41148

41148

نسخه ۱۲.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۴۱
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

41148 ماجراهای مردی را روایت می کند که گذشته خود را فراموش کرده و درگیر ماجراهایی مرگبار شده است، او سرانجام  به هویت واقعی خود پی می برد. اما این پایان ماجرا نخواهد بود و برای به اتمام رساندن ماموریت خود، با شخصیت هایی عجیب، مکان های مخفی و اتفاقات ترسناک مختلفی روبرو خواهد شد. مسیری همراه با خون و فریب و خشونت در پیش روی شماست و برای رسیدن به هدف و روشن شدن همه رازها، باید بهای آن را پرداخت کنید!

> این نسخه از بازی شامل هر 4 اپیزود و داستان هایی اضافه می باشد.

> در اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و فیسبوک:  FanaeiGames@

> توجه: در صورت حذف کردن بازی، مکعب های خریداری شده شما، حذف خواهند شد. لذا بهتر است تا زمان انجام بازی، آنرا از روی دستگاه خود حذف ننمائید. همچنین این مکعب ها فقط از طریق فروشگاه داخل بازی قابل خریداری هستند و در خود بازی مخفی نشده اند.

> بازی بعدی ما با نام 1:011 در حال ساخت می باشد. خبرهای این بازی را نیز می توانید در شبکه های اجتماعی ما دنبال کنید.

در رسانه‌ها

پیدای پنهان؛ چرا 41148 بهترین بازی ماجراجویی ایرانی روی موبایل است؟

41148 فقط یک بازی خوب ایرانی نیست. بلکه با عنوانی رو به رو هستیم که توانست مسیر ساخت بازیسازی را هم تا حدودی تغییر دهد؛ شاید از بین اپلیکیشن های داخلی زیادی که برای تلفن های هوشمند عرضه شده باشند تنها «موتوری» یا «شمشیر تاریکی» بتوانند از دیدگاه تاثیرگذاری با این عنوان خوش ساخت رقابت کنند.

نقد و بررسی ۴۱۱۴۸ | مجموعه ای از نماد و ارقام

عنوان ۴۱۱۴۸ یک بازی اندرویدی ایرانی در سطح عالیست که می تواند برای افرادی که به دنبال بازی ای مهیج هستند گزینه خوبی باشد . اگر شما علاقمند به بازی هایی در سبک ماجراجویی ، نقش آفرینی هستید ، ۴۱۱۴۸ می تواند اولین گزینه روی میز شما باشد!

معرفی بازی موبایل ۴۱۱۴۸

بازی موبایل ۴۱۱۴۸، یک تجربه‌ی کاملا متفاوت و تاثیرگذار است که به ندرت در بازی‌های موبایل شاهد آن هستیم. اثری که مهدی فنایی به تنهایی و با نبوغ مثال‌زدنی‌اش، خطوط داستانی هیجان‌انگیز را برای آن ترسیم کرده و با ارائه گیم‌پلی روان و البته درگیر کننده بازیکنان را به تاریک‌‌ترین بخش‌های زندگی شخصیتی به نام سینا برده است.

logo-enamad logo-samandehi