SoundCloud - Music & Audio

SoundCloud - Music & Audio

نسخه ۲۰۲۰.۱۰.۱۳-release
۲۰۰
هزار
نصب فعال
موسیقی
دسته
۳۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ی رسمی برای شنیدن به صدا و موسیقی‌ روی SoundCloud
- صداها و موسیقی‌ها جدید را بشنوید.
- منتشرکننده‌ها و هنرمندها را دنبال کنید.
- به مجموعه‌های صوتی گوش دهید.
- ...

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: SoundCloud، ابری از موسیقی، پادکست و انواع صداها برای شنیدن

با استفاده از حساب‌کاربری فیس‌بوک یا گوگل می‌توان در ساندکلاد عضو شد. هر یک از کاربران می‌توانند همچون توئیتر، سایر کاربران را دنبال کرده و از این طریق آخرین فایل‌های صوتی منتشر شده را گوش کنند. با مراجعه به قسمت جستجو می‌توان محبوب‌ترین تگ‌های جستجو شده را به ترتیب مشاهده کرد. با وارد کردن واژه‌ی دلخواه در کادر جستجو، نتایج مرتبط با کلمه‌ی جستجوی وارد شده، به نمایش گذارده می‌شود که شامل انواع فایل‌های صوتی است.

معرفی و بررسی کامل SoundCloud

موزیک، بخش بزرگی از سرگرمی های روزمره بسیاری از افراد را تشکیل میدهد. تنوع آهنگ ها و سبک های آنها باعث شده تا در این رابطه، سلیقه همه علاقه مندان تامین شود و با وجود مراجع تخصصی و محبوب در زمینه انتشار موزیک، همه میتوانند به آخرین ترانه های مورد علاقه خود، گوش فرادهند. اپلیکیشن “SoundCloud” نیز یکی از این مراجع میباشد که تعداد کاربران آن بسیار زیاد است. در ادامه با ما همراه شوید تا این برنامه اندرویدی را به شما معرفی کنیم.

معرفی sound cloud:خانه ای از موسیقی

علاقه مندان به موزیک و رکورد کردن صدا ، و حتی آنهایی که دوس دارند آواز بخوانند هم ، داخل تلفناشان اپلیکیشن های موزیک و صدا را نصب میکنند. خیلی ها هم دوست دارند صدای خودشان را ضبط کنند و حتی صدا خود را آپلود کنند.این اپلیکیشن، اپلیکیشنی هست که تقریبا همه ی موزیک دوست ها از وبسایتش نهایت استفاده را میکنند.

logo-enamad logo-samandehi