ولخرج

ولخرج

نسخه ۴.۰
۱۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱
مگابایت
حجم

برنامه ولخرج طراحي شده است تا به افرادي کمک کند که مايل هستند مقدار هزينه هاي پرداختي اشان را بسادگي تمام و بدون هيچگونه پيچيدگي ثبت نمايند. در اين برنامه برخلاف نمونه هاي مشابه نيازي به ثبت درامد نیست. تنها کاري که شما بايد انجام دهيد، قرار دادن ويجت برنامه روي صفحه خانگي است. و هرزمان که هزينه اي کرديد با کليک روي ويجت وارد برنامه مي شويد و ميتوانيد با وارد کردن مقدار هزينه ي انجام شده، آن را ثبت نماييد. در انتهاي هر روز به شما مقدار هزينه هاي همان روز گزارش ميشود و از ميزان هزينه هاي ماهانه با نگاه به ويجت برنامه آگاه خواهيد شد. امکان شخصی سازی لیست هزینه ها و آمارگیری تفکیکی نیز اضافه شده است. ضمن اینکه تاریخ شمسی به دو صورت خودکار و دستی قابل تعیین است.

کاربران محترمي که برنامه رو دانلود مي کنن:
1. براي ثبت هزينه ها شما نيازي به تنظيم زمان نداريد، زمان بصورت خودکار و تاريخ شمسي از پيش انتخاب ميشه. مگر اينکه خود شما تغيير بدين. که در اين صورت، تاريخ ثبت هزينه خودکاره، اما "ماه" ثبت شده توسط خود شما تغيير پيدا کرده.
2. ليست پيش فرض هزينه ها رو مي تونيد در بخش تنظيمات تغيير بديد. مثلا اين امکان وجود داره که اولين آيتم "مواد غذايي" رو به "رستوران" تغيير بدين. فقط بعد از تغيير، بايد از برنامه خارج بشين و دوباره وارد شيد.
3. اين برنامه با قرار دادن ويجت روي صفحه قدرتمنده، به اين دليل که شما مي تونيد از هزينه هاي انجام شده بصورت آني مطلع باشيد و با کليک روي ويجت وارد برنامه بشين و هزينه هاي جديد رو وارد کنيد. البته براي اينکه اضطرابتون بيشتر نشه بهتره روي صفحه اصلي قرار ندين.
4. اعلان هاي شبانه، شما رو از هزينه هايي که در همون روز انجام داديد آگاه ميکنه.
5. در صورتيکه شما نياز داريد تا حساب درامدتان را داشته باشيد و برايتان مهم است که چقدر پول برايتان باقي مانده، اين نرم افزار براي شما مناسب نيست. اين نرم افزار حساب خرج هايي که کرده ايد را با بيشترين سرعت و ساده ترين صورت دارد.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi