قیصر : انتقام

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۷۲٫۱ مگابایت
نسخه 11
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بازی انتقام  قیصر (که برگرفته از داستان یک فیلم قدیمی ایرانی به همین نام است) داستان انتقام قهرمانی به نام قیصر از سه برادر آب منگل که قاتلین خواهر و برادرش ( فرمون)  هستند رو روایت میکنه.
این بازی شامل دو سبک بازی متفاوت است. 
سبک اول بازی مرحله ای شامل پنج فصل اصلی است که برای روایت بهتر داستان از کمیک های گرافیکی جذاب استفاده شده است. هر فصل بازی هشت مرحله دارد. هر فصل دارای فضاهای متفاوت و جذابی هست که شامل حمام عمومی قدیمی . کوچه و گذر. پشت بام . سلاخ خانه و ایستگاه راه آهن است.شما در انتهای سه فصل از این سبک بازی با قاتلین اصلی ( برادران آب منگل) روبرو میشوید.
سبک دوم بازی امتیازی است که باز هم در فضاهای مختلف اتفاق می افته و امکان انتخاب کاراکترهای مختلف مثل فرمون و سایر شخصیت های قصه رو شامل میشه. هم چنین در این سبک بازی امکان انتخاب اسلحه های مختلف مثل ساطور و چاقو و... و  لباس های مختلف برای شخصیت ها هم وجود داره.

 

دسترسی‌ها

  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • پرداخت از طریق بازار
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی قیصر: انتقام

شاید اگر بخواهیم پنج فیلم برتر تاریخ سینمای ایران را نام ببریم، بی‌شک، فیلم «قیصر» یکی از آن‌ها خواهد بود. فیلمی با داستانی گیرا که حکایت مردی و نامردی در روزگار خودش بود. چنین داستان جذابی و چنین فیلم پرطرفداری می‌تواند ایده بسیار خوبی برای تبدیل به یک بازی کامپیوتری باشد که این مهم را استودیو تیله برای پلتفرم‌های اندروید به‌خوبی انجام داده است. بازی «قیصر: انتقام» یک بازی کامپیوتری در سبک دوندگی و اکشن دوبعدی است که توسط استودیو تیله ساخته و منتشر شده است.

بررسی بازی ایرانی «قیصر: انتقام»

این روز‌ها بازار بازی‌های موبایل ایرانی حسابی داغ است و استودیو‌های مختلف آثار جذابی برای این پلتفرم بازی محبوب عرضه می‌کنند. یکی از همین بازی‌ها «قیصر: انتقام» است که ساخت آن را استودیو تیله برعهده داشته است. این استودیو با عرضه بازی‌هایی مثل فیتیل ران و بز زنگوله پا استودیو شناخته شده‌ای برای طرفداران بازی‌های موبایل ایرانی است که آخرین اثرش یک اقتباس از فیلم سینمایی قیصر است. در ابتدای بازی یک کامیک با طراحی خوب می‌بینیم که قیصر را بر سر مزار خواهر و برادرش نشان می‌دهد و همین مورد انگیزه‌ای است برای وی تا از برادران آب منگل انتقام بگیرد. بازی دو بخش مرحله‌ای و رقابتی دارد و در مجموع با یک اثر سرگرم کننده روبرو هستیم که البته نواقصی هم دارد.

معرفی بازی موبایل قیصر: انتقام

معرفی و بررسی بازی موبایل قیصر: انتقام

قیصر برای انتقام برمی‌خیزد!

اگر فیلم قیصر را به خاطر داشته باشید، حتما می دانید که محور اصلی داستان فیلم انتقام از مزدوران و قاتلان است. در این فیلم قیصر، که شخصیت اصلی داستان است، به دنبال قاتلان خواهر و برادرش فرمون می گردد و در راه پیدا کردن آنها موانعی بر سر راهش پیش می آید. حال یک گروه خلاق ایرانی این روایت را بار دیگر به تصویر کشیده و از آن یک بازی جالب با گیم پلی زیبا ساخته است.

مردانگی نمی میرد؛ معرفی بازی ایرانی قیصر: انتقام

قیصر: انتقام همان طور که از اسمش بر می آید روایت گر خونخواهی شخصیتی با همین نام است. اگر داستان فیلم را به یاد داشته باشید، در آن برادر بزرگتر قیصر پس از اتفاقاتی توسط برادران کریم آب منگل کشته می شود. در پی این حادثه، قهرمان داستان تصمیم می گیرد تا آنان را به سزای اعمالش برساند.