تست اعتماد به نفس * روانشناسی

تست اعتماد به نفس * روانشناسی

Version ۹۴.۱۲.۱۱
نصب +۱۰ هزار
Category سبک زندگی
Size ۱ مگابایت
Last Update ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
تست اعتماد به نفس * روانشناسی

تست اعتماد به نفس * روانشناسی

روانشناس
Version ۹۴.۱۲.۱۱
نصب +۱۰ هزار
Category سبک زندگی
Size ۱ مگابایت
Last Update ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

*مورد تایید و تحت نظارت کانون مشاوران ایران*

این تست میزان اعتماد به نفس شما را مورد سنجش قرار میدهد. و شما می توانید این تست را به صورت هفتگی انجام داده و از وضعیت اعتماد به نفس خود آگاهی پیدا کنید.

تست اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از عوامل بسیار مهم در دستیابی به زندگی سالم و موفق است. این تست یک تست معتبر، ساده و علمی ( روانشناسی و شخصیت _ شناسی ) است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. امید است بتواند یاری رسان شما در زندگی فردی، اجتماعیتان باشد و شما را برای موفق تر شدن راهنمایی کرده، در انجام ازدواج درست یاری نماید، خانواده و فرزندان سالم را برای شما به ارمغان آورد. یکی از بزرگ ترین نکات موفقیت هر فرد شناخت خود از طریق تست های روانشناسی و شخصیت شناسی که می تواند مشکلات و قوت های شخصیتی شما را مشخص کرده و به شما کمک کند. ما در زمینه های مختلف، تست روانشناسی و شخصیت شناسی ارائه کرده ایم تا بتوانید خود را مورد سنجش قرار دهید.

 با نظرات خود ما را راهنمایی کنید تا بتوانیم تست ها و محصولات روانشناسی بهتری ارائه دهیم و از سویی حمایت شما سبب ترغیب ما به انجام فعالیت های گسترده تر می شود.

با سپاس فراوان

در صورت نیاز به پرسش و پاسخ در مورد مشکلات شخصی و خانوادگی خود به سایت مرکز   مشاوره  و یا تالار  گفتگو با مشاوران مراجعه کنید

mmsi.ir

دیگر نرم افزار های اندروید سایت کانون مشاوران ایران در " کافه بازار" را دانلود کرده و در مورد خود آگاهی کسب کنید

 

تست شخصیت ، تست افسردگی ، تست عشق ، تست روانشناسی ، بازی روانشناسی ، تست خانواده ، تست دوستیابی ، تست برتری ، تست روابط زناشویی ، تست حسادت ، تست تعصب، تست دوام عشق، تست همسر ، تست اعتماد به نفس ، تست ، تست اضطراب ، تست فرزند پروری ، تست کودک ، شخصیت شناسی ، بازی کودک ، بازی هوش ، تست هوش روان شخصیت، خانواده، مشاوره موفقیت سرعت العمل واکنش شخصیت شناسی  #روانشناسی #خانواده #تست #شخصیت _ شناسی #مشاوره #ازدواج #دانستنی­_های_ازدواج #نامزدی #دوستیابی #روان #بازی #سرعت_عمل #تست_روانشناسی #تست_شخصیت #تست_افسردگی #تست_عشق

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت "مشاورخانواده" مراجعه کنید.

mmsi.ir

یا با شماره های زیر تماس حاصل کنید

02144034490

 


User Reviews - ۷۹ Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
💝Hoda💝
💝Hoda💝
۱۳۹۵/۰۵/۰۶
عالى
سجاد
سجاد
۱۳۹۵/۰۴/۰۹
اقا حمید فِک کرده اولین متن جوابش هست نه داداش اون نوار پایینی که به درصد نشون میده جوابته
.........
.........
۱۳۹۵/۰۱/۲۶
خعععععععلی برنامه ی جیگریه