چمدان

چمدان

نسخه ۱.۱
۲
هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۱
مگابایت
حجم

«چمدان» ابزاری است که جمع‌آوری ملزومات سفر را برایتان ساده و مدرن می‌کند، تا مطمئن باشید که چیزی را جا نگذاشته‌اید.

در «چمدان» امکان ساختن و مدیریت «چِک‌لیست»‌های مختلف برای سفر وجود دارد. می‌توانید چک‌لیست خودتان را بسازید، یا از چک‌لیستی که با توجه به مشخصات، نوع سفر و همراهانتان به شما پیشنهاد می‌شود، استفاده کنید؛ آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و برای هر آیتمی که خواستید یادآور (Alarm) تنظیم کنید.

ویژگی‌ها :

· تقویم شمسی
· امکان استفاده از چک‌لیستی که نرم‌افزار، طبق نظر کارشناسان سفر زورق، با توجه مشخصات فردی، نوع سفر و همراهانتان پیشنهاد می‌دهد.
· ساخت چک‌لیست دلخواه
· امکان انجام تغییرات مختلف در چک‌لیست‌های ساخته شده
· امکان یادآوری آیتم‌های دلخواه، در زمان‌هایی که خودتان تعیین می‌کنید.

در رسانه‌ها

چمدان اندرویدی

همیشه یکی از بهترین فعالیت ها برای تغییر در روحیه یک انسان و گذراندن روزهای تعطیل، رفتن به سفر است.در پی این سفر که می تواند تفریحی و گاهی کاری باشد مهمترین نکته، به همراه داشتن وسایل و لوازم اساسی سفر و در اصطلاح چمدان بستن صحیح است. با توجه به نزدیک شدن به نوروز و ایام تعطیل برنامه ای به نام چمدان یار و یاور دقیق و منظمی برای به همراه داشتن و جمع کردن وسایل سفر ما محسوب می شود.

زندگی یک چمدان است که می‌آوری‌اش! - مدیریت لوازم سفر

برای سفر آماده‌اید؟ بلیطتان را تهیه کردید؟ یا اگر می‌خواهید با ماشین شخصی بروید، ماشینتان را چکاپ و تجهیزات لازم را تهیه کردید؟ بیشتر مواقع، وقتی به قصد سفر از خانه حرکت می‌کنیم حداقل یکی از لوازم ضروریمان را برنداشته‌ایم و مجبوریم آن را در حین سفر بخریم. بارها هم این اتفاق افتاده که کارت شناسایی و یا حتی بلیطمان را فراموشمان کردیم و باید دوباره برگردیم.

معرفی بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر

تابستان همیشه بهترین زمان برای سفرهای خانوادگی بوده است. گشت و گذار در شهر های مختلف و ماجراجویی های تابستانه باعث تازه شدن روح و بالا رفتن روحیه می شود. قبل از ظهور تلفن های هوشمند، همیشه تهیه دفترچه های راهنمای مسافرین و نقشه شهرها و جاده ها از موارد ضروری هر سفری بود. اما امروزه با فراگیر شدن تجهیزات هوشمند دیگر نیازی به وسایل سنتی نیست. بلکه با اپلیکیشن های مفید می توان تمام نیازها را برطرف کرد. به همین دلیل ده عدد از بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر را به صورت یک جا برای شما جمع آوری کرده ایم.

چک لیست لوازم سفر - چمدان زیر ذره بین

برای سفر کردن چه از بابت سفر کاری باشد چه تفریحی، همیشه ملزم به جمع آوری یک سری وسایل شخصی هستیم. در واقع به طور عامیانه می توان گفت باید چمدان سفرمان را ببندیم و آماده سفر باشیم. برای سفرها همیشه از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم؛ حتی گاهی هم ممکن است به قول معروف سفری یهویی پیش آید و تمرکز لازم برای تهیه وسایل مربوط به سفر را نداشته باشیم که در نهایت این عجله ممکن است باعث جا گذاشتن وسیله ای ضروری شود. به این خاطر ممکن است برخی از ما برای خودمان لیستی از وسایل مورد نیاز یک سفر را تهیه و یادداشت کرده باشیم. اما با فراگیر شدن تجهیزات هوشمند، روش های قدیمی و سنتی جای خودشان را به روش های جدید و هوشمند داده اند. نرم افزار چمدان نیز یکی از این اپلیکیشن هایی است که جای لیست های کاغذی قدیمی را گرفته و با افزودن امکانات ویژه دیگر، در ساختن سفری خوب و خاطره ساز شما را یاری خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار همراه ذره بین باشید.

logo-enamad logo-samandehi