گهواره: بارداری و کودک

گهواره: بارداری و کودک

نسخهٔ ۵.۵۹۶.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۲۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
گهواره: بارداری و کودک

گهواره: بارداری و کودک

گهواره
نسخهٔ ۵.۵۹۶.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی پزشکی
حجم ۲۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هیچ کسی والد کاملی نیست، اما همه می‌توانند به قدر کفایت خوب باشند.

 گهواره، همیار تربیت کودک، مصمم است که به والدین کمک کند که به قدر کفایت خوب باشند.

با نصب اپلیکیشن گهواره، به اطلاعات و ابزارهایی مثل بازی، تغذیه، خواب، ثبت رشد و ... دسترسی خواهید داشت که به شما در رشد، تربیت و سلامت کودکتان یاری می‌رساند.

گهواره یک هدف نیست، یک راه است. راهی که باید با حوصله و دقت، گام به گام پیش برود. این راه بدون همراهی والدین، دست‌اندرکاران امر کودک، تولیدکنندگان محصولات کودک طی شدنی نیست.

هم اکنون گهواره برای دوره بارداری و تربیت کودکان تا شش سال آماده شده است. یاری‌گر گهواره باشید.

در این نسخه از گهواره:

پرس‌وجو : می توانید با والدینی که کودکان همسن کودک شما دارند ارتباط برقرار کنید. سوالات خود را از آنها بپرسید و به سوالات آنها پاسخ دهید.

پیام مشاور هوشمند : به جای مطالعه مطالب متنوع و گوناگون، روزانه پیام مشاور گهواره متناسب با سن دقیق کودک خود بخوانید.( این امکان ویژه کاربران گهواره پلاس است.)

ابزار بازی، تغذیه و خواب : این ابزارهای سه گانه متناسب با سن کودک شما کار می‌کنند و اطلاعات حیاتی راجع به این موارد را در اختیارتان قرار می‌دهند تا کودک شما ضمن یادگیری مهارت‌های مختلف در حین بازی، تغذيه مناسب و خوابي آسوده داشته باشد.

ابزار ثبت رشد  : با ثبت تغییرات رشدی کودکتان و مقایسه آن با نمودارهای استاندارد، روند رشد کودکتان را دنبال کنید و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی را به موقع انجام دهید. همچنین در بخش آلبوم رشد می‌توانید قدم‌‌های رشدی کودکتان را ثبت کنید و این خاطرات هیجان‌انگیز را ماندگار کنید.( این امکان ویژه کاربران گهواره پلاس است.)

چی طبیعیه؟ چی خطرناکه؟ حتما شده مساله‌ای در مورد کودکتان شما را نگران کند. یا در دوره بارداری بخواهید نکته ای را بدانید که برای سلامتی شما یا کودکتان خطرناک است یا خیر. این ابزارها به شما کمک می‌کند که نگرانی خود را برطرف کنید.

تمامی محتوی گهواره توسط تیم کارشناس خبره کودک تهیه شده است. و جایگزین توصیه های بخش درمان نیست و برای آموزش عمومی تهیه شده است.

نظرات کاربران - ۳۰،۳۴۴ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Nooshin Azarbayjan
Nooshin Azarbayjan
۱۴۰۱/۰۱/۲۸
از این برنامه خیلی ناراحتم وقتی تمدید پول واریز کردم موفق شد ولی متاسفم برنامه گهواره هنوز پول فعال نشده به پشتیبانی پیام دو روز گذشته جوابم نداد . دیگه پولم خورده .دیگه خوشم نیومد از این برنامه .
شیرین
شیرین
۱۴۰۲/۰۵/۰۹
عالی
حام
حام
۱۴۰۲/۰۱/۱۹
عااالیه دو سال هست ک دارمش برنامه رو و اشتراک میگیرم ، دقیقا چند وقت بعد این که دخترکم دنیا اومد 😍🤍 فقط کاش بخش پیام مشاور مثل قبل بشه ک هر کدوم نخوندیم مشخص باشه ک تیک نزدیم و نخوندیم هی نخواد بریم داخل پیام ببینیم تیک زدیم یا نه ممنون میشم مثل اوایل بشه ، خواهش میکنم 🙏🏻🙏🏻🥺