نی‌نی‌بان‌-‌ بارداری و کودک‌یاری

نی‌نی‌بان‌-‌ بارداری و کودک‌یاری

نسخه ۳.۰.۱
+۲۰
هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۱۰
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

نی نی بان راهنمای کامل دوران بارداری و پرورش نوزاد براي والدین

یکی از مهمترین مراحل زندگی مشترک زمانی است که زوج ها تصمیم میگیرند صاحب فرزند شوند. داشتن اطلاعات کافی در حوزه بارداری و اقدامات لازم برای سلامت کودک و مادر به آمادگی هرچه بیشتر خانواده ها کمک می کند همچنین اهمیت این امر با توجه به بالا رفتن سن ازدواج در کشورمان و شایع شدن ناباروری افزایش می یابد. لازم به ذکر است که بسیاری از مشکلاتی که زوج ها قبل یا بعد از بچه دار شدن ممکن است با آن رو به رو شوند از طریق افزایش آگاهی در این زمینه قابل پیشگیری است. اپ نی نی بان – بارداری و کودک یاری با اطلاع رسانی و مقالاتی که در حوزه سلامت کودک ارائه می دهد نه تنها به انتشار اطلاعات در باره روند این امر کمک میکند بلکه زوج ها را از نظر روانی نیز آگاه کرده و آمادگی لازم را در آنها به وجود می آورد.

بارداری سالم - نی نی بان زیر ذره بین

بارداری مهم ترین دوران برای مادر و همچنین نوزاد محسوب می شود. بسیاری از مشکلات جسمی و روحی کوکان از دوران جنینی آنها نشأت می گیرد. از همین رو مادران باید اطلاعات کاملی پیرامون دوران بارداری و اموری که باید برای سلامت خود و فرزندشان انجام دهند، داشته باشند. اپلیکیشن نی نی بان همه نکات مربوط به دوران بارداری و قبل و بعد از آن و همچنین نکاتی برای بزرگ کردن نوزاد در اختیار شما می گذارد. مقالات علمی موجود در این اپلیکیشن و ابزارهای مختلفی که در آن وجود دارد، نی نی بان را به یک همراه مناسب برای مادران باردار و یا افرادی که قصد بچه دار شدن دارند، تبدیل نموده است. در ادامه برای بررسی این برنامه مفید با ذره بین همراه باشید.


نظرات کاربران

نیلوفر
۱۴۰۰/۰۴/۳۰
تعیین جنسیتش که عالی بود،لطفا دوباره اضافش کنین،مرسی
سارا
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
لطفا قسمت تعیین جنسیت دوباره بذارین
zare
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
سلام این برنامه عالیه فقط اینکه وقتی سوالی از دکتر ها میپرسیم زمانی که جواب دادن اعلان بیاد خیلی خوب میشه واسه همین یه ستاره کم دادم
دنیا
۱۴۰۰/۰۳/۱۲
خیلی خوبه فقط چراتعین جنسیت نیست؟؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
واقعان عالی مخصوصان در مورد تعیین جنسیت دقیق فقط باید سن مادر دقیق باشه
سارا
۱۳۹۹/۰۹/۱۸
عالیه ممنون ازتون
رویا
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
بهترین برنامه۶ساله دارمش عالیییییییببببببببی
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
خیلی مفید و کاربردی
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
خیلی خوب وکارراه اندازه
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
خیلی برنامه خوب و کاملیه ممنون❤❤
maheman
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
عالی و کاربردی
ماهان
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
سلام واقعا این برنامه مفیده من بارها جواب سوالاتمو از این کانال دریافت کردم
مانا
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
عالیه،چند ساله که استفاده میکنم از این برنامه. ممنونم ازش