دَنگ و دونگ

دَنگ و دونگ

نسخهٔ ۱.۳.۲
+۱۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
دَنگ و دونگ

دَنگ و دونگ

منصور خالقی
نسخهٔ ۱.۳.۲
+۱۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

احتمالا تا حالا پیش اومده که با دوستانتون به مسافرت برید و در پایان سفر بخاطر حساب کتاب اینکه کی چقدر خرج کرده، کی چقدر بدهکاره و کی چقدر طلبکاره و ... اعصابتون خرد شده باشه. حالا فرض کنید که بعضیا توی بعضی خرج ها شریک نباشن، یا کسی این وسط به یه نفر دیگه پول قرض داده باشه که مجبور بشید اونا رو هم توی مقدار بدهی و طلب منظور کنید که دیگه محاسباتش وحشتناک میشه!


همه ی این دردسر ها در شرایطی هست که شما این اپلیکیشن رو نداشته باشید. اما اگر شما اپلیکیشن دَنگ و دونگ رو داشته باشید فقط کافیه هر خریدی که دارید رو با قیمتش ثبت کنید و در پایان سفر برنامه به شما میگه که کی چقدر بدهکاره و کی چقدر طلبکار و یه سری آمار های دیگه از خرج و مخارجتون میده.


کار کردن با این اپلیکیشن به طرز وحشتناکی ساده س! مثلا همین مثال سفر رو در نظر بگیرید. شما وارد برنامه میشد، یک دوره ایجاد می‌کنید مثلا به نام «سفر شمال» و افراد شریک در اون دوره رو انتخاب میکنید. در اون دوره هر خریدی که انجام میدید رو با این مشخصات ثبت میکنید: عنوان خرید، هزینه، خرید کننده و مصرف کننده (ها). 


در پایان سفر با زدن یک دکمه به راحتی محاسبات انجام میشه و سهم هر نفر از مخارج سفر مشخص میشه.


این برنامه برای دانشجویانی که در خوابگاه ساکن هستند و با هم اتاقی یا هم خونه هاشون هزینه‌های مشترک دارن هم بسیار مفیده و البته رایگان!


امکانات برنامه:


- ارائه آمار مخارج


- امکان ثبت خریدهایی که افراد در هزینه‌ی اون سهم مساوی ندارن، مثلا خرید غذا با قیمت های متفاوت برای افراد مختلف


- امکان ثبت قرض دادن پول از شخصی به شخص دیگه و منظور کردن اون در میزان بدهی و طلب افراد


- امکان جستجوی پیشرفته در تمام دوره هایی که ایجاد می‌کنید


- امکان به اشتراک گذاری بدهی و طلب هر فرد از طریق شبکه های اجتماعی


- امکان گرفتن فایل خروجی (بک آپ) از هر دوره ی مخارج و به اشتراک گذاشتن اون فایل (که شامل تمام جزئیات ثبت شده هست) با بقیه افراد


- قابلیت مرتب سازی لیست خرید ها بر اساس ستون انتخاب شده توسط کاربر


- راهنمای برنامه 

نظرات کاربران - ۱۳۴ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
metti
metti
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
برنامه خوبیه اما چندتا پیشنهاد دارم ۱.برای هر شخص جداگانه خروجی اکسل یاpdf گرفت و لیست خرید هاش رو نشون بده ۲.تغییر اندازه فونت ۳.عکس افراد
نگین
نگین
۱۴۰۰/۰۱/۱۴
عالی! در مقایسه با بقیه‌ی اپ‌‌ها خیلی بهتر بود. کار کردن باهاش خیلی راحته. امکان تعیین ضریب هم داره. کاش خروجی لیستی اکسل یا pdf می‌داد.
محمد
محمد
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مرخرفه . مشاهده سهم افراد کار نمیکنه