AccuWeather: Weather alerts & live forecast info

AccuWeather: Weather alerts & live forecast info

نسخه ۷.۹.۰-۷-google
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۸۴
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

پیشبینی 24 ساعته و دقیق وضعیت آب و هوا با یک تپ!

با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان و تغییرات شدید آب و هوا گاهی پیشبینی وضعیت آب و هوا در انجام امور زندگی که در پیش داریم بسیار هائز اهمیت است. Accuweather با پیشبینی وضع آب و هوا تا حد زیادی ما را با واقعیت نزدیک می کند.ما را در نقد و بررسی این اپ جوی تنها نگذارید.

معرفی برنامه AccuWeather

وضعیت جوی کره زمین، میتواند در بسیاری از فعالیت های روزانه ما تاثیرگذار باشد. بدین ترتیب آگاهی دقیق از اوضاع آب و هوا اهمیت زیادی پیدا میکند و باعث برنامه ریزی بهتری برای انجام امور روزمره خواهد شد. پیشرفت علم هواشناسی در سال های اخیر، بسیاری از مشکلات را در این زمینه حل نموده و این روزها بیشتر میتوان به حدس و گمان کارشناسان اعتماد کرد. برنامه ای که در ادامه شما را با آن آشنا میکنیم، مرجع معتبری جهت اطلاع از وضع آب و هوا به شمار می آید. با معرفی اپلیکیشن اندرویدی ” AccuWeather” همراه ما باشید.

زوم‌اپ: اطلاع دقیق‌تر از آب و هوا با AccuWeather

در مقایسه با دیگر اپلیکیشن‌های هواشناسی، می‌توان با قاطعیت گفت که AccuWeather اطلاعات جامع‌تر و کامل‌تری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در زمانی که اپلیکیشن‌های گوناگون تنها به نمایش اطلاعاتی نظیر دما، سرعت باد و میزان رطوبت اکتفا کرده‌اند این اپلیکیشن سعی کرده تا تمامی اطلاعات مورد نظر کاربر را در اختیار وی قرار دهد. به عنوان مثال شاخص UV یا اشعه‌ی ماوراء بنفش یکی از فاکتورهایی است که می‌توانید در تمامی لحظات روز آن را بسنجید تا خدای نکرده دچار بیماری‌های چشمی و بینایی نشوید. دیگر اطلاعاتی که این اپلیکیشن به شما ارائه می‌دهد عبارت‌اند از فشار هوا و سرعت باد. دیگر قابلیت این اپلیکیشن امکان پیش‌بینی ساعتی آب و هوا است که به همراه نقشه‌های ماهواره‌ای پویا عرضه می‌شود. همچنین برای برخی مناطق می‌توانید فیلم پیش‌‌بینی آب و هوا را نیز به همراه توضیح کارشناس مربوطه مشاهده نمایید. عملکرد اپلیکیشن در تمامی حالات سریع و قابل قبول است و انیمیشن‌ها به قدری نرم و زیبا هستند که باعث خوشنودی کاربر می‌شوند.

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا با AccuWeather

AccuWeather از جمله برنامه‌های آب و هوایی است که به گفته توسعه‌دهندگان آن میتواند شما را دقیقه به دقیقه در جریان پیش بینی وضعیت آب و هوای منطقه‌ای که در آن هستید بگذارد. بی‌جهت نیست که از کلمه Accu مخفف Accurate به معنای دقیق در ابتدای نام این برنامه استفاده شده است چرا که این برنامه هم از لحاظ مکانی و هم از لحاظ زمانی بسیار دقیق است.

جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده هواشناسی در تبلت و موبایل

AccuWeather از رقیبان قدرتمند اپلیکیشن ودرباگ محسوب شده و از برخی جهات بالاتر از آن قرار می گیرد. دو عامل، بیش از همه آن را نسبت به سایر اپلیکیشن های هواشناسی در میان مردم سراسر دنیا محبوب کرده، یکی رابط کاربری ساده تر و سبک تر و دیگری پشتیبانی اش از تعداد زبان های بیشتر (که متأسفانه شامل زبان فارسی نمی شود).

نقد و بررسی اپلیکیشن AccuWeather در دیجی آنباکس

از دوران کودکی خود به یاد می آورم که نسبت به هواشناسی علاقه زیادی داشتم، حتی اخبار هواشناسی با گزارش آقای اصغری را دنبال می کردم. به مرور تکنولوژی به حدی گسترش یافت که ابتدا از سایت ها هواشناسی را دنبال می کردم. اما امروزه تلفن همراه یا همان دوست صمیمی ما با اپلیکیشنی قادر است آمار هواشناسی را در اختیار ما قرار دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با یکی از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی آشنا شوید.

بهترین راه برای اطلاع از وضعیت آب و هوا با اپلیکیشن AccuWeather

کاوشا امروز قصد دارد که به شما یکی از بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن‌های حال حاضر دنیا را معرفی کند! به جرات می‌توان گفت، اپلیکیشن AccuWeather بدون شک برای تمامی افراد دنیا قابل استفاده بوده و همه می‌توانند از خدمات آن بهره مناسب را ببرند.


نظرات کاربران

MEA
۱۴۰۰/۳/۱۳
عالی عالی هرچی بگم بازم کمه ممنون از عوامل سازنده این برنامه و ممنون از عوامل بازار.
amir
۱۴۰۰/۳/۱۲
عالی پنج ستاره کمه براش باید هزارتا ستاره بدن
استوار ۱۱۴۳
۱۴۰۰/۳/۱۱
عالی
قاسمعلی معافی ( چراتی)
۱۴۰۰/۳/۱۱
خیلی عالی
کوروش
۱۴۰۰/۳/۸
اگر از آنتن ماهواره دور باشیم و E شود اصلا صحیح کار نمیکند
salimi
۱۴۰۰/۳/۱۰
بدک نیست
مهدی
۱۴۰۰/۳/۷
یعنی عالی کمه براش 😘💕
zahra
۱۴۰۰/۲/۲۶
👌
یزدان
۱۴۰۰/۲/۲۳
بدنیست
کاربر
۱۴۰۰/۲/۱۹
بهترین
mahdi0098
۱۴۰۰/۲/۱۵
خیلی عالیه
آرمین علی
۱۴۰۰/۲/۱۱
خیلی خوب است برای نابودی شما طراحی شده است و برای نابودی من طراحی نشده است
jalal
۱۴۰۰/۲/۸
good