کیپا | خرید اعتباری و اقساطی

کیپا | خرید اعتباری و اقساطی

نسخهٔ ۲.۱.۵
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ بهمن ۱۴۰۱
کیپا | خرید اعتباری و اقساطی

کیپا | خرید اعتباری و اقساطی

کیپا
نسخهٔ ۲.۱.۵
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ بهمن ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

«کیپا» کیف پول اعتباری شماست. کیپا با سرویس BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) تلاش کرده فرایند خرید را برای کاربران بهتر کند. همچنین با توسعه محصولات خود علاوه بر ارائه سرویس‌های اعتباری، امکان دسترسی کاربران به سرویس‌های تسهیلاتی را نیز فراهم کرده. 

کاربران کیپا نه تنها با «الان بخر، بعدا پرداخت کن» امکان مدیریت خریدهای زندگی روزمره را به شکل بهتری خواهند داشت، بلکه با استفاده از تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان ، راه ساده‌تری برای از نو چیدن زندگی پیش رویشان است.

کیپا در واقع یک بسته کامل لندتکی است.

 این اپلیکیشن، نیاز مخاطبان خود در ابعاد متفاوت اعتباری و تسهیلاتی را سنجیده و اقدام به ارائه خدمات به کاربران سازمانی و آزاد کرده است.


آخرین محصول:

آخرین محصول کیپا تسهیلات 100 میلیون تومانی است. این تسهیلات قابل استفاده در تمامی فروشگاه‌های طرف قرار داد کیپا از لوازم خانگی تا سلامت و سفر است. 

همچنین در حال حاضر که تسهیلات 100 میلیون تومانی توسط بانک تجارت تامین می‌شود، اقساط آن به شکل 12، 24 و 36 ماهه قابل بازپرداخت است.کیف پول اعتباری فرهنگیان نیز پیش از این به طور خاص برای استفاده فرهنگیان فعال شده بود. فرهنگیان بعد از نصب اپلیکیشن کیپا، با فعال کردن این کیف پول اعتباری امکان استفاده ماهیانه 2500000 تومان اعتبار را خواهند داشت.

  • بازپرداخت در کیف پول اعتباری فرهنگیان بدون بهره و کارمزد است.
  • بازپرداخت یک ماه بعد از خرید اعتباری و از محل حساب حقوق فرهنگیان انجام می‌شود.
  • بازپرداخت خرید اعتباری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دو ماهه است.
  • بازپرداخت خرید اعتباری بیمه 6 ماهه است.
  • تنوع در محصولات، تنوع در خدمات


‏اپلیکیشن «کیپا» خدمتی از شرکت توسعه تبادلات پایا است که ارائه خدمات آن بر مبنای تکنولوژی و در چارچوب لندتک ارائه می‌شود. همچنین این خدمات به طور مستمر در جریان توسعه کیپا در حال به روزرسانی بر مبنای نیاز کاربران است.

‏شماره‌های پشتیبانی: 91074757 - 021

‏آدرس وب سایت: Keepa.ir

‏آدرس اینستاگرام: instagram.com/keepa.ir

نظرات کاربران - ۳۲۴ رأی
۲.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
اولا کلی باگ داره و اصلا نمیشه کارهای ثبت نام رو انجام داد دوما برادر من اگه کسی داشت برجی ۶تومن قسط پرداخت کن بنظرت اصلا وام میگیره یا عقلش کم بیاد۳۰تومن وام بگیره اونم وامی که فقط بتونه از یه سری جاهای محدود خرید کن تعداد اقساط و بیشتر کنید خو
افق
افق
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
وقتی اعتبار رو به صورت کارت اعتباری در اختیار مردم قرار دادید که بتونن از هر جا خواستن اینترنتی و حضوری خرید کنن اینجوری خوبه در غیر اینصورت یه ریال هم‌ نمی ارزه و کسی نگاه این برنامه نمیکنه خود دانید
بنی
بنی
۱۴۰۲/۰۴/۲۱
مردم و کارمندان را به گدایی انداخته دولت محترم ...تا جایی میرسه که نانوایی هم قسطی کنید دیگه ممنونم میشیم 😩