موتوری 2

موتوری 2

نسخه ۱۵۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۸۵
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

دوست داران و دشمنان موتوری... بشتابید که موتوری 2 رسید.

توی موتوری 2 همه کارهایی که تو موتوری میکردید، رو میتونید انجام بدید و خیلی چیزها هم اضافه شده. از تعداد موتورها و حرکت ها بگیرید تا شخصیت های داستانی که تو طول بازی باهاشون تعامل دارید.

باید ماموریت ها رو انجام بدید و برای خودتون لباس و موتور آزاد کنید. اگه رفتید روی حرکت زدن، سعی کنید تعادلتون رو رو موتور حفظ کنید تا بتونید سکه های بیشتری بگیرید. هر چی سطحتون توی بازی بالاتر بره، حرکت های بیشتری براتون باز میشه.

باید مسافرتتون رو تو 4 تا شهر ادامه بدید و از ماجراهای زندگی آقای موتوری با خبر بشید.

برای اولین بار در تاریخ بازی های کامپیوتری، میتونید هر چیزی رو که خواستید، قسطی توی بازی بخرید!

راستی اگه حالت داستانی بازی رو تموم کنید، میتونید آقای موتوری رو ببرید ژاپن، کار کنه و پول در بیاره.

در رسانه‌ها

بررسی بازی موتوری 2؛ سراشیبی سقوط

بیایید از همین ابتدا بزرگترین انتقادی که از بازی داریم را بیان کنیم؛ چرا موتوری 2 تا این میزان به قسمت ابتدایی شباهت دارد؟ اگر عناوین پیشین گلیم گیمز را تجربه کرده باشید، هنگام تجربه موتوری 2 با خود می گویید انگار استودیو سازنده محیط هی تاکسی را استفاده نموده و المان های موتوری 1 را هم به عنوان چاشنی افزوده است.

معرفی بازی ایرانی موتوری ۲ | یک موتور سواری متفاوت

گلم‌گیمز پس از منتشر کردن عناوین هی تاکسی و سنتوری، قسمت دوم بازی موتوری را منتشر کرده است که تا به اینجا توانسته است نظر مثبت بسیاری از کاربران را جلب کند. در ادامه به معرفی و برسی این بازی می‌پردازیم.

نقد و بررسی موتوری 2

گاهی اوقات بازی‌های ایده‌ی خوبی دارند اما در اجرا شکست می‌خورند و آن ایده‌های خوب هم خیلی زود به دست فراموشی سپرده می‌شوند. اما گاهی هم ایده‌ی خوب با اجرای بی نقص همراه می‌شود و اثری را خلق می‌کند که تا مدت‌ها در ذهن مخاطب باقی می‌ماند. بازی موتوری را می‌توان از دسته‌ی دوم دانست که با ایده‌ی خوب و اجرای موفق توانست روی پلتفرم موبایل نامی جایی برای خود باز کند و حالا همه‌ی ما استودیوی گلیم گیمز و بازیهای جذابش را می‌شناسیم.

بزن بریم - موتوری 2 در ذره بین

امروزه بازی ساز های ایرانی به بازی هایی روی آورده اند که حال و هوای دهه شصت را برای مردم زنده می کنند. شرکت نام آشنای گلیم گیمز با طراحی بازی موتوری در این زمینه بسیار موفق عمل کرد؛ و امروز با ارائه نسخه دوم بازی موفقیت و پیشرفت خود را به همه اثبات کرد. به علاوه در دنیای امروز که بازی های سه بعدی حکومت می کنند،محبوبیت یک بازی دوبعدی، برای بازی ساز یک امتیاز و افتخار محسوب می شود. بازی موتوری دو روایتگر یک داستان ایرانی است. آقای موتوری تهران را به قصد رامسر ترک می کند تا مادرش را با موتور به تهران بیاورد. برای آشنایی بیشتر با بازی موتوری دو با ذره بین همراه باشید.

بررسی بازی موتوری ۲: یک موتور سواری تمام عیار

بازی “موتوری 2” نسخه جدیدی از بازی “موتوری” است که در این مطلب به بررسی آن پرداختیم. این گیم توسط استودیو بازی‌سازی گلیم گیمز ساخته شده که در کارنامه کاری خود خلق بازی‌های دیگری همچون هی تاکسی، بقالی، مدرسه شصتیا و ما قهرمان نیستیم را جای داده است.

logo-enamad logo-samandehi