سوابق پزشکی من

سوابق پزشکی من

نسخه ۱.۰.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱
مگابایت
حجم

سوابق پزشکی من، (مدیکال رکورد) یک برنامه ساده برای ذخیره پرونده های پزشکی شماست. هر یک از ما به دکتر های متفاوتی مراجعه می کنیم و برای هر کدام پرونده مخصوصی داریم. غالباً این سوابق برای پزشکان دیگر حائز اهمیت است. مثلاً برای جلوگیری از احتمال تداخل دارویی، برای تجویز داروی جدید، نیاز است که اسامی دارو های مصرفی شما در چند ماه اخیر را بدانند. و یا در هنگام عمل جراحی فوری یافتن سریع سوابق بیماری، حساست ها، گروه خونی، اعمال جراحی و ... مورد نیاز جدیست.


قطعاً به خاطر سپردن تمامی این اطلاعات کار دشواری است و انباشتن انبوهی از کاغذ ها مربوط به هر یک از این سوابق تقریباً غیر ممکن است.


با این برنامه شما می توانید:


- سوابق ویزیت خود را برای هر دکتر ذخیره کنید.


- تشخیص هر دکتر برای هر بیماری را با ذکر علت مشاهده کنید.


- اسامی پزشکان را همراه با تلفن و آدرس و تخصص آنها نگه داری کنید.


- اطلاعات شخصی پزشکی خود مانند گروه خونی و حساسیت ها و ... را    همراه خود داشته باشید.


- لیست دارو های مجاز در ایران را با دُز آنها مشاهده کنید.


- داروهای مصرفی خود در بازه ای خاص برای یک ویزیت را با ذکر دز و زمان مصرف وارد کنید.


- داروهای مصرفی روزانه خود را با ذکر دُز و زمان مصرف وارد کنید.


- آرشیوی از قند خون روزانه و هفتگی و ماهانه خود را داشته باشید.


- آرشیوی از فشار خون روزانه و هفتگی و ماهانه خود را داشته باشید.


- یادآوری برای تاریخ ویزیت بعدی دکتر مورد نظر خود داشته باشید.


* توجه:


۱. این برنامه تنها وسیله ای برای کمک به ذخیره اطلاعات پزشکی شماست. لیست داروهای وارد شده در برنامه از "فهرست داروهای ایران" که توسط سازمان غذا و دارو، وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گرفته شده است.


۲. در نسخه اولیه برنامه دو ویزیت به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده و برای وارد کردن ویزیت های بیشتر باید نسخه کامل برنامه را تهیه کنید.


 


* اپلیکیشن سوابق پزشکی من به عنوان بهترین نمونه در روز انتشار خود و قرار گرفتن آن جزو 10 اپلیکیشن و بازی برتر روز معرفی شد:


http://appreview.ir/?p=31494


5421852

در رسانه‌ها

پرونده پزشکی همراه - سوابق پزشکی من زیر ذره بین

سلامتی بدن هر فرد امر مهمی است که باید هر روز از صحت عملکرد بدن خود اطمینان داشته باشد. هم‌چنین یک فرد باید در صورت مبتلا شدن به دو یا چند بیماری به صورت همزمان، بتواند این اختلالات و داروهایی که مصرف می‌کند را مدیریت نماید. از طرفی پزشک معالج هم برای تجویز دارو یا انجام جراحی باید سوابق پزشکی بیمار را بداند. به همین منظور تیم دنسا اقدام به انتشار اپلیکیشن "سوابق پزشکی من" نموده است. این اپلیکیشن با نگهداری اطلاعات پزشکی شما اعم از داروهای مصرفی روزانه، تاریخ ویزیت پزشک، قند و فشار خون و ... به شما و پزشکتان در معالجه آگاهانه بیماری‌ها کمک خواهد کرد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی اپلیکیشن سوابق پزشکی من بپردازیم.

همیشه آمار سوابق پزشکی خود را داشته باشید

قطعا اکثر ما به پزشک‌های متفاوتی مراجعه کرده و نزد هر یک پرونده‌ای داریم؛ اطلاعات و سوابق هر پرونده برای پزشکان دیگر بسیار حائز اهمیت است. به طور مثال هر پزشکی جهت تجویز داروی جدید، نیاز دارد که از داروهای مصرفی چند ماه اخیرتان مطلع شود. یا اینکه اگر در شرایط عمل جراحی فوری قرار گیرید، جراح شما نیاز به اطلاع از سوابق بیماری، گروه خونی، حساسیت‌ها و سوابق جراحی شما دارد. حال آنکه به خاطر سپاری و جمع آوری تمامی این اطلاعات امری بس دشوار بوده و حتی در برخی موارد غیر ممکن به نظر می‌رسد. با استفاده از برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، قادر به ذخیره هر اطلاعاتی در حوزه پزشکی و سلامت خواهید بود؛ این برنامه را می‌توانید با نام سوابق پزشکی من از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار دانلود و نصب کنید.

logo-enamad logo-samandehi