چمدان

چمدان

Version 1.1
+2
K
Active installs
Travel & Local
Category
1
MB
Size

«چمدان» ابزاری است که جمع‌آوری ملزومات سفر را برایتان ساده و مدرن می‌کند، تا مطمئن باشید که چیزی را جا نگذاشته‌اید.

در «چمدان» امکان ساختن و مدیریت «چِک‌لیست»‌های مختلف برای سفر وجود دارد. می‌توانید چک‌لیست خودتان را بسازید، یا از چک‌لیستی که با توجه به مشخصات، نوع سفر و همراهانتان به شما پیشنهاد می‌شود، استفاده کنید؛ آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و برای هر آیتمی که خواستید یادآور (Alarm) تنظیم کنید.

ویژگی‌ها :

· تقویم شمسی
· امکان استفاده از چک‌لیستی که نرم‌افزار، طبق نظر کارشناسان سفر زورق، با توجه مشخصات فردی، نوع سفر و همراهانتان پیشنهاد می‌دهد.
· ساخت چک‌لیست دلخواه
· امکان انجام تغییرات مختلف در چک‌لیست‌های ساخته شده
· امکان یادآوری آیتم‌های دلخواه، در زمان‌هایی که خودتان تعیین می‌کنید.

In Media

چمدان اندرویدی

همیشه یکی از بهترین فعالیت ها برای تغییر در روحیه یک انسان و گذراندن روزهای تعطیل، رفتن به سفر است.در پی این سفر که می تواند تفریحی و گاهی کاری باشد مهمترین نکته، به همراه داشتن وسایل و لوازم اساسی سفر و در اصطلاح چمدان بستن صحیح است. با توجه به نزدیک شدن به نوروز و ایام تعطیل برنامه ای به نام چمدان یار و یاور دقیق و منظمی برای به همراه داشتن و جمع کردن وسایل سفر ما محسوب می شود.

Best Android Applications for Trip

You can enjoy more in your trip with these applications

چک لیست لوازم سفر - چمدان زیر ذره بین

برای سفر کردن چه از بابت سفر کاری باشد چه تفریحی، همیشه ملزم به جمع آوری یک سری وسایل شخصی هستیم. در واقع به طور عامیانه می توان گفت باید چمدان سفرمان را ببندیم و آماده سفر باشیم. برای سفرها همیشه از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم؛ حتی گاهی هم ممکن است به قول معروف سفری یهویی پیش آید و تمرکز لازم برای تهیه وسایل مربوط به سفر را نداشته باشیم که در نهایت این عجله ممکن است باعث جا گذاشتن وسیله ای ضروری شود. به این خاطر ممکن است برخی از ما برای خودمان لیستی از وسایل مورد نیاز یک سفر را تهیه و یادداشت کرده باشیم. اما با فراگیر شدن تجهیزات هوشمند، روش های قدیمی و سنتی جای خودشان را به روش های جدید و هوشمند داده اند. نرم افزار چمدان نیز یکی از این اپلیکیشن هایی است که جای لیست های کاغذی قدیمی را گرفته و با افزودن امکانات ویژه دیگر، در ساختن سفری خوب و خاطره ساز شما را یاری خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار همراه ذره بین باشید.

logo-enamad logo-samandehi