نقشه‌‌ی ترافیک اصفهان

نقشه‌‌ی ترافیک اصفهان

نسخهٔ ۴.۵.۵
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ دی ۱۴۰۲
نقشه‌‌ی ترافیک اصفهان

نقشه‌‌ی ترافیک اصفهان

معاونت حمل و نقل و ترافيك شهردار‍ی اصفهان
نسخهٔ ۴.۵.۵
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ دی ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

- نقشه‌ آفلاین اصفهان و برخی لایه‌های مکانی کاربردی
- وضعیت آنلاین ترافیک تقاطع‌های شهر
- تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک شهر

- نمایش آنلاین ظرفیت خالی پارکینگ‌ها

- نمایش آنلاین موجودی تعداد دوچرخه‌های ایستگاه‌های دوچرخه
- سرویس مسیریابی هوشمند اتوبوس
- سرویس مسیریابی هوشمند خودروی سواری

- امکان در نظر گیری محدوده طرح و ترافیک معابر در مسیریابی خودرو

- سرویس مسیریابی تاکسی‌ خطی

- سرویس مسیریابی دوچرخه

نقشه‌‌ی جامع ترافیک و حمل و نقل هوشمند اصفهان با هدف راهنمایی شهروندان و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری ترافیک شهر توسعه یافته است. نسخه‌ی مبتني بر وب این پروژه نیز در آدرس http://isfahantraffic.ir در دسترس می‌باشد. این پروژه در حوزه‌ی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان ، با نظارت و مدیریت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان‌ ، با همکاری شرکت مهندسی نیک‌اندیش و مرکز کنترل ترافیک اصفهان توسط شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان اجرا شده است.

قابلیت‌های اصلی این نرم‌افزار عبارتند از:

- نقشه‌ موبایل آفلاین اصفهان و لایه‌های مکانی کاربردی

نقشه‌‌ی اصفهان با جزییات مختلف به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی مرتبط با حمل و نقل و ترافیک به صورت آفلاین در دسترس می‌باشد. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شده لایه‌های جدید پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تایید کاربر لایه‌ها بروزرسانی خواهند شد.

- وضعیت آنلاین ترافیک تقاطع‌های شهر

اطلاعات ترافیک تقاطع‌ها از سنسورهای کنترل‌های SCATS به‌صورت خودکار برداشت شده و پس از پیش‌پردازش در مرکز کنترل ترافیک بر روی نقشه منتشر می‌شود. این اطلاعات بر روی گوشی تلفن همراه از اینترنت دریافت شده بر روی نقشه نمایش داده می‌شود. دوره‌ی زمانی بروزرسانی اطلاعات توسط کاربر قابل تنظیم می‌باشد.

- تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک

با این قابلیت، تصویری برداشت‌شده از دوربین‌های نظارت تصویری کلان‌شهر اصفهان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با کلیک بر روی هر دوربین، آخرین تصویر ثبت شده از اینترنت دریافت شده به کاربر نمایش داده می‌شود.

- اطلاعات آنلاین پارکینگ‌ها و ایستگاه‌های دوچرخه

با این قابلیت، ظرفیت خالی پارکینگ‌های آنلاین و همینطور تعداد موجودی دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه از سرور دریافت می‌شود و کاربران می‌توانند از وضعبیت لحظه‌ای آن‌ها اطلاع یابند.

- مسیریابی هوشمند ناوگان اتوبوس‌رانی

کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک به یک بر روی نقشه ترسیم شده و توصیف مرحله به مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

- مسیریابی هوشمند خودرو سواری

این سرویس مسیر سفر با خودرو سواری را بر مبنای شبکه معابر کلان‌شهر اصفهان در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر مقصد مورد نظر خود را بر روی نقشه مشخص کرده و مسیرهای مناسب برای رسیدن به مقصد از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت شده و بر روی نقشه ترسیم می‌شود. شرح گام به گام مسیر نیز در بخش توصیف مسیر در دسترس کاربر می‌باشد. کاربر ممکن است سوار بر خودرو شخصی خود باشد و یا از تاکسی دربست برای تردد استفاده نماید. در مورد اخیر این سرویس علاوه بر راهنمایی کاربر جلوی سوء استفاده‌های عمدی از ناآشنایی گردشگران و مسافران را خواهد گرفت.

و به زودی در نسخه‌های بعدی …

- پوشش اطلاعات ترافیک آنلاین افزایش خواهد یافت.
- قابلیت‌های جدید پیشنهاد مسیریابی هوشمند به بهره‌برداری می‌رسد.
- موقعیت‌های مکانی کاربردی بیشتری بر روی نقشه قابل مشاهده خواهد بود.

نظرات کاربران - ۱،۱۸۲ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۱/۰۵/۰۱
تا چند وقت پیش درست اجرا میشد. الان کلا اپ برای من بالا نمیاد
جلال
جلال
۱۴۰۱/۰۶/۱۷
خطا میده و باز نمیشه
مهدی امیری
مهدی امیری
۱۴۰۱/۱۱/۲۵
برنامه روی اندروید ۱۲ و ۱۳ بعد از اولین بازشدن، برای بار دوم خطا میده و باز نمیشه باید دوباره دیتا برنامه را پاک کرد تا باز بشه لطفاً این باگ را رفع نمایید.