504 OnLockScreen

504 OnLockScreen

Version
10
Active installs
Education
Category
2
MB
Size

روزانه چند بار قفل گوشی خود را باز می کنید؟ :)


این لحظات بهترین فرصت برای یادگیری زبان نیست؟


حتما تا به حال کتاب ها و برنامه های زیادی از آموزش زبان 504 لغت کاملا ضروری دیده اید و یا حتی آنها را خریداری کرده و شروع به یادگیری آنها کرده اید اما پس از چند روز ناخواسته یا خواسته آنها را رها کرده اید. اما با این برنامه برای همیشه لغات را میبینید و مرور میکنید.


 برنامه ای که مشاهده میکنید آموزش 504 لغت ضروری در قالبی کاملا متفاوت میباشد. تفاوت اساسی این برنامه با کتاب ها و نرم افزار های تولید شده تا به حال این است که شما نیازی نیست هر بار وارد نرم افزار شوید و درس ها را مطالعه کنید. این برنامه به صورت هوشمند هر بار یکه لغت را روی قفل گوشی نمایش می دهد و شما میتواند هر روز لغات را مرور کنید.


علاوه بر این شما میتوانید مترادف ها و مثال ها را در کنار ترجمه مشاهده کنید و تلفظ صوتی آنها را بشنوید. تلفظ صوتی شامل تمامی جملات و کلمات استفاده شده در درس ها می باشد. بدین صورت میتوانید مهارت یادگیری خود را دو چندان کنید.


نرم افزار به شکلی نوشته شده که شما میتوانید یادگیری خود را بر اساس متد هایی مانند جعبه لایتنر پیش ببرید. باید بدانید نرم افزار تنها شامل صفحه قفل نیست در صورتی که مایل باشید میتوانید به صورت مجزا وارد نرم افزار شده و درس ها را مطالعه نمایید.


 


ویژگی های نرم افزار :


امکان مدیریت لغاتی که روی قفل نمایش داده میشوند


پخش صوتی تلفظ کلیه کلمات و جملات


 افزودن لغات به علاقه مندی ها


مدیریت زمانی نمایش صفحه نمایش قفل 


آموزش نرم افزار به صورت تصویری و کامل


نرم افزار بسیار کم حجم  (2 مگابایت) و بسیار سریع می باشد


رابط کاربری منحصر به فرد


 


نکته 1 : دوستان عزیز برای نوشتن و جمع آوری منابع این برنامه زحمات بسیاری کشیده شده. همانطور که مطلع شدید این نرم افزار به هیچ وجه یک کتاب ساده نیست و بر اساس یادگیری شما لغات روی قفل گوشی نمایش داده میشود. بنابراین قیمت برنامه به هیچ عنوتن با کارایی برنامه قابل مقایسه نیست. (هزینه ای که شما برای خرید این نرم افزار می کنید یک چهارم قیمت کتاب میباشد)


نکته 2: دوستان عزیز هدف از آموزش 504 لغت به هیچ وجه حفظ کردن طوطی وار لغات نیست بلکه شما باید سعی کنید لغت ها را در قالب جملات، مترادف ها و درسهای مربوطه آن هم با تلفظ صحیح  یاد بگیرید. خوشبختانه این برنامه کاملا بر اساس این موضوع نوشته شده . مثال ها مترادف ها و تلفظ ها به صورت کامل در برنامه موجود می باشد.


در صورت رضایت از این برنامه و این روش فوق العاده ی اموزشی دوستان خود را جهت حمایت از برنامه نویسان ایرانی به خرید این نرم افزار دعوت کنید و از در اختیار گذاشتن رایگان آن به دیگران بپرهیزید .
باتشکر از حمایت شما .


 


هرگونه کپی برداری از ایده و منابع برنامه غیر اخلاقی، غیر شرعی و غیرقانونی بوده و با خاطیان برخورد خواهد شد

logo-enamad logo-samandehi