بدن ساز

بدن ساز

Version 3.01
+10
Active installs
Health & Fitness
Category
7
MB
Size

آپدیت 3.01: مشکل دانلود و پخش ویدئو ها برطرف شد

بنا بر قولی که داده بودیم نسخه سوم با تغییرات شگفت انگیز و فوق العاده ای منتشر شد

برخی از ویژگی های جدید:اضافه کردن برنامه شخصی:
بخشی جهت اضافه کردن برنامه های شخصی اضافه شد تا بتوانید به تعداد بینهایت برنامه اضافه کنید و در باشگاه دیگر نیازی به کاغذ و قلم نداشته باشید.

اضافه شدن منو:
رفتن به قسمت های مختلف برنامه اکنون با یک کلیک امکان پذیر است.

طراحی گرافیکی جدید:
سعی کردیم نمایی زیباتر به برنامه ببخشیم تا کار با آن بیش از پیش جذاب تر و لذت بخش تر باشد.

امکان دانلود ویدئو:
طبق درخواست شما ازین پس می توانید علاوه بر مشاهده فوری ویدئو، آن را دانلود کنید و بعدا در هر زمانی مشاهده کنید.

انتخاب عضله از آناتومی:
علاوه بر انتخاب از لیست عضله ها، می توانید عضله مورد نظر خود را مستقیما از آناتومی بدن انتخاب کنید (این ویژگی فقط برای گوشی های با اندازه صفحه 4 اینچ به بالا فعال شده است).

مقدار کالری مواد غذایی:
بخشی که به خودی خود می توانست یک برنامه مجزا باشد اما اکنون به راحتی در اختیار شماست.

برنامه تمرینی جدید:
برنامه ای فوق العاده مفید و البته سنگین آماده کرده ایم که با اجرای آن می توانید به بهترین فرم ماهیچه ای بدن خود دست یابید.

تمرین های جدید:
24 تمرین جدید از تمرین های بسیار پرکاربرد و پربازده

و چندین و چند ویژگی دیگر...

دیگر زمان برنامه هایی که فقط یک جنبه از موضوعی را پوشش می دادند و برای جنبه های دیگر برنامه های دیگری می ساختند تا بتوانند ازین طریق پول بیشتری کسب کنند گذشته است.

قسمت های مختلف برنامه:

1.انتخاب عضله:
در این قسمت بیش از 100 تمرین کاملا تایید شده برای کلیه ماهیچه های بدن گردآوری شده است.
متاسفانه دیده شده که در بعضی از برنامه ها بدلیل فقدان متخصص با اضافه کردن تمرین های تکراری و بی ثمر تعداد تمرین ها را آنقدر بالا می برند تا به نوعی همه چیز را پوشش دهند و بعضا به این مسئله "افتخار" هم می کنند! مسئله ای که جز گیجی کاربر، هیچ سودی بدنبال ندارد. اما ما از فاکتور تجربه و تخصص بهره گرفتیم تا فقط تمرین هایی که بیشترین فایده و ثمر برای تک تک ماهیچه ها دارند را در برنامه قرار دهیم و از هر گونه اضافه کاری پرهیز کنیم.
تمام تمرین ها از سایت BodyBuilding.com بطور کاملا اختصاصی ترجمه گردیده و روش کامل کار هر تمرین، مرحله به مرحله به صورت تصویری (ویدئو و تصویر) و متنی در این قسمت گنجانده شده است.

2. برنامه های ویژه:
در این بخش یک قدم جلوتر رفته ایم و برای کسانی که کمی حرفه ای تر به بدنسازی نگاه می کنند برنامه های مختلف تمرینی را گردآوری کرده ایم. برنامه های ویژه مبتدیان، برنامه مخصوص "سیکس پک" و "جلو بازو"، برنامه تخصصی ورزشکاران رشته های مختلف مثل فوتبال، فوتسال، والیبال و... از جمله عناوین این بخش هستند.
توجه مهم: چون اکثر برنامه های تخصصی معمولا در محیط باشگاه و زیر نظر مربی انجام می گیرند، امکان دارد بعضی از تمرین ها در قسمت "انتخاب عضله" موجود نباشند.

3. رژیم غذایی:
سعی شده تا در این برنامه تعدادی رژیم غذایی مخصوص و تایید شده ارائه گردد. علاوه بر اینها مقدار کالری اکثر مواد غذایی هم گنجانده شده.

4. مکمل ها:
اگر از اهالی حرفه ای ورزش باشید مطمئنا نام مکمل های پروتئینی و چربی سوز و انواع مختلف آنها به گوشتان خورده است. در این بخش به معرفی و طریقه استفاده و همچنین عوارض تعدادی از معروف ترین و پراستفاده ترین مکمل ها پرداخته ایم.

5. محاسبه شاخص توده بدنی (BMI):
شاخص توده بدنی یا بی ام آی مهمترین فاکتور برای تشخیص وزن مطلوب شماست.علاوه بر محاسبه شاخص، وضعیت خاص بدن شما (کمبود یا اضافه وزن) را هم اعلام می کند.

6. نکات و اصطلاحات:
موضوعاتی مثل "نکات بدنسازی بانوان"، "نفس کشیدن صحیح در هنگام ورزش"، "تاثیر خواب"، "اصطلاحات پرکاربرد بدنسازی" و... فقط تعدادی از نکات مورد بحث این بخش هستند.

7. آموزش:
در این بخش به معرفی روش مخصوص انجام تمرین ها در خانه پرداخته ایم تا اگر حتی به هیچ وسیله خاص بدنسازی دسترسی ندارید هم بتوانید با این روش، برای خودتان یک "آرنولد" شوید!

به شدت منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم. از هیچ نکته ای دریغ نکنید!


توجه: قابل ذکر است که برخی از اطلاعات مورد استفاده در برنامه از منابع مختلف موجود در نت استخراج شده است که البته برای رعایت کامل قانون "حق نشر"، تمامی منابع در برنامه معرفی شده اند.

logo-enamad logo-samandehi