jetAudio HD Music Player

jetAudio HD Music Player

نسخه ۹.۱۰.۱
۱۰۰
هزار
نصب فعال
موسیقی و صدا
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

پخش کننده موسیقی که نسخه ویندوز آن بیشترین دانلود و بالاترین امتیاز را بر روی CNET.COM بدست آورده است.

تقریباً هر قالبی (.wav, .mp3, .ogg, .flac, .m4a, .mpc, .tta, .wv, .ape, .mod, .spx و...) از موسیقی را پخش و صدای با کیفیت با جلوه‌های مختلف ارائه می‌کند.

در رسانه‌ها

jetAudio، حرفه‌ای به آهنگ‌ها گوش دهید

پخش‌کننده موزیک از آن دسته‌بندی‌هایی است که شرکت‌های بزرگ و کوچک برایش برنامه تولید کرده‌اند و تعداد اپلیکیشن‌های در این بخش دچار ترافیک شدید شده. این مسئله با تمام حق انتخابی که به شما می‌دهد، دردسر انتخاب را هم برای شما به همراه خواهد داشت. کدام برای شما بهتر است؟ کدام کیفیت بهتری دارد؟ کدام یکی سبک‌تر اجرا می‌شود؟ از هر کس هم که بپرسید نظر خودش را دارد. jetAudio اما در این بین، برنامه‌ ایست که بسیاری آن را اگر نه بهترین، حداقل جزو بهترین‌ها می‌دانند.jetAudio، همان پخش کننده‌ موسیقی قدیمی دستکتاپ‌ها که زمانی بر روی هر دستگاهی نسخه‌ای از آن را مشاهده می‌کردید.

۳ دلیل برای آنکه بدانید JetAudio برترین موزیک پلیر اندروید است

بدون شک اسم JetAudio را شنیده‌اید. نسخه ویندوزی آن چنان شهرت پیدا کرده بود که روی هیچ سیستمی امکان نداشت نصب نباشد. این کمپانی بعد از موفقیتش در این زمینه، تصمیم به ساخت نسخه‌ای برای تلفن‌های هوشمند گرفت و درحال حاضر این برنامه به راحتی قابل دانلود و استفاده است. امروز در این مقاله سعی داریم شما را قانع کنیم که JetAudio بهترین برنامه پخش موزیک برای سیستم عامل اندروید است. پس با ما همراه باشید.

جعبه ابزار: معرفی و مقایسه اپلیکیشن های برتر پخش موزیک

در مقایسه با موزیک پلیرهایی که معرفی شد، شاید jetAudio کامل ترین و محبوب ترینشان باشد. جت اودیو هر چیزی که از یک موزیک پلیر می خواهید را برایتان فراهم کرده؛ یک رابط کاربری زیبا و ساده، اکولایزر پیشرفته و قدرتمند، قابلیت های ارتباطی زیاد و تنظیمات پخش عالی.

logo-enamad logo-samandehi