سنجش زیبایی چهره

سنجش زیبایی چهره

نسخه ۱.۴
+۵۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۴
مگابایت
حجم

آیا میدونید چهره خودتون و دوستانتون چقدر متناسبه؟

آیا تا حالا نسبت طلایی به گوش شما خورده ؟
میدونید نسبت طلایی چی هست اگه نمیدونید متن زیر رو حتما بخونید:
"نسبت طلایی یا همان عدد 1.618 یکی از زیبایی های دنیای ریاضی است که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ از اندام های بدن انسان تا آثار برجسته و مشهور هنری و معماری در سطح دنیا و حتی نحوه رشد دانه های گل آفتابگردان می توان ردپایی از آن پیدا کرد. بسیاری از کارشناسان بر این باورند هر اثر هنری که در آن نسبت طلایی رعایت شده باشد، منحصر به فرد و جذاب است.این عدد در بدن انسان نیز بسیار کاربرد دارد."
خب حالا متوجه شدین که نسبت طلایی چیه، جالبه بدونید که حتی زیبایی چهره، زیبایی خنده، تناسب اندام و خوش تیپی و همه و همه به نوعی با این نسبت در ارتباطه، یعنی اگه فاصله ی بین اعضای چهره شما نسبتشون عددی نزدیک به عدد طلایی باشه صورت شما جذاب تر به نظر میاد.
حتما برای خودتون هم اتفاق افتاد که دیدین بعضی از چهرها واقعا جذاب هستند، این بخاطر وجود نسبت طلایی بین اعضای صورت اون شخصه.
حالا ما امروز یک نرم افزار برای شما دوستان تهیه کردیم که با دادن نقاطی از چهری شما عزیزان، میتونه نسبتی بین اعضای صورت شما بدست بیاره که هرچه این عدد به نسبت طلایی نزدیک تر باشه، چهره شما جذاب تر به نظر میرسه. البته بهتره که نقاط رو خیلی با دقت به نرم افزار بدین تا نسبت دقیق تری بدست بیاد.
در انتها گفتن اين نکته الزاميه که ما نسبت هايي مختلفي از چهره ي شما رو بدست مياريم و با يک عدد بين 1 تا 20 به اون امتياز ميديم.امیدوارم که از این نرم افزار استفاده کنید و لذت ببرید.
توسعه ی این نرم افزار هنوز ادامه داره و به زودی قابلیت ها و امکانات جدیدتری به اون اضافه میشه.


به کمک این برنامه میتونید:
• تناسب چهره خودتون رو انداه گیری کنید.
• تناسب چهره بازیگران و خواننده ها رو حساب کنید و با هم مقایسه کنید.

این برنامه دسترسی های محدودی دارد و به هیچ وجه عکس های شما را ارسال نمیکند.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ایمیل زیر در میان بگذارید:
Caspian.team@outlook.com

logo-enamad logo-samandehi