نقشه همراه قم

نقشه همراه قم

نسخه ۳.۰.۰
۲
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

نقشه‌ قم
نقشه ی‌ ترافیک و حمل‌ونقل قم با هدف راهنمایی شهروندان، زائران و گردشگران در مسیر سفر‌های درون‌شهری به سفارش مرکز مدیریت هوشمند ترافیک شهرداری قم توسط شركت سازه‏‏‌‏‏های اطلاعاتی راژمان توسعه يافته است.
قابلیت‌های اصلی این نرم‌افزار عبارتند از:

- نقشه‌ی‌ موبایل آفلاین قم و لایه‌های مکانی کاربردی
نقشه‌‌ی شهر قم با جزییات مختلف به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی مرتبط با حمل‌ونقل و ترافیک به‌صورت آفلاین در دسترس است. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شدن لایه‌های جدید، پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تأیید کاربر، لایه‌ها به‌روزرسانی خواهند شد.

- تصاویر دوربین‌های نظارت بر ترافیک
با این قابلیت، تصویرهای برداشت‌شده از دوربین‌های نظارت تصویری شهر قم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با کلیک بر روی هر دوربین، آخرین تصویر ثبت‌شده از اینترنت دریافت شده به کاربر نمایش داده می‌شود.

- مسیریابی هوشمند ناوگان اتوبوس‌رانی
کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدأ و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک‌به‌یک بر روی نقشه ترسیم‌شده و توصیف مرحله‌به‌مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

- مسیریابی هوشمند خودروی سواری
این سرویس، مسیر سفر با خودروی سواری را بر مبنای شبکه‌ی معابر شهر قم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر، مقصد موردنظر خود را بر روی نقشه مشخص کرده و مسیرهای مناسب برای رسیدن به مقصد از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت شده و بر روی نقشه ترسیم می‌شود. شرح گام‌به‌گام مسیر نیز در بخش توصیف مسیر در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. درصورتی‌که کاربر از تاکسی دربست برای تردد استفاده نماید، این سرویس علاوه بر راهنمایی کاربر، جلوی سوءاستفاده‌های عمدی از ناآشنایی زائران و گردشگران را خواهد گرفت

logo-enamad logo-samandehi