زامبی صحرایی

زامبی صحرایی

نسخه ۱.۰۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

یک سفر خفن، زامبی های صحرا، یک بازی اکشن بدون وقفه. شما با گروه های بیشمار زامبی ها می جنگید، از انواع سلاح ها استفاده کنید، پایگاهتان را مجهز کنید، و افرادتان را مسلح کنید تا از مرز های شما در مقابل هجوم بی امان زامبی ها طی 100 ها مرحله دفاع کنند.

با محافظت از آخرین آزمایشگاهی که پس از این اتفاق وحشتناک باقی مانده است، به تیم خود کمک کنید  تا متوجه شوند چه چیز مردم خوب صحرا را به زامبی های وحشی تبدیل کرده است.

سلاح های زیادی را در این سفر بدست خواهید آورد، از جمله مسلسل های دستی و بزرگ، آر پی جی و آتش آفکن. ولی نه اینکه اینها خیلی کم اند، می توانید نارنجک پرت کنید، مین بکارید، دیوار ها را محافظ برقی بکشید، مانع بسازید، به توپ خانه دستور شلیک دهید، بمب یخ زننده بندازید و چیزهای دیگر، در این بازی پر از هیجان.

زامبی های صحرا، یک بازی برای فکر و زکاوت، استراتژی و کنترل منابع است که قدرت مقوامت شما را به آزمایش می کشد.

 

یک سری از ویژگی های بازی :

- ایده و طرحی نو!

- اولین رونمای از “گوسفند زامبی”!

- با غول های زامبی اعظیم بجنگید!

- 200 مرحله جالب و پر هیجان!

- 150 ماموریت دیوانه وار!

- هزاران سلاح و وسایل هجومی و دفاعی!

- اجرا بر تمامی گوشی و تبلت های اندرید!

 

منتظر چی هستید؟ بازی را  همین الان به صورت مجانی دانلود کنید!

در رسانه‌ها

بررسی بازی زامبی صحرایی: سلاخی زامبی‌ها در بیابان

بعضی بازی‌ها هستند که برای بازی کردنشان باید پیش‌نیاز‌های خاصی را رعایت کنید و نمی‌توانید و در هر زمان و شرایطی سراغ آن‌ها بروید. برخی دیگر اما صرفاً جهت سرگرمی ساخته‌ شده‌اند و هدف اصلی‌شان چیزی جز هیجان‌انگیز بودن و پرکردن وقت‌های اضافی نیست. این دسته از بازی‌ها اگر روند ساده و سرراستی داشته باشند و یک گیم‌پلی جمع و جور و بدون پیچیدگی‌های غیرضروری هم ارائه کنند، تا مدت‌ها روی گوشی‌های موبایل جا خوش می‌کنند و همیشه فرصتی برای سر زدن به آن‌ها پیدا می‌شود. «زامبی صحرایی» یکی از همین بازی‌های خوش ساختی است که با کیفیتی مثال‌زدنی در طراحی بصری‌ و گیم‌پلی‌ای ساده و اعتیادآورش، یکی از گزینه‌های بسیار خوبی برای سپری کردن آن مواقعی است که حوصله‌ای انجام کار مفیدتری ندارید.

بازی “زامبی صحرایی” و هیجان با کشتن زامبی ها!

بازی ایرانی ” زامبی صحرایی ” که برای اندروید طراحی شده را می توان جز بازیهای محبوب و جذاب دانست که فرد را بدون شک به آن معتاد می کند! این اپلیکیشن که از گرافیک بسیار جذاب و حرفه ای برای پس زمینه های بازی، شخصیت پردازی، اسلحه ها، انفجارها و … برخوردار است توانسته خود را در لیست محبوبترین بازیهای مارکت بازار با ۲۰۰۰۰+ بار دانلود قرار دهد.

مقابله با زامبی‌ها - زامبی صحرایی زیر ذره بین

زامبی‌ها، مردگان متحرکی که هیچ امیدی به زندگی ندارند و تمام تلاش خود را در نابودی انسان‌های کره زمین به کار گرفته‌اند، در یک مقطعی موضوع اصلی بعضی از فیلم‌های حرفه‌ای بودند. بعد از آن زامبی‌ها به بازی‌های موبایلی راه پیدا کردند و اکنون شاهد چندین بازی هستیم که از زامبی‌ها برای جنگ و جدال‌های بازی استفاده نموده‌اند. البته بدیهی است که زامبی‌ها کاراکترهای بسیار کاربردی در طراحی بازی بودند و هنوز هم می‌توان با کمی صرف خلاقیت بازی‌های متفاوت و محبوبی خلق کرد. بازی زامبی صحرایی یکی از نمونه‌های بامزه، چالش برانگیز، مهیج و سرگرم کننده است. در این بازی با چندین کاراکتر جنگجو در ارتباط و با ده‌ها زامبی تنفرزا مواجه هستید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی بازی زامبی صحرایی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi