Havashenas 4

Havashenas 4

Version 4.9.3
Install from Bazaar
In-app Purchases
+200
K
Active installs
Weather
Category
10
MB
Size

In Media

نقد و بررسی هواشناس

در قرن حاضر، علم هواشناسی پیشرفت های چشمگیری داشته و این به خاطر تحقیقات گسترده دانشمندان در مورد وضعیت جو کره زمین بوده که طی سال های قبل صورت گرفته است. آگاهی از وضعیت آب و هوا، در تصمیم گیری ما برای انجام خیلی از امور نقش بزرگی ایفا میکند و این دلیل خوبی برای علاقه پژوهشگران به این زمینه میباشد. در ادامه با نقد و بررسی برنامه اندرویدی “هواشناس” در خدمت شما هستیم تا آن را بیشتر معرفی کنیم.

با هواشناس دیگر غافلگیر نشوید!

فردا هوا چطوره؟ می خوایم بریم مسافرت، نکنه بارون بیاد! یکی از دغدغه های اکثر مردم نه تنها در ایران بلکه در همه جای جهان فهمیدن وضع هواست، به همین خاطر است که اکثر رسانه ها بخش ثابتی در برنامه هایشان را به پیش بینی وضع هوا اختصاص می دهند. گاهی اینقدر منابع با منابع متعددی روبرو هستیم که نمی دانیم کدام بهتر و معتبرتر است. سایت هایی مثل Yahoo، MSN، Wunderground و بخش های ویژه در اخبار داخلی و خارجی تنها بخش کوچکی از این منابع هستند. در میان این منابع متعدد هواشناس با سرویس خاص خود به کمک ما آمده است. برای آشنایی بیشتر با هواشناس باادامه بررسی همراه باشید…

Havashenas App Review

An well design android weather app that connects to 18 sources to do the best forecasts

App Review: Havashenas 2

one of the best persian application for knowing about the weather condition in Iran

نگاهی بر نرم افزار اندرویدی "هواشناس 3"

با وجود دنیایی از نرم افزارهای کاربردی که به طور مداوم برای کاربران تولید و منتشر می شوند،کمتر کسی است که با برنامه های هواشناسی آشنایی نداشته باشد،برنامه هایی متنوع از این سبک در اختیار کاربران قرار گرفته که هر کدام ویژگی های خود را دارند.

با هواشناس 3 مطمئن سفر کنید - هواشناس زیر ذره بین

در تعطیلات نوروز و در روزهایی که اکثریت مردم به فکر سفر رفتن می افتند، یکی از موضوعاتی که اهمیت دوچندانی پیدا می کند، اطلاع از آب و هوای جاده و شهر مقصد است. اپلیکیشن های زیادی در این زمینه ارائه شده اند اما به دلیل حساس بودن نتایج هواشناسی به نرم افزاری نیاز داریم تا با تکیه بر نتایج علمی و معتبر وضعیت آب و هوا را به ما بگوید. یکی از اپلیکیشن های مفید و دقیق در زمینه آب و هوا برنامه هواشناس3 است. این برنامه بسیار دقیق عمل کرده و با رابط کاربری جذابش مخاطبان زیادی را از آن خود کرده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با هواشناس3 با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi