ترین سرعت سنج و داشبورد خودرو برای رانندگی ایمن.

سرعت سنجی بر اساس GPS و با دقت بالا با حداکثر سرعت ۱۹۰۰ کیلومتر در ساعت!

هشدار تجاوز از سرعت مجاز، قطب‌نما، ارتفاع‌سنج، محاسبه‌گر میانگین سرعت، اندازه‌گیر مسافت سفر، نمایشگر سرعت در نوار وضعیت و امکانات دیگر.

در رسانه‌ها

با کمک این برنامه ایمن رانندگی کنید

برنامه‌ای که امروز قصد معرفی آن را داریم، یکی از پیشرفته‌ترین سرعت سنج‌ها و داشبورد خودرو را بر روی گجت اندرویدی شما می‌آورد!

کیلومترشمار

صفحه کیلومتر بیش تر خودروها، بسیار معمولی و حتی در برخی موارد خسته کننده هستند. علاوه بر این شاید به نظر شما نیز اطلاعاتی که برایتان روی صفحه کیلومتر به نمایش گذاشته می شود، محدود باشد و پیش خود بگویید که ای کاش، اطلاعات بیش تر و امکانات دیگری را نیز ارائه می کرد. به احتمال فراوان اپلیکیشن Ulysse Speedometer توانایی برآورده کردن انتظارات شما را دارد ادامه در وبسایت 1Car.ir

رانندگی ایمن با سرعت سنج!

با Speedometer یک دستیار حرفه ای برای رانندگی ایمن استخدام کنید.این اپ به شما کمک میکند تا بتوانید سرعت حرکت را کنترل کرده و به راحتی مسیریابی کنید. بطور کلی این اپ،یک کمک راننده برای کنترل سرعت است؛می توانید سرعت حرکت با وسیله نقلیه خود را ثبت کرده و گزارش گیری کنید.برای سرعت های بالا صدای هشدار تنظیم کنید و یا به قطب نما دسترسی داشته باشید.در حقیقت جای کمک راننده را پر کنید.

logo-enamad logo-samandehi