مسافر یار (اطلاعات گردشگری اصفهان)

مسافر یار (اطلاعات گردشگری اصفهان)

نسخهٔ ۶.۰.۴
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۶۴۲ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
مسافر یار (اطلاعات گردشگری اصفهان)

مسافر یار (اطلاعات گردشگری اصفهان)

فناوران اطلاعات گندم
نسخهٔ ۶.۰.۴
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی سفر
حجم ۶۴۲ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شبکه گردشگری مسافر یار، به عنوان مجری رسمی ارائه خدمات الکترونیک گردشگری در استان اصفهان ( از طرف ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان) ، اپلیکیشن مسافریار را تحت حمایت شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی  با امکانات بی نظیری در اختیار گردشگران این استان قرار داده است.

1- امکان مشاهده اماکن گردشگری، تفریحی ، اقامتی، خدماتی، بیمارستان ها، جایگاه های سوخت(بنزین و گاز)،پارکینگ ها، مجتمع های رفاهی، مساجد، مدارس اسکان و به طور کلی تمامی اماکن مورد نیاز گردشگران حتی سرویس های بهداشتی استان!

2- امکان اسکن تابلوها و بنرهای حاوی بارکد های راهنمایی نصب شده در ایام نوروز در اماکن مختلف گردشگری، اقامتگاه، خیابان ها، مجتمع های بین راهی در جاده ها و... در سطح استان اصفهان و دریافت محتوای درج شده در بالای آن(به طور مثال اگر در محلی نوشته شده بود: "لیست اماکن اقامتی" و زیر آن یک بارکد بود، در صورت اسکن آن بارکد، به صفحه لیست اماکن اقامتی در نرم افزار مسافریار منتقل خواهید شد)

3- امکان مشاهده وضعیت آب هوا به صورت رسمی(گزارش مستقیم از اداره کل هواشناسی استان اصفهان) و همچنین دریافت هشدارها جوی و خطرات ناشی از ناپایداری های جوی جهت جلوگیری از حوادث غیر مطرقبه و همچنین دریافت مستقیم تمامی هشدارهای کمیته مدیریت بحران استان

4- امکان دریافت اطلاعات بیشتر در استان مانند، اوقات شرعی، فرکانس های رادیویی، پخش مستقیم رادیو اصفهان، نقاط پرتصادف جاده های استان و...

5- امکان ارائه شکایات از اماکن مختلف به صورت مستقیم به مسئولین استان و همچنین ارائه انتقادات و نظرات به صاحبین اماکن گردشگری

6- دریافت پیشنهاد صوتی جهت بازدید از اماکن مختلف گردشگری، در زمان نزدیک بودن مسیرتان به این اماکن و همچنین هشدار صوتی در روزهای بارانی و یا ناپایداری های جوی، نزدیکی به محل های پر تصادف و یا پر ترافیک و یا محل هایی که در آن ها تصادفی گزارش شده است(جهت افزایش هوشیاری رانندگان).

7- امکان مشاهده تمامی اماکن بر روی نقشه، مسیریابی، مشاهده اماکن نزدیک به هر مکان و بسیاری از امکانات دیگر بر روی 8000 مکان ثبت شده به صورت آفلاین!

8- امکان خرید بلیط اماکن گردشگری و تفریحی(دیگر نیازی به صف نیست!)، رزرو مستقیم مراکز اقامتی (می توانید در اصفهان من مشاهده کنید کدام مرکز گنجایش داشته، سپس آن را رزرو و به آن محل مراجعه نمایید)، خرید غذا رستوران ها و کترینگ ها و همچنین خرید صنایع دستی (و دریافت آن ها در محل اقامت)

لازم به ذکر است این اپلیکیشن فقط از طریق کافه بازار  ، ۱۵۰ نقطه دسترسی وایرلس موجود در استان اصفهان(شامل اماکن گردشگری، تفریحی، بین راهی و...) و وب سایت رسمی اپلیکیشن مسافریار  قابل دریافت بوده و دریافت از هر طریق دیگری می تواند خطرآفرین و یا غیر به روز باشد.

برای اطلاعات و اخبار بیشتر می توانید عبارت "مسافریار" را در گوگل جستجو نمایید.

نظرات کاربران - ۱۱۷ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hamid
hamid
۱۴۰۱/۱۲/۲۹
عالی بود
iMan
iMan
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
واقعاً عالی جالب و کامل بود
masoud
masoud
۱۴۰۲/۰۱/۰۸
عالی