TuneIn: MLB Radio, Music, Sports & Podcasts

TuneIn: MLB Radio, Music, Sports & Podcasts

نسخه ۲۲.۳
۵۰
هزار
نصب فعال
موسیقی و صدا
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

مرور و گوش دادن به کانال‌های رادیویی محلی و جهانی.

کانال‌های مورد علاقه خود را از میان بیش از ۵۰٬۰۰۰ کانال موسیقی، ورزشی، اخبار، پادکست و انواع دیگر کانال‌های رادیوی اینترنتی بیابید.

در رسانه‌ها

بررسی برنامه TuneIn Radio

در بین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فراوانی که می‌توان از طریق آن‌ها به رادیو گوش داد TuneIn Radio با بیش از ۶۰ میلیون کاربر و صدد هزار ایستگاه رادیویی زنده از پرطرفدارترین‌های این حیطه است. از طریق این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان به تمام ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود گوش دهید. تمام ایستگاه‌های رادیویی در این برنامه به‌صورت موضوعی دسته‌بندی شده‌اند که این موضوع دسترسی کاربران را بسیار ساده‌تر کرده است. شما می‌توانید در بین گزینه‌هایی چون: اخبار، ورزشی، موسیقی، پادکست، کتاب‌های صوتی و ...، موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید و گوش دهید. TuneIn Radio به این دسته‌بندی نیز اکتفا نکرده است و در بخش موسیقی دسته‌بندی‌های بسیار جزئی‌تر و دقیق‌تری مانند موسیقی دهه ۶۰، ۷۰، راک، پاپ و ... ایجاد کرده است. به همین علت یافتن موسیقی محبوبتان کار سختی نخواهد بود و با این احوال شاید بیشتر از پیش طرفدار گوش دادن به موسیقی شوید.

زوم‌اَپ: TuneIn Radio، رادیو با طول موج بی‌انتها

اپلیکیشن TuneIn Radio قابلیت‌های بسیار جالب توجهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. از جمله‌ی ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به شناسایی موقعیت مکانی کاربر و نمایش رادیوهای محلی اشاره کرد. با انتخاب این گزینه در زمان اتصال به اینترنت، تمامی رادیوهای محلی موجود در کشور بصورت لیست‌ نمایش داده می‌شود. همچنین TuneIn Radio ایستگاه‌های رادیویی را براساس موضع نیز مرتب کرده است که می‌توان به موسیقی، اخبار و شاخه‌های دیگر اشاره کرد. در صورتی که به پادکست نیز علاقه دارید، TuneIn Radio یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های شما خواهد بود، چراکه این اپلیکیشن لیست بلندبالایی از محبوب‌ترین پادکست‌ها را در خود جا داده که کاربران می‌توانند با انتخاب هر یک به موضوعات مورد علاقه‌ی خود به آنها گوش کنند.

لذت گوش دادن به رادیو با Tune in Radio

TuneIn Radio را می توان یکی از بهترین پخش کننده های آنلاین ویدیو در دنیای موبایل دانست. این سرویس شبکه های رادیویی متنوعی را از سراسر دنیا در خود جای داده تا کاربر با اتصال به آنها شنونده هیجان انگیز ترین برنامه های دنیا شود.

لذت گوش دادن به رادیو در موبایل

بعضی ها معتقدند که رادیو رسانه نسل قبل هست و اکنون دیگر کاربردی ندارد اما واقعیت این است که نه تنها از تعداد ایستگاه های این رادیوی دوست داشتنی کم نمی شود بلکه در کنار آن روزانه کلی پادکست نیز مشغول انتشار محتوای صوتی هستند و واقعا انتخاب محتوای مورد علاقه کار سختی است البته نه با وجود TuneIn Radio!!!

logo-enamad logo-samandehi