مسیرو

مسیرو

نسخهٔ ۳.۰.۶۴
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مسیرو

مسیرو

مهدی باصری
نسخهٔ ۳.۰.۶۴
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جستجو و مسیریابی آفلاین مترو و بی آر تی

می دانیم که ما تنها اپلیکیشن در زمینه حمل و نقل عمومی تهران  نیستیم اما قطعا تنها اپلیکیشنی هستیم که به ویژه در بی آرتی به صورت آفلاین مسیریابی می کند .

به راحتی و با خاموش کردن اینترنت همراه ، مبدا و مقصد دلخواه را وارد کنید ، طی چند ثانیه دهها هزار مسیر ممکن ، آنالیز می شود و بهترین مسیر ممکن چه در بحث مترو و چه بی آر تی به مسافر نمایش داده خواهد شد . در تلاشیم همیشه با به روز رسانی های به موقع به شما کمک کنیم که هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی در تهران ،  احساس خوشایندی داشته باشید .

مسیرو ، با ۲ امکان فوق العاده و منحصر به فرد دیگر ، سعی کرده هوای کاربران و مسافران شهرستانی را داشته باشد ، کسانی که به هر دلیلی به تهران می آیند و قصد استفاده از حمل و نقل عمومی تهران را دارند ، اما موقعیت مکانی ایستگاه ها را نمی دانند .

امکان اول گزینه « ایستگاه نزدیک»

در این امکان ، کاربر یا مسافر در هر جایی از تهران که قرار داشته باشد ، می تواند دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای مترو و همچنین دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای بی آر تی نسبت به خود را با محاسبه فاصله ببینید .

امکان دوم ، گزینه اعلان صوتی مقصد در بی آرتی :

ایستگاه های مترو اغلب از سیستم اعلان صوتی مقصد برخوردارند ، اما بی آرتی این امکان را ندارد و حتی مسافران تهرانی هم اغلب نگران رد شدن اتوبوس از ایستگاه مورد نظر هستند چون بعضی مواقع حتی با وجود بلد بودن مقصد مورد نظر و آشنایی قبلی با آن منطقه ، ازدحام جمعیت مانع این می شود که مسافر بتواند بیرون اتوبوس را مشاهده کند و ببینید آیا به مقصد رسیده است یا خیر؟

با فعال کردن سیستم اعلام صوتی مقصد در این نرم افزار ، به هیچ‌وجه نگران از دست دادن ایستگاه مقصد خود نباشید . در فاصله دویست و پنجاه متری مقصد ، این هشدار صوتی را دریافت خواهید کرد که « به مقصد نزدیک می شوید» .

در مورد ایستگاه های مترو هم بیان دو نکته ، ضروری به نظر می رسد .

اول اینکه بعضی مواقع برای یک مبدا و مقصد وارد شده در مسیریابی آفلاین مترو ، چهار مسیر قابل ارائه هست . مسیرو  سعی میکند مسیری را به کاربر پیشنهاد دهد که کمترین ایستگاه تعویضی را داشته باشد .

دوم اینکه : هر از مدتی بخصوص در خط ۷ شاهد افتتاح یک ایستگاه جدید در مترو خواهیم بود ، ما تصمیم داریم  همزمان با افتتاح آن ایستگاه ، اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و امکان استفاده از آن ایستگاه در اپلیکیشن مسیرو  را در همان روز برای کاربران فراهم کنیم . 

 این اپلیکیشن  در دو نسخه اندروید و ios در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می گیرد.

استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و هیچ گونه ارتباطی با سازمان خاصی ندارد .

حتماً نظرات شما را در مورد مشکلات نرم افزار و احیانا امکانات درخواستی را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم .    لطفاً با ایمیل با ما در تماس باشید.

Metrotehranteam@gmail.com 


"مترو"،"مترو تهران"،"نقشه مترو تهران" ،"ایستگاه یاب مترو"،"نقشه تهران"،"مترو ایران"،"مترو" ،"خطوط مترو"،"ایستگاه مترو"،"مترومپ"،"نقشه مترو"،"مترو فرودگاه مهرآباد"،"خط‌های مترو"،"ایستگاههای مترو"،"اپلیکیشن مترو"،"نقشه جدید مترو"،"آخرین نقشه مترو"،"نقشه مترو تهران جدید" metromap, metro, way, metro way, brt, metro line, metro station, mapنظرات کاربران - ۵۵۳ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محسن_اهواز
محسن_اهواز
۱۴۰۱/۰۳/۲۳
عالی.عالی.عالی. برای عالیترشدن سعی در بروز رسانی باشید سپاس از سازننده ی این برنامه
uyb
uyb
۱۴۰۱/۰۵/۲۷
بسیار عالی
alircxa
alircxa
۱۴۰۱/۰۳/۲۵
عالی عالی عالی