بازی موتوری

بازی موتوری

نسخه ۱.۷۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۵۳
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

موتورسواری در تهران دهه شصت در بازی “موتوری”

طراحان استودیوی “گلیم گیمز” عاشق تهران قدیم اند، برای همین بازی رانر “موتوری” را در حال و هوای تهران اوایل انقلاب طراحی کرده اند که در آن باید سوار بر موتورسیکلت در خیابان های نه چندان شلوغ آن زمان لایی کشی کنید و بالاترین امتیاز را به ثبت برسانید.

موتورسواری به سبک دهه شصت! | معرفی و نقد و بررسی بازی موتوری

در دوره‌ای قرار داریم که پیشرفت عظیم بازی‌های موبایل بر کسی پوشیده نیست و عناوین منتشرشده برای موبایل از محبوبیت بسیاری برخوردارند. در این میان، عناوین ایرانی هم از قافله عقب نمانده‌اند و در این راه قدم گذاشتند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی و نقد و بررسی یکی از جدیدترین بازی‌های ایرانی برای موبایل بپردازیم. با دنیای بازی همراه باشید.

موتور سواری در دهه شصت!

بازی‌های بسیار زیادی در فروشگاه‌های نرم افزاری وجود دارند که اغلب این بازی‌ها داری حس و حالی خارجی هستند و چندان با فرهنگ ایرانی سازگار نیستند اما در بین توسعه دهندگان، برخی نیز هستند که به فرهنگ و خواسته مردم اهمیت می‌دهند و شاهد بازی‌هایی جالب از آن‌ها هستیم که بازی موتوری نیز یکی از آن‌هاست و توسط تیم گلیم گیمز ساخته شده است که یک بازی دهه شصتی است که شاید افراد متولد این دهه را نیز بتواند به‌خوبی به‌سمت خود بکشاند. همان طور که از نام این بازی پیداست، روند بازی بر روی موتور سواری است و البته محیط آن نیز همان حس و حال دهه 60 را دارد.

معرفی بازی موبایل «موتوری»: بازگشت به دهه ۶۰ با موتورگازی

اگر دوران کودکی خودتان را در کوچه و خیابان‌ها گذرانده باشید، بازی موبایل «موتوری» ترکیبی اعجاب‌انگیز از تمامی خاطرات فراموش‌نشدنی آن دوران است؛ از موسیقی آشنا گرفته تا تصاویر نوستالژیک. معرفی کوتاه این بازی را در ادامه می‌خوانید.

logo-enamad logo-samandehi