دهکده شادی آموزش زبان انگلیسی کودک

دهکده شادی آموزش زبان انگلیسی کودک

Version 2.06
Install from Bazaar
In-app Purchases
20
K
Active installs
Kids
Category
44
MB
Size
Bazaar Selection
Editors’ Choice Games

توجه: هدف اصلی بازی، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 2 تا 6 سال با بیش از ۱3۰ بازی و فعالیت آموزشی شاد و سرگرم کننده میباشد.

دهکده شادی (آموزش زبان برای کودکان) مجموعه ای بیش از ۱3۰ بازی و فعالیت آموزشی شاد، مفرح و آموزنده مختص کودکان 2 تا 6 سال است که می تونه کودک دلبند شما رو برای ساعت ها سرگرم کنه و در عین حال، مطالب مفید و آموزنده ای رو به اون آموزش بده.

در این دهکده، کودکان با ورود به هر خونه و با کمک بازی و سرگرمی، آموزش های متنوعی رو با هدف آموزش زبان انگلیسی تجربه می کنند:

* تلفن کودک : بخش جذاب تلفن کودک با قابلیت دریافت تماس و پیامک از طرف حیوانات بامزه دهکده‌ی شادی و افزودن مخاطب دلخواه و همچنین قابلیت گرفتن تماس با حیوانات جذاب دهکده‌ی شادی. داشتن صفحه کلید موزیکال و شاد برای سرگرمی کردن کودک. تلفظ اعداد به زبان انگلیسی برای آشنایی کودک با اعداد صفحه کلید تلفن و همچنین قابلیت ضبط صدا و افزودن مخاطب دلخواه !

* خونه آموزش الفبای انگلیسی : آشنایی با حروف الفبای انگلیسی و طریقه نوشتن آنها

* خونه موسیقی : شامل یه پیانوی موزیکال کودکانه با ۴ نوع صدای متفاوت برای خلق موزیک های جذاب توسط کودک دلنبد شما

* خونه ی آموزش اعداد و مفاعیم ریاضی به زبان انگلیسی : آشنایی با شکل های هندسی ، آموزش شمارش اعداد با کمک انگشتان دست، ترتیب قرارگیری اعداد و ...

* گاراژ : آشنایی با نام انگلیسی ماشین های مختلف، بازی نقطه به نقطه و …

* طویله : آشنایی با نام انگلیسی حیوانات و پرندگان اهلی ، آشنایی با غذای هر حیوان ، آشنایی با بچه ی هر حیوان و ... (مناسب برای آموزش کودکان زیر 5 سال)

* شهر بازی برای استراحت و بازی های غیر آموزشی مثل مار و پله و منچ ( و به زودی بازی های بیشتر)

* گالری نقاشی : آشنایی با نام نام انگلیسی رنگ ها - در این بخش از دهکده ی شادی انگلیسی کودک شما میتونه نقاشی بکشه، رنگ آمیزی کنه و اگر دوست داشتید میتونید هنر کودکتون رو با دوستاتون به اشتراک بذارید!

* آشپزخونه : با نام انگلیسی وسایل آشپزخونه آشنا شید

* بیمارستان : آشنایی با نام انگلیسی وسایل بیمارستان

* آرایشگاه : ساخت چهره و شخصیت دلخواه و آشنایی با نام انگلیسی وسایل و ابزارهای آرایشگاه 

* تماشاخانه :کلی پازل و صفحات رنگ آمیزی جذاب از کارتون های مورد علاقه ی کودکان


* موجودات آبزی : با نام انگلیسی حیوانات آبزی آشنا شید. و تشخیص بدین کدوم حیوون تو آب زندگی می کنه و کدوم درون خشکی.
(آشنایی با نام انگلیسی موجوداتی چون دلفین، نهنگ، اسب آبی، اسب دریایی، ستاره دریایی، صدف، عروس دریایی، ماهی، هشت پا، اختاپوس، کوسه)


* با نام انگلیسی وسایل منزلی که تو فروشگاه فروخته میشه آشنا شید


* با نام انگلیسی  حیوونا و پرندگان جنگل آشنا شین و تشخیص بدین کدوم حیوون داخل آب، کدوم داخل آسمون و کدوم داخل جنگل زندگی می کنه
(آشنایی با حیواناتی مثل خرس، ببر، شیر، میمون، فیل، گاو، بوفالو، گوزن، گورخر، گرگ، خرس کوالا و پرندگانی مثل، عقاب، کلاغ، پلیکان، کرکس، کبوتر، اردک، گنجشک، طوطی، دارکوب جغد)


این بازی به صورت مداوم به روز رسانی شده و امکانات و بازی های بیشتر، جذاب تر و متنوع تری به اون اضافه می شه.


پس منتظر به روز رسانی های بعدی و محتوا های جدید و جذاب باشین!

قابلیت انتخاب نمای کودکانه بازی : امکان انتخاب ظاهر بازی به منوی اصلی اضافه شد. در حال حاضر 4 انتخاب متناسب با چهار فصل سال وجود داره و میتونید با استفاده از این امکان دهکده ی شادی رو در فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان ببینید.

دهکده ی شادی، ابزار مناسب  برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها : بسیاری از بخش های بازی دهکده ی شادی با اهداف آموزشی مهد کودک ها و پیش دبستانی ها منطبق است، در واقع این بازی حکم یک جعبه ابزار آموزشی برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها دارد و به مرور بر امکانات مناسب این اهداف خواهیم افزود.
توضیحات تکمیلی : بخشی از محتوا و بازی های دهکده ی شادی نیاز به دانلود دارند. دانلود این بازی ها اغلب ساده و سریع و رایگان است، همچنین تمامی بخش های آموزشی این بازی رایگان است، سعی شده که بازی های دخترونه و پسرونه هم توی دهکده داشته باشیم، کم کم بر تعداد این بازی ها اضافه خواهد شد

logo-enamad logo-samandehi