TuneIn Radio: Live News, Sports & Music Stations

TuneIn Radio: Live News, Sports & Music Stations

نسخه ۲۵.۱.۲
۲۰
هزار
نصب فعال
موسیقی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

مرور و گوش دادن به کانال‌های رادیویی محلی و جهانی.

کانال‌های مورد علاقه خود را از میان بیش از ۵۰٬۰۰۰ کانال موسیقی، ورزشی، اخبار، پادکست و انواع دیگر کانال‌های رادیوی اینترنتی بیابید.

در رسانه‌ها

لذت گوش دادن به رادیو در موبایل

بعضی ها معتقدند که رادیو رسانه نسل قبل هست و اکنون دیگر کاربردی ندارد اما واقعیت این است که نه تنها از تعداد ایستگاه های این رادیوی دوست داشتنی کم نمی شود بلکه در کنار آن روزانه کلی پادکست نیز مشغول انتشار محتوای صوتی هستند و واقعا انتخاب محتوای مورد علاقه کار سختی است البته نه با وجود TuneIn Radio!!!

لذت گوش دادن به رادیو با Tune in Radio

TuneIn Radio را می توان یکی از بهترین پخش کننده های آنلاین ویدیو در دنیای موبایل دانست. این سرویس شبکه های رادیویی متنوعی را از سراسر دنیا در خود جای داده تا کاربر با اتصال به آنها شنونده هیجان انگیز ترین برنامه های دنیا شود.

زوم‌اَپ: TuneIn Radio، رادیو با طول موج بی‌انتها

اپلیکیشن TuneIn Radio قابلیت‌های بسیار جالب توجهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. از جمله‌ی ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به شناسایی موقعیت مکانی کاربر و نمایش رادیوهای محلی اشاره کرد. با انتخاب این گزینه در زمان اتصال به اینترنت، تمامی رادیوهای محلی موجود در کشور بصورت لیست‌ نمایش داده می‌شود. همچنین TuneIn Radio ایستگاه‌های رادیویی را براساس موضع نیز مرتب کرده است که می‌توان به موسیقی، اخبار و شاخه‌های دیگر اشاره کرد. در صورتی که به پادکست نیز علاقه دارید، TuneIn Radio یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های شما خواهد بود، چراکه این اپلیکیشن لیست بلندبالایی از محبوب‌ترین پادکست‌ها را در خود جا داده که کاربران می‌توانند با انتخاب هر یک به موضوعات مورد علاقه‌ی خود به آنها گوش کنند.

logo-enamad logo-samandehi