مشاوره و خدمات پزشکی در منزل

مشاوره و خدمات پزشکی در منزل

نسخه ۱.۵
۱۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۹
مگابایت
حجم

مدیکو برنامه ای جهت مشاوره پزشکی تلفنی رایگان و دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ، داروشناسی و آموزش آزمایشات می باشد. با مدیکو در هر جایی که باشید می توانید خدمات پزشکی و پرستاری در منزل دریافت نمایید . همچنین جواب سئوالات پزشکی خود را دریافت نمایید .


دوست داری همیشه یک کتاب داروشناسی و آموزش آزمایشات پزشکی رو با خودت داشته باشی یا  یک پزشک همراهت باشه تا هر سئوال پزشکی که داری ازش بپرسی یا اینکه هر خدمات پزشکی و پرستاری که میخوای رو توی منزل برات انجام بدهند ، پس مدیکو رو روی گوشیت نصب کن .خدمات مدیکو شامل :


داروشناسی


آموزش آزمایشات پزشکی


مشاوره پزشکی تلفنی رایگان


دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از قبیل :

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل

خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل

سونوگرافی و رادیولوژی در منزل

خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل

خدمات آزمایشگاهی در منزل

فیزیوتراپی ، کاردرمانی و گفتاردرمانی در منزل

شنوایی سنجی و بینایی سنجی در منزل

اعزام آمبولانس خصوصی به منزل

فروش تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی

و .....

مدیکو وابسته به شرکت شفا طب عرفان ، دارای مجوز رسمی به شماره 150/3354 از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، ارائه کننده کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد .
در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات پزشکی در منزل دریافت نمایید . تفاوتی نمی کند کجا هستید ما نزدیک ترین کادر پزشکی را برای شما اعزام می کنیم ما به عنوان رابط بین شما و کادر درمان سعی داریم خدمات مناسبی را به شما ارائه نماییم . خدماتی که بدون هماهنگی شرکت و مستقیما با کادر پزشکی انجام می گیرد شرکت مسئولیتش را تقبل نمی نماید .

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi