کالری شمار زیباتن ( مدیریت رژیم)

کالری شمار زیباتن ( مدیریت رژیم)

نسخهٔ ۲.۲
۷۰۰۰ تومان
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ بهمن ۱۴۰۰
کالری شمار زیباتن ( مدیریت رژیم)

کالری شمار زیباتن ( مدیریت رژیم)

تیم برنامه نویسی زیباتن
نسخهٔ ۲.۲
۷۰۰۰ تومان
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ بهمن ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هزاران دانلود موفق و نظرات دلگرم کننده و مهربانانه کاربران استفاده کننده از این نرم افزار ، گویای این است که زیباتن همان چیزیست که میخواهید.

این نرم افزار برای مدیریت روزانه برنامه ی دلخواه شما به منظور کاهش وزن بر مبنای کالری شماری طراحی شده است و برای این منظور امکانات زیادی را در اختیار شما قرار میدهد.


شما در این نرم افزار امکان محاسبه وزن نرمال، کالری مورد نیاز برای کاهش وزن، کالری تثبیت وزن و BMI را خواهید داشت. سپس با امکانات فوق العاده ای که برای ثبت تغذیه و ورزش و آب مصرفی روزانه دارد، به شما کمک میکند تا رژیم کالری شماری را انجام دهید.

جالب تر اینکه در مورد مباحث کاهش وزن نیز هر سوالی داشته باشید توسط ایمیل یا انجمن اینترنتی کاهش وزن زیباتن به شما پشتیبانی داده خواهد شد.


یک خبر خوب دیگر اینکه این نرم افزار فقط حاوی کالری نیست. بلکه جدولی از میزان فیبر و کربوهیدرات و پروتئین مواد غذایی نیز در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید برای رژیم های غیر از کالری شماری نیز از آن استفاده کنید.


**** این نرم افزار دارای امکانات بسیاری می باشد که از جمله مهمترین آن ها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

- محاسبه وزن نرمال

- محاسبه BMI یا شاخص توده بدنی

- محاسبه میزان کالری مورد نیاز برای کاهش دلخواه از وزن

- جدول میزان کالری مواد غذایی مختلف

- جداول میزان فیبر، پروتئین و کربوهیدرات مواد غذایی مختلف

- امکان ثبت لیست مواد غذایی مصرفی یا فعالیت های ورزشی مختلف برای هر روز و محاسبه ی خودکار میزان کالری دریافتی و مصرفی توسط نرم افزار

- امکان ثبت ماده غذایی یا فعالیت بصورت دستی هم در لیست روزانه و هم در جدول کالری های نرم افزار(برای ثبت کالری مواد غذایی که به هر دلیل ما در نرم افزار پیش بینی نکرده ایم)

- تاریخچه عملکرد که بایگانی ای از هر روز رژیم شما می باشد و شامل امکاناتی اعم از لیست مواد غذایی و فعالیت های آن روز شما، وزن شما در آن روز و غیره می باشد. همچنین میتوانید برای هر روز خود یک یادداشت ثبت نمایید

- ترسیم نمودار از تغییرات وزنی شما

- امکان دسترسی به انجمن اینترنتی زیباتن که شامل صدها روش رژیم رایگان، پرسش و پاسخ های رژیمی، مسابقات گروهی کاهش وزن و غیره می باشد


** سایر توضیحات:

 این نرم افزار به راحتی توسط شما قابل کنترل و برنامه ریزی است. حتی در مورد روزها و بازه های زمانی وزن کردن نیز محدود نیستید و هر زمان خواستید میتوانید وزن کنید ونرم افزار وزن را برای آن روز دلخواهتان ثبت و ذخیره و به ترتیب تاریخ مرتب خواهد کرد.

نکته مهم: لیست مواد غذایی نرم افزار کامل ترین حالت ممکن است. اما اگر ماده ی غذایی در لیست نبود اصلا نگران نباشید. کافیست در انجمن زیباتن کالری آن ماده را از ما بپرسید و یا در اینترنت آن را جستجو کنید و بعد خودتا با استفاده از امکان اضافه کردن دستی ماده غذایی  که در خود نرم افزار وجود دارد، آن خوراکی را فقط یکبار به نرم افزار وارد کنید. بعد به راحتی هر زمان خواستید اضافه کنید

حتی شما میتوانید کالری غذاهای خانگی خودتان را محاسبه کرده، یکبار در نرم افزار ثبت کنید و همیشه با یک کلیک آن را نیز به لیستتان اضافه کنید.


نظرات کاربران - ۱،۲۳۷ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهتاب
مهتاب
۱۴۰۱/۱۱/۲۵
عالی
خانم صاد
خانم صاد
۱۴۰۱/۰۴/۳۰
سلام وقتتون بخیر. اپلیکیشن یو آی خوبی داره، لطفا آموزش غذاهای رژیمی و حرکات ورزشی هم بهش اضافه کنین. توی قسمت فعالیت بهتره گزینه هارو یکم تغییر بدین مثلا من خودم شاغلم و مدام پشت میز میشینم اما خب سه روز در هفته هم باشگاه بدنسازی میرم. به نظرم بهتره انتخاب چند گزینه ای باشه تا سیستم تشخیص بده ممنون
حسنی
حسنی
۱۴۰۱/۰۳/۱۱
عالیه و رایگان
Paxit