+۵۰۰
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۹۵
مگابایت
حجم

قهرمان باش!

پاس بده، شوت کن و راه خودت را از بین ۳۸۰ مرحله به جایگاه قهرمانی باز کن.

با جهت‌گیری دقیق و کنترل توپ، از دیوار دفاعی تیم حریف عبور کن و اسطورهٔ تیم خودت باش.

ویژگی‌ها:

- بیش از ۳۸۰ مرحله

- کنترل آسان

- گرافیک سه‌بعدی خیره‌کننده

در رسانه‌ها

بررسی بازی score! hero: فوتبال در سبکی متفاوت!

زمانی که کنسول بازی سونی یعنی پلی‌استیشن ۲ با گرافیکی بسیار بهتر نسبت به نسل قبل خود وارد بازار شد؛ بازی pes و فیفا در آن بسیار محبوب بودند، از آن زمان تا به امروز عاشق سینه چاک فوتبال در کنسول‌های سونی و کامپیوتر بودم یک بازی هیجانی که مهارت و سرعت در آن حرف اول را می‌زند اما امروز با یک سبک کاملا متفاوت از فوتبال روبه‌رو می‌شویم، باید اعتراف کنم که بازی اندرویدی score! hero بسیار غافلگیرم کرد.

معرفی بازی Score hero؛ تجربه‌ای از اسطوره فوتبال بودن

بازی‌های ورزشی و به خصوص بازی‌های فوتبالی همیشه از محبوب ترین و پرفروش ترین بازی‌ها بوده اند. مهم نیست روی کنسول ، گوشی هوشمند یا هر دستگاه دیگری؛ فوتبال همیشه هیجان انگیز است. همین محبوبیت و طرفداران زیاد فوتبال و بازی‌های فوتبالی باعث شده است شرکت‌های بازی سازی زیادی از گذشته تا به امروز مشغول توسعه چنین بازی‌هایی باشند.تب بازی های فوتبالی نیز در داخل کشور بسیار داغ است که باعث ساخته شدن بازی‌هایی مثل بازی کات شده است. امروز اما در بازیاتو قصد معرفی عنوانی تحسین برانگیز و موفق از بازی‌های فوتبالی را داریم. این بار قرار نیست مثل همیشه یک تیم انتخاب کنید و به بازی مشغول شوید. در Score hero کمی جریان متفاوت است. بازی پیش رو از استودیو First Touch Games Ltd است که تخصص ساخت بازی فوتبالی برای گوشی‌های هوشمند را دارد.

معرفی کامل بازی خاص و متفاوت Score Hero

فوتبال پرطرفدارترین ورزش دنیاست و به همین دلیل، خیلی عجیب نیست که شاهد نمونه‌های مجازی آن باشیم. در پلتفرم‌های مختلف، می‌توان انواع و اقسام بازی‌های فوتبالی را تجربه کرد اما قطعا Score Hero برای اندروید و آیفون یکی از متفاوت‌‌ترین‌های آن‌هاست. در این بازی جذاب، می‌توانید فوتبال را در سبکی کاملا نو انجام دهید، پله‌های ترقی را یکی یکی بالا بروید و در نهایت قهرمان قهرمانان شوید! با کاوشا همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi