مادرشو: بارداری، زایمان و کودک یاری

مادرشو: بارداری، زایمان و کودک یاری

نسخه ۱.۵.۳
+۲۰
هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۹
مگابایت
حجم

« مادرشو » سلامت زنان پیش از بارداری تا کودکیاری

اگر می‌خواهید سلامت زندگی زنانه‌ی خودتان را حفظ کنید، اگر سلامت پیش از بارداری و دوران بارداری برایتان اهمیت دارد، اگر وضعیت بارداری همسرتان برای شما مهم است، با مادرشو همراه شوید.

این اپلیکیشن کاربردی، امکانات زیادی مثل تعیین زمان زایمان، آموزش شناخت نشانه‌های خطر در بارداری، یادآوری آزمایش‌ها و سونوگرافی‌ها، آموزش راهکارهای کم کردن عوارض بارداری، تعیین زمان تخمک‌گذاری و حتی تعیین وزن‌گیری مناسب را در اختیارتان می‌گذارد.


• تهیه و بازنگری تک‌تک مقالات و ابزارهای مادرشو زیر نظر پزشکان و متخصصان
• تهیه‌ی کلیه‌ی محتوا شامل مقالات، فیلم‌ها و تصاویر با توجه به شرایط حاکم و قوانین بهداشتی و درمانی ایران
• صفحه‌ی پروفایل شخصی‌سازی‌شده و متناسب با زمان بارداری و اقدام به بارداری شما
• دسته‌بندی و ساختار مناسب و راحت
• طراحی ساده با کاربری آسان
• اطلاعات پزشکی صحیح، قابل اعتماد، به‌روز و بومی‌سازی‌شده
• تایم‌لاین هفته به هفته
• تعیین BMI و نمودار وزن‌گیری و ابزارهای متعدد دیگر

www.madarsho.com
support@madarsho.com

کلیدواژه ها:

بارداری - بارداری هفته به هفته - تقویم بارداری - نکات بارداری
حاملگی - ناباروری - زایمان - نوزاد - جنین - رژیم غذایی بارداری
علائم بارداری - ورزش بارداری - حاملگی - کودک - مشاوره رایگان
سیسمونی - انتخاب نام - سزارین - کودکیاری - رویان - نوپا - جنسیت
زمانبدی واکسن - سقط - بیماری زنان و مشاوره زنان - مهدکودک - متخصص نوزاد - مشاوره بارداری

در رسانه‌ها

مشاور اختصاصی مادران - مادرشو زیر ذره بین

گاهی مادران، در جریان نگرانی‌های مداومی که برای فرزندان دارند، خود را فراموش می‌کنند. از یاد می‌برند که سلامتی خودشان هم بسیار بااهمیت است. بدیهی است که یک مادر تا زمانی که از لحاظ روحی و جسمی در سلامتی کامل نباشد نمی‌تواند به فرزند خود به درستی رسیدگی کند. همین موضوع موجب شد تا اپلیکیشن مفید مادرشو با هدف ارائه راه‌کارهایی برای حفظ سلامتی مادران به بازار راه پیدا کند. اپلیکیشن مادرشو با برخورداری از یک رابط کاربری ساده، زیبا و استاندار اقدام به گسترش محتوای تصویری و نوشتاری در زمینه سلامت مادران، زندگی بهتر، روانشناسی، تغذیه و ... نموده است. علاوه بر محتوای مفیدی که در مادرشو مطالعه می‌کنید، در بخشی دیگر از اپلیکیشن می‌توانید به عنوان یک بانوی منظم مسائل خود را به طور دقیق با توجه به شرایط جسمی خود مدیریت کنید و از نکاتی که مادرشو به طور اختصاصی به شما ارائه می‌کند، استفاده کنید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن مادرشو با ذره بین همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن مادرشو؛ همراه مادران در دوران بارداری

اپلیکیشن مادرشو می تواند از دو جنبه کاربرد داشته باشد؛ هم ابزاری برای ردیابی دوران حاملگی و تغییراتش باشد و هم علم و آگاهی مخاطبانش را در مورد سلامت زنان و مسائل دوران بارداری و بعد از آن را ارتقاء بدهد.

مادرشو؛ اپلیکیشن سلامت مادران ایرانی

بهبود وضعیت سلامت زنان و اهمیت دادن به آن یکی از لازمه‌های پیشرفت و توسعه هر کشوری است. از آنجا که زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و نقشی اساسی در بنیان خانواده، تربیت فرزندان و نیروی کار کشور دارند به آسانی نمی‌توان از وضعیت سلامت آنها گذشت. اپلیکیشن «مادرشو» با هدف ارتقا سطح آگاهی زنان در حوزه سلامت و آموزش خودمراقبتی عرضه شده است تا در دوران قاعدگی، بارداری و پس از زایمان اطلاعات مفید و ضروری را در اختیار آنها قرار دهد.

با مادرشو، دوران بارداری را با سلامت کامل پشت سر بگذارید

بدون تردید یکی از حساس ترین دوره های زندگی بانوان، دوران بارداری و نگهداری از نوزاد میباشد. هرچند استفاده از تجربه های دیگر مادران، میتواند برای گذراندن این دوران مهم مفید واقع شود اما کافی نیست. برنامه مادرشو برای پشت سرگذاشتن دوران بارداری به بهترین شکل ممکن، نکات مفیدی را در اختیار شما میگذارد. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi