مادرشو: بارداری، زایمان و کودک یاری

مادرشو: بارداری، زایمان و کودک یاری

نسخه ۱.۶.۰
+۲۰
هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۹
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

مشاور اختصاصی مادران - مادرشو زیر ذره بین

گاهی مادران، در جریان نگرانی‌های مداومی که برای فرزندان دارند، خود را فراموش می‌کنند. از یاد می‌برند که سلامتی خودشان هم بسیار بااهمیت است. بدیهی است که یک مادر تا زمانی که از لحاظ روحی و جسمی در سلامتی کامل نباشد نمی‌تواند به فرزند خود به درستی رسیدگی کند. همین موضوع موجب شد تا اپلیکیشن مفید مادرشو با هدف ارائه راه‌کارهایی برای حفظ سلامتی مادران به بازار راه پیدا کند. اپلیکیشن مادرشو با برخورداری از یک رابط کاربری ساده، زیبا و استاندار اقدام به گسترش محتوای تصویری و نوشتاری در زمینه سلامت مادران، زندگی بهتر، روانشناسی، تغذیه و ... نموده است. علاوه بر محتوای مفیدی که در مادرشو مطالعه می‌کنید، در بخشی دیگر از اپلیکیشن می‌توانید به عنوان یک بانوی منظم مسائل خود را به طور دقیق با توجه به شرایط جسمی خود مدیریت کنید و از نکاتی که مادرشو به طور اختصاصی به شما ارائه می‌کند، استفاده کنید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن مادرشو با ذره بین همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن مادرشو؛ همراه مادران در دوران بارداری

اپلیکیشن مادرشو می تواند از دو جنبه کاربرد داشته باشد؛ هم ابزاری برای ردیابی دوران حاملگی و تغییراتش باشد و هم علم و آگاهی مخاطبانش را در مورد سلامت زنان و مسائل دوران بارداری و بعد از آن را ارتقاء بدهد.

مادرشو؛ اپلیکیشن سلامت مادران ایرانی

بهبود وضعیت سلامت زنان و اهمیت دادن به آن یکی از لازمه‌های پیشرفت و توسعه هر کشوری است. از آنجا که زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و نقشی اساسی در بنیان خانواده، تربیت فرزندان و نیروی کار کشور دارند به آسانی نمی‌توان از وضعیت سلامت آنها گذشت. اپلیکیشن «مادرشو» با هدف ارتقا سطح آگاهی زنان در حوزه سلامت و آموزش خودمراقبتی عرضه شده است تا در دوران قاعدگی، بارداری و پس از زایمان اطلاعات مفید و ضروری را در اختیار آنها قرار دهد.

با مادرشو، دوران بارداری را با سلامت کامل پشت سر بگذارید

بدون تردید یکی از حساس ترین دوره های زندگی بانوان، دوران بارداری و نگهداری از نوزاد میباشد. هرچند استفاده از تجربه های دیگر مادران، میتواند برای گذراندن این دوران مهم مفید واقع شود اما کافی نیست. برنامه مادرشو برای پشت سرگذاشتن دوران بارداری به بهترین شکل ممکن، نکات مفیدی را در اختیار شما میگذارد. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.


نظرات کاربران

سید
۱۴۰۰/۰۴/۱۵
خیلی برنامه خوبیه من برای بارداری اولم داشتمش الانم دوباره نصبش کردم تا استفاده کنم
فاطمه
۱۴۰۰/۰۴/۱۱
عالیه فقط بعضی وقتها قط میشه برنامه
naghmeh
۱۴۰۰/۰۴/۰۷
اصلا نصب نمیشه همش میگه کد اشتباه ولی اشتباه نمیزنم.
5
۱۴۰۰/۰۳/۰۷
عالی ترین برنامه ی دنیااین هست
مونا
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
برنامتون اشکال داره، نمیشه توش لاگین کرد، پسورد رو قبول نمیکنه، می‌زنیم فراموشی رمز، خودش پسورد جدید می‌فرسته،اونم وارد می‌کنی نمیشه.
فاطمه
۱۳۹۹/۰۸/۱۸
من قبلا عضو شدم بی دلیل خارج شده از کاربری و وارد نمیشه دیگه! تموم اطلاعاتمو اونجا ثبت کردم نیاز دارم واقعا. رسیدگی کنید.
رها
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
هرکار میکنم وارد صفحه ام نمیشه...قبلا عضو شدم اومده بیرون خودش و وارد نمیشه
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
چرا رسیدگی نمیکنید؟ اصلا وارد برنامه نمیشه هزار راه و رفتم اما درست نمیشه که نمیشه اخه این چه برنامه سازیه
zarandi
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
وارد تقویم که میشم از برنامه خارج میشه
فاطمه
۱۳۹۹/۱۱/۰۴
اصلا دیگه کار نمیکنه خودش از برنامه میاد بیرون درستش کنین خوب دیگه
آسمان
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
من چند ساله این برنامه رو دارم قبلا خیلی خوب بود ولی الان هر چی می خوام وارد حسلب کاربری خودم بشم نمی شه ، لطفا رفع مشکل کنید
Panahi
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
لطفا بررسی کنید خب وارد اکانت نمیشه چه وضعشه عاخه😒
مریم
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
به روز رسانیش کردم اما درست نشد خود به خود از اکانتن اومده بیرون دیگه هیچجوره وارد نمیشه.یه ستاره هم براش زیاده.پاکش میکنم