بانک یاب(۶ استان)

بانک یاب(۶ استان)

نسخه ۱.۶
۲
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۷
مگابایت
حجم

استان های فعال تهران، البرز، اصفهان، مازندارن، فارس و خراسان رضوی می باشد


توضیحات نرم افزار :


نرم افزار بانک یاب (Bank Finder)  در زمینه خدمات شهری می باشد و کمک به شهروندان برای پیدا کردن آسان بانک ها، موسسه های مالی و یا نزدیک ترین ATM. این نرم افزار بر اساس نام، محل و منطقه بانک و یا موسسه مالی جستجو می کند همچنین بر اساس مکان یاب گوشی شما (Location) بر روی نقشه نزدیک ترین بانک ها را نمایش می دهد. طبقه بندی های صورت گرفته بر اساس لیست بانک، لیست موسسه های مالی و لیست شهر ها می باشد.


مشخصات و امکانات تمامی شعب بانک ها و موسسه های مالی مجاز (لیست بانک مرکزی) از جمله نام شعبه، تلفن، دورنگار، نشانی، ساعات کار و امکانات  بانک به صورت آفلاین در این نرم افزار موجود می باشد و بدون استفاده از اینترنت قابل دسترسی است. بخش "اطراف من" در صورت فعال بود ن مکان یاب گوشی شما(Location)، نزدیک ترین  بانک ها و موسسه های مالی را همراه با مقدار فاصله نمایش می دهد. در صورت فعال بودن اینتریت می توانید بانک مورد نظر را در نقشه مشاهده کنید و  همچنین مسیر شما تا بانک مورد نظر را روی نقشه به سه صورت (ماشین، دوچرخه، پیاده) نمایش داده می شود.


همچنین این نرم افزار خارج از کشور(ایران) به صورت آنلاین بر روی نقشه موسسه های مالی و بانک ها نمایش می دهد و می توان از امکانات بخش "اطراف من" استفاده کرد.


 پیاده سازی این  نرم افزار برای کل کشور در نظر گرفته شده است  ولی در ورژن ۱ نرم افزار برای تمامی شعب  استان های  تهران، البرز، اصفهان و مازندارن  اجرایی شده است و استان های دیگر در ورژن های آینده تکمیل می شوند.

logo-enamad logo-samandehi