راحت بخوابیم

راحت بخوابیم

نسخه ۱
<۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

به نام خدا
اکثر افراد جامعه امروزی به نوعی شب ها خواب راحت ندارند یا بدخواب هستند یا اینکه بیخواب میشوند که این کار مشکلات بسیار زیادی را در پی دارد به طوریکه خواب به اندازه ی یک رژیم سالم و ورزش منظم برای سلامتی شما حائز اهمیت می باشد. بی خوابی، به هر دلیلی، سلامت روح و جسم شما را تحت تاثیر قرار می دهد. افراد مبتلا به بی خوابی دارای کیفیت زندگی پایین تری نسبت به افراد دارای خواب مناسب هستند . عوارض بی خوابی عبارتند از:
عملکرد ضعیف شغلی یا تحصیلی
کاهش سرعت واکنشی هنگام رانندگی و افزایش خطر تصادف
مشکلات روانی مانند اختلال افسردگی یا اضطراب
اضافه وزن یا چاقی
ضعف عملکرد دستگاه ایمنی
افزایش خطر و شدت بیماری های مزمن مانند فشار خون، بیماری قلبی و دیابت
و ...

اکثر افراد که مبتلا به بیخوابی یا بد خوابی  هستند را میتوان با تغییر سبک زندگی درمان کرد.بهترین روش نیز همین تغییر سبک زندگی به سمت یک سبک خوب میباشد زیرا علاوه بر اینکه دارای عوارض و ضرر برای بدن انسان نمیباشد بلکه اثر مثبتی بر سایر جنبه های زندگی دارد(شادابی بیشتر و ...)
استفاده از دارو های گیاهی نیز برای درمان بیخوابی و بد خوابی توصیه میگردد زیرا یا عوارضی ندارند و یا نسبت به دارو های شیمیایی عوارض بسیار کمی دارند .
استفاده از دارو های شیمیایی اصلا توصیه نمیشود زیرا همه دارو های شیمیایی دارای عوارض هستند و ممکن است مشکل شما را به صورت موقتی حل بکنند ولی دارای عوارض و مضرات زیادی میباشد که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازند.
در این برنامه نیز تمامی عوارض بیخوابی و همچنین عوامل آن به تفضیل بیان شده است و راه های درمان این مشکل نیز به طور کامل و با استفاده از روش تغییر سبک زندگی  و استفاده از دارو های گیاهی به طور کامل و شفاف بیان شده است .
در بخش دیگر این برنامه نیز چند موزیک بیکلام آرامبخش گنجانده شده است که از البوم sleep deeplyآهنگ ساز معروف dan Gibson میباشد این آلبوم فوق العاده آرام بخش میباشد و از مشاوره دکتر lee R bartel بهره برده است و آهنگسازی و تنظیم این آلبوم بر اساس یافته های علمی صورت گرفته است.
بخش های این برنامه عبارتند از :
عوارض و مضرات بیخوابی و بدخوابی
عوامل بیخوابی 
درمان بیخوابی با دارو های گیاهی
آماده سازی محیط خواب برای خوای راحت
تمرینات ذهنی برای خواب راحت
تمرینات جسمی برای خوابی راحت
موزیک های آرامبخش

 

برخی از امکانات نرم افزار
 
1.    امکان به اشتراک گزاری مطالب کتاب
2.    رابط کاربری بسیار ساده و آسان
3.    راهنمای نرم افزار
4.    امکان تنظیم فونت و سایز متن
5.    امکان جستجوی مطالب
6.    امکان نشانه گذاری مطالب 
7.    و ...

 

سایر برنامه های ما را نیز مشاهده کنید:

logo-enamad logo-samandehi