وامینه | تسهیلات خرید اقساطی

وامینه | تسهیلات خرید اقساطی

نسخهٔ ۱.۰.۱۶
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آذر ۱۴۰۰
وامینه | تسهیلات خرید اقساطی

وامینه | تسهیلات خرید اقساطی

تجارت الکترونیک پارسیان
نسخهٔ ۱.۰.۱۶
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آذر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

وامینه چیست؟


وامینه سامانه‌ای جهت ارائه تسهیلات خرید به صورت غیرحضوری، بدون نیاز به ضامن، جهت خرید کالا از فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی طرف قرارداد با وامینه است. این سامانه با بالا بردن قدرت خرید کاربران خود، فروشگاه‌های طرف قرارداد خود را قادر می‌سازد، میزان فروش کالا‌های خود را افزایش داده و با بهره‌گیری از شیوه بازپرداخت اقساطی وامینه، رضایت خاطر مشتریان خود را ارتقا بخشند.


ما در وامینه برآنیم که با تجاربی که طی سالیان گذشته با ارائه خدمات متنوع، امن و سریع شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در صنعت پرداخت الکترونیک کشور بدست آورده‌ایم، یک‌بار دیگر مشتریان خود را نسبت به بهره‌مندی از یک سرویس جدید پرداخت بر یک بستر امن، سریع و مطمئن ترغیب نمائیم.


مزیت ما بهره‌مندی از نام تجاری معتبر پارسیان، ایجاد یک رابطه برد-برد برای تمامی ذینفعان یک چرخه خرید اقساطی اعم از خریداران، فروشندگان، سرمایه‌گذاران و ... است.


چشم‌انداز وامینه:

پیشرو در ارائه تسهیلات خرید اقساطی در کشورماموریت وامینه:

توانمند‌سازی مالی کاربران از طریق ارائه تسهیلات خرید اقساطی و ایجاد بستر فروش امن برای تامین‌کنندگانارزش‌های بنیادی وامینه:


تاکید بر ارائه تسهیلات منصفانه

تاکید بر روابط برد برد با تمامی ذینفعان

پاسخگویی مسئولانه به مشتریان

کمک به توسعه و رونق اقتصادی کسب‌و‌کار‌ها

ارائه خدمات به صورت شفاف و در کوتاه‌ترین زمان ممکن
نظرات کاربران - ۱۲۹ رأی
۲.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
baran
baran
۱۴۰۱/۰۹/۲۹
مردم عادی اگه چک میتونستند جور کنند که مشکلی نداشتند، کسی که کارمند نیست مثلا یک کارگر یا یک کشاورز هست یا یک زن خانه دار هست اگه میتونست چک جور کنه که دیگه غصه ای نداشت، سفته را برای افراد و مردم عادی هم فعال کنید.
سعید
سعید
۱۴۰۱/۰۷/۱۷
اصلا بالا نمیاد خطا میده بعد اگه قراره چک بدم چرا بدم به شما میدم به خود فروشگاه بعد تنها وام خرید کالا که راحت وام میده ویپاد پاسارگاده که دمشون واقعا گرم خدا خیرشون بده بی درد سر وام گرفتم از ویپاد برین از ویپاد یاد بگیرین
Fatemeh Hesamabadi
Fatemeh Hesamabadi
۱۴۰۱/۰۴/۰۷
با چک که از صدجا میتونیم خرید کنیم زحمت کشیدید