فیلم آموز

فیلم آموز

نسخه ۱.۰.۳۴ -cafebazar
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰
مگابایت
حجم


مجموعه فیلم های آموزشی علوم ابتدایی که در قالب اپلیکیشن فیلم آموز عرضه شده، می کوشد تا علوم دوره ابتدایی را به شیوه ای جذاب و تاثیر گذار آموزش دهد.شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است که با کنجکاوی ها ، شیطنت ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی علوم دوره ابتدایی.

این مجموعه علاوه بر دریافت جایزه بهترین فیلم آموزشی از جشنواره بین المللی فیلم رشد، به کتاب علوم اول ابتدایی هم راه پیدا کرده است. این مجموعه همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی را پوشش می‌دهد و مناسب آموزگاران،دانش‌آموزان و خانواده‌‌هاست.دانش‌آموزان وخانواده‌های  ساکنِ خارج از کشور هم می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

جذابیت، رعایت استاندارد‌های آموزشی وکاربری آسان از ویژکی‌های این اپلیکیشن است. با اپلیکیشن فیلم‌آموز همه فیلم‌های علوم ابتدایی همیشه و در همه جا با شماست.فیلم های این اپلیکیشن در جهار بخش در اختیار کاربران قرار گرفته است.

1- علوم اول تا ششم ابتدایی، بر اساس هر پایه یک مجموعه ساخته شده و برای هر درس یک فیلم ارائه می کند.

2-فیلم های موضوعی، بر اساس موضوعات مختلف علوم دوره ابتدایی در سه بخش فیزیک و شیمی، زمین شناسی و بهداشت و بدن انسان.

3- بخش فیلم های کوتاه، با 345 فیلم کوتاه برای همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی در 6 بخش .

4- آزمایش های علوم، با 51 فیلم شامل همه آزمایش های علوم دوره ابتدایی .

5- خود آزمایی،1 آزمون برای هر درس از هر پایه .

6-آزمایش با وسایل دور ریز، طراحی 40 آزمایش ابتکاری و خلاقانه با وسایل دورریختنی.


دانلود این برنامه رایگان است و در هر قسمت می توان فیلم اول را به صورت رایگان تماشا کرد؛ برای دیدن بقیه فیلم ها می توانید هر قسمت را جداگانه و یا کل اپلیکیشن را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. بخش خودآزمایی و آزمایش با وسایل دورریز کاملن رایگان است.کلمات کلیدی:

اپلیکیشن فندق، اپلیکیشن علوم ابتدایی، فیلم‌های فندق، مجموعه آموزشی علوم ابتدایی، فیلم‌های آموزشی علوم، علوم دوره ابتدایی، علوم پایه اول ابتدایی، علوم پایه دوم ابتدایی، علوم پایه سوم ابتدایی،علوم پایه چهارم ابتدایی،علوم پایه پنجم ابتدایی،علوم پایه ششم ابتدایی، فیلم‌های موضوعی علوم ابتدایی، فیلم‌های کوتاه علوم ابتدایی، آموزشی، سرگرمی کودکانهlogo-enamad logo-samandehi