سفرنامه ها

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۲۶٫۱ مگابایت
نسخه v1.1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

این اپلیکیشن "صرفا" یک سفرنامه است نه یک آدرس نامه، قیمت نامه و یا خرید نامه....


فرض کنید قصد مسافرت به خارج از کشور را به صورت انفرادی یا همراه خانواده و جدا از تورهای مسافرتی دارید و کسی را هم نمی شناسید تا از وی درباره کشور مورد نظر سوالاتی بپرسید.


اگر دوستان و آشنایان کسی مسافرت خارج از کشور نرفته باشند چه کار می کنید؟ اگر در اینترنت مطالب مناسب و نکاتی که مد نظرتان است را نتوانید پیدا کنید چه کار می کنید؟و صدها اما و اگر دیگر ...


خوب راه حل تمام مشکلاتی که در ذهن شماست فقط استفاده از این برنامه است زیرا من و دوستانم که تجربه مسافرت های بی شمار خارج از کشور را داریم با انتشار این برنامه توانستیم بار عظیمی از مشکلات و نگرانی اکثر ایرانیان را برطرف کنیم، تا با خیال راحت به مسافرت خارج از کشور بروید.


با سفرنامه دیگر نگران این نباشید که در کشورهای دیگر از کجا باید سوار مترو یا اتوبوس شهری شوید! یا نگران این نباشید که کدام هتل ها و رستوران ها امکانات و قیمت بهتری دارد و یا کدام محله خطرناک تر است.


شما در این برنامه گام به گام همراه شخص مسافرت کننده با استرس و نگرانی و خنده و شادی هایش شریک می شوید تا زمانی که مسافرت وی به اتمام برسد و مسافرت دیگری را شروع کند.


سفرنامه در واقع یک اپلیکیشن سفرنامه خوانی است که توسط گروهی علاقمند به مسافرت و ماجراجوی ایرانی تهیه و نوشته شده که هر شخص بنابر تجربیاتی که در هر مسافرت به دست آورده آن را با شما به اشتراک می گذارد


گروه اینترنتی "زاویکس" (zawix) با هدف به اشتراک گذاری تجربیات شخصی افراد در مسافرت های داخلی و خارجی هر شخص، در بهمن سال 1394 اقدام به ایجاد وب سایتی با عنوان "سفرنامه ها" نمود تا شما ایرانی عزیز از تجربیاتی که در مسافرت های داخلی و خارجی کسب می کنید دیگر هموطنان خود را بی بهره نگذارید. لذا عدم وجود چنین سرویسی در وب فارسی به چشم می خورد از این رو گروه زاویکس با ایجاد وب سایتی تحت دامنه www.safarnameha.ir اولین پایگاه ثبت سفرنامه های ایرانیان را پایه گذاری نمود تا از این به بعد ایرانیان با زبان اصیل خودشان به راحتی بتوانند از تجربیات و مشکلات و دلنوشته ها و راهنمایی های هموطنان فارسی زبان آگاه شوند.


در حال حاضر سفرنامه هایی جهت تایید و منتشر شدن در سایت، روند بررسی آنها در حال طی شدن می باشد لذا بعد از بررسی و تایید اولیه در سایت منتشر می شوند و سپس نسخه اپلیکیشن آن به روزرسانی خواهد شد.


دوستانی که علاقمند به ارسال سفرنامه هایشان با نام خودشان در سایت سفرنامه ها هستند می توانند از قسمت "ارسال سفرنامه" در سایت برای ارسال فایل خود اقدام نمایند.


برای مشاهده سفرنامه ها و تصاویر بیشتر و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال سفرنامه هایتان به سایت سفرنامه ها مراجعه کنید.


منبع: http://safarnameha.ir

تغییرات آخرین نسخه

-اضافه شدن سفرنامه کشور لهستان و تاجیسکتان(2 سفرنامه)
-اضافه شدن سفرنامه کیش و استان فارس و یزد(3 سفرنامه)
-اضافه شدن بخش نکات قبل از سفر (6 بخش مجزا)
-اضافه شدن بخش کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان
-اضافه شدن توصیه های امنیتی در مسافرت
-اضافه شدن لیست داروهای غیرمجاز در مسافرت
-اضافه شدن توصیه هایی در مسافرت خارج از کشور
-اضافه شدن بخش مشخصات سفارتخانه کشورهای خارجی در ایران
-اضافه شدن مشخصات سفارتخانه ایران در کشورهای خارجی

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه