هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

معرفی کلی اپلیکیشن:

اپلیکیشن فرصت با همکاری و ایده پردازی جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف توسعه داده شده است. هدف اپلیکیشن فرصت هموار کردن مسیر اپلای، اطاع‌رسانی پوزیشن‌های آکادمیک و ایجاد بستری مطمئن برای آشنایی با شرایط تحصیل در کشورها و دانشگاه‌های مختلف در سرتاسر جهان است.

اپلیکیشن فرصت اولین و کاربردیترین پلتفرم آموزش اپلای در ایران است. یکی از ویژگی‌های مهم اپلیکیشن فرصت، اطلاع‌رسانی بروزترین پوزیشن‌های آکادمیک در دانشگاه ها و موسسات مورد تایید وزارت علوم در خارج کشور است که مخاطبان میتوانند با وارد کردن مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و کشور مدنظر خود پوزیشن های موجود و متناسب با علاقه خود پیدا کنند و برای آن ها اپلای کنند.

 

تخمین شانس پذیرش:

کاربران میتوانند با وارد کردن رزومه خود در بخش تخمینگر، شانس پذیرش خود را برای دانشگاه های مختلف جهان به طور رایگان تخمین بزنند. این ویژگی به متقاضیان اپلای کمک میکند تا مقصد تحصیلی خود را با آگاهی بیشتری انتخاب کنند و همچنین رزومه دانشجویان را که اخیرا از دانشگاه های برتر جهان پذیرش تحصیلی گرفتند را ببیند و با رزرومه خود مقایسه کنند.

 

قابلیت فیلتر کردن:

از آنجایی که بانک اطلاعاتی اپلیکیشن فرصت بسیار بزرگ و جامع است، اپلیکیشن فرصت به کاربران خود اجازه میدهد تا به طور دلخواه و بر اساس معیارهای شخصی پوزیشن های تحصیلی و نتایج پذیرش سالیان گذشته را فیلتر کنند. علاوه بر این کاربران میتوانند پوزیشن های آکادمیک و رزومه دانشجویانی را که در سالیان قبل پذیرش گرفته اند، در بخش علاقه مندی‌ها ذخیره کنند. نظرات کاربران

مستر C++
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
عالیه
واقف صدری
۱۴۰۰/۰۳/۲۴
هر ایمیلی که دادم گفت رمز یا ایمیلت اشتباهه. میگه ایمیل پرتکرار
Sajed
۱۳۹۹/۱۲/۰۸
برای من دوتا مشکل هست ۱- فیلتری که بار اول باید انجام بدم رو اِعمال نمکنه ۲- دانشگاه رو میبینم و برمیگردم دوباره باید فیلتر کنم چه باید کرد؟
mahsadehghan
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
خیلی ناقصه. هیچ نتیجه ای نشون نمیده
maedeh
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
برنامه خوبیه و ممنون از سازنده فقط برای رشته حسابداری،مدیریت، حسابرسی.. در مقطع دکتری هیچ دانشگاه و موردی وجود نداره.
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
من اندروید 4.4 دارم اما باز نمیشه برام
دامون
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
عالیه
ebi
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
بسیار برنامه کاربردی هست و خیلی اطلاعات خوبی میدع
علی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
عالیه واقعا. دمتون گرم که اپلیکیشن رو رایگان منتشر کردین ❤❤
sima
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
من برای فشن دیزاین سرچ کردم اطلاعاتی وجود نداشت
nasim
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
چه خوبه این اپ
سیما
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
برنامه ی خوبیه ولی چند اشکال داره ۱: زود هنگ میکنه ۲_ برای برخی دانشگاهها یه صفحه ی غیرکاربردی نشون میده۳_ رشته مامایی نداره!
Erfan
۱۳۹۹/۱۱/۰۵
خوب بود