فیلم‌آموز (علوم اول تا ششم دبستان)

فیلم‌آموز (علوم اول تا ششم دبستان)

نسخه ۱.۰.۴۴ -cafebazar
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

                         
                              "اینترنت اپلیکیشن فندق نیم‌ بها محاسبه می شود"
مجموعه فیلم های آموزشی علوم ابتدایی (فندق) که در قالب اپلیکیشن فیلم آموز عرضه شده، می کوشد تا علوم دوره ابتدایی را به شیوه ای جذاب و تاثیر گذار آموزش دهد.شخصیت اصلی این مجموعه یک طوطی کارتونی با نمک به نام فندق است که با کنجکاوی ها ، شیطنت ها و کارهای با مزه اش ضمن ایجاد فضایی شاد و کودکانه، شرایطی فراهم می کند برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم موجود در کتاب های درسی علوم دوره ابتدایی.

"هرگونه انتشار و ارسال این مجموعه در فضای مجازی و کلاس‌های آنلاین کپی غیرقانونی محسوب می‌‌شود"

این مجموعه علاوه بر دریافت جایزه بهترین فیلم آموزشی از جشنواره بین المللی فیلم رشد، به کتاب علوم اول ابتدایی هم راه پیدا کرده است. مجموعه فیلم‌های فندق، همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی را پوشش می‌دهد و مناسب آموزگاران،دانش‌آموزان و خانواده‌‌هاست.دانش‌آموزان و خانواده‌های ساکنِ خارج از کشور هم می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

جذابیت، رعایت استاندارد‌های آموزشی وکاربری آسان از ویژکی‌های این اپلیکیشن است. با اپلیکیشن فیلم‌آموز همه فیلم‌های علوم ابتدایی همیشه و در همه جا با شماست.

 آموزگاران می‌توانند با تهیه این اپلیکیشن برای خود و دانش‌آموزانشان، به راحتی آموزش علوم در خانه را عملی کنند.

فیلم های این اپلیکیشن در چهار بخش در اختیار کاربران قرار گرفته است.

1- علوم اول تا ششم ابتدایی، بر اساس کتاب‌های علوم دوره ابتدایی ساخته شده و برای هر درس از کتاب علوم یک فیلم 10 تا 12 دقیقه‌ای در اختیار مخاطبان قرار دارد.

2-فیلم های موضوعی، بر اساس موضوعات مختلف علوم دوره ابتدایی در سه بخش فیزیک و شیمی، زمین شناسی، بهداشت و بدن انسان ساخته شده است. هر مجموعه شامل 13 فیلم 10 تا 12 دقیقه‌ای‌ست.

3- بخش فیلم های کوتاه، با 345 فیلم کوتاه برای همه مفاهیم علوم دوره ابتدایی در 6 بخش .

4- آزمایش های علوم، با 51 فیلم شامل همه آزمایش های علوم دوره ابتدایی .

5- خود آزمایی،1 آزمون 10 سوآلی استاندارد برای هر درس از هر پایه .

6-آزمایش با وسایل دور ریز، طراحی 40 آزمایش ابتکاری و خلاقانه با وسایل دورریختنی.

دانلود این برنامه رایگان است و در هر قسمت نیز می توان فیلم اول را به صورت رایگان تماشا کرد؛ برای دیدن بقیه فیلم ها می توانید هر قسمت را جداگانه و یا کل اپلیکیشن را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. بخش خودآزمایی و آزمایش با وسایل دورریز کاملن رایگان است.

تلفن واحد پشتیبانی:

021-88536495-7 (9 صبح تا 6 عصر)

کلمات کلیدی:

اپلیکیشن فندق، اپلیکیشن علوم ابتدایی، فیلم‌های فندق، اپلیکیشن علوم اول تا ششم دبستان، آموزش علوم ابتدایی فیلم، مجموعه آموزشی علوم ابتدایی، علوم اول تا ششم ابتدایی، علوم اول تا ششم دبستان، علوم اول ابتدایی،علوم دوم ابتدایی، علوم سوم ابتدایی، علوم چهارم ابتدایی، علوم پنجم ابتدایی، علوم ششم ابتدایی، فیلم‌های آموزشی علوم، علوم دوره ابتدایی، علوم پایه اول ابتدایی، علوم پایه دوم ابتدایی، علوم پایه سوم ابتدایی،علوم پایه چهارم ابتدایی،علوم پایه پنجم ابتدایی،علوم پایه ششم ابتدایی، فیلم‌های موضوعی علوم ابتدایی، فیلم‌های کوتاه علوم ابتدایی، آموزشی، سرگرمی کودکانهدر رسانه‌ها

بررسی و مقایسه اپلیکیشن فیلم آموز در زینسی

دانش آموزان با دانلود این اپلیکیشن می‌توانند به صورت جذاب و کاربردی درس علوم دوره ابتدایی را آموزش ببینند. قابل ذکر است که دانلود این برنامه برای همه دانش آموزان رایگان می‌باشد


نظرات کاربران

محمد پارسا
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
بسیار بسیار عالی است شما هم نصب کنید خیلی خوب است
.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
سلام من یک معلمم خودم اپلیکیشن رو خریدم میخواستم بپرسم میشه مبلغِ بیشتری رو واریز کنم و بعد اجازه داشته باشم درگروه درسی به اشتراک بگذارم؟
MahDyeh
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
خیلی ممنون از سازنده ی برنامه بی نظیر فندق🤩🙏 تماس گرفتم و کدتخفیف 13بدری رو دریافت کردم🤪😄پیشنهاد بنده به همه برای نصب این برنامه عالی✨🤩
....
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
عالی بود برنامه، ممنون ...
سهیلا
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
عالی
احمدشریف
۱۳۹۹/۱۲/۰۳
بهترین نرم افزار درخصوص آموزش علوم دوره ابتدایی. سپاس از شما.
علی ستوده
۱۳۹۹/۱۲/۰۳
عالی زیبا قشنگ عالی موفق
فندق
۱۳۹۹/۱۲/۰۱
خیلی خوب
علی و نگار
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
این کلیپ ها در آینده رایگان میشن یا تا ابدپولی هستن؟ من از سازنده برنامه درخواست میکنم هروقت هزینه ساخت این کلیپ ها جبران شد کلاً رایگان بشن
ثمین
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
لطفا رایگان کنیدش
مجمدیاسین
۱۳۹۹/۰۹/۲۲
مرسییییییییییی
صدیقه
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
علی بیست خیلی خوب یاد می گیرم برنامش عالیه ولی نمونه سوال هم حتما اضافه کنید
الی
۱۳۹۹/۰۸/۰۳
خیلی خوب میشد اگه برای معلم ها رایگان بود البته معلم های غیر دولتی با این حقوق های بسیار بسیار ناچیزشون