کی کجاس - راهنمای گردشگری و مشاغل

کی کجاس - راهنمای گردشگری و مشاغل

نسخه ۱.۸.۴
۵
هزار
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

با کی کجاس می‌توانید:
✅ کلی مکان دیدنی و کسب و کار را به سرعت پیدا کنید. 🔍
✅ برای اوقات فراغت و آخرهفته‌هایتان، پیشنهادهای هیجان انگیز دریافت کنید. 😋
✅ اطلاعات کامل در مورد هر مکان کسب کنید، نظرات بقیه را بخوانید و عکسهای آنجا را ببینید. 📸
✅ با کسب و کارهای برتر آشنا شوید و تجربه خود را از خدمات هر مکان با بقیه به اشتراک بگذارید. 👨‍👩‍👧‍👦
✅ کسب و کارتان را بطور رایگان اضافه کنید تا در شهر و محله خود بهتر شناخته شوید. 😎


توضیحات تکمیلی


کی کجاس یک سرویس بانک اطلاعات شهری مکان محور (مبتنی بر نقشه) با محتوای باز است. بدین معنی که همه کاربران می‌توانند در توسعه و به روز نگاه داشتن اطلاعات آن – همانند ویکی پدیا – نقش داشته باشند.


در حال حاضر بیش از ۲۲۰ هزار کسب و کار و نقطه دیدنی شهر تهران  در ۳۶۰ دسته بندی موضوعی مختلف در کی کجاس وجود دارد. از کسب و کارهای موجود در شهر گرفته (شامل رستوران‌ها، بانک‌ها، آموزشگاه‌ها، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها، و ...)، تا مکانهای دیدنی و تفریحی (مانند پارک‌ها، سینماها، موزه‌ها و ...)، معابر (شامل خیابان‌ها، میادین، کوچه‌ها، بزرگراه‌ها و ...) و به طور خلاصه، هر نوع اطلاعاتی که شما در مورد شهر خود ممکن است به آن احتیاج داشته باشید.


با استفاده از «کی کجاس» شما قادر خواهید بود برای مثال از وجود نزدیکترین نانوایی، مرکز خرید، دفتر پلیس+۱۰، پمپ بنزین، بانک، پارکینگ عمومی و یا هر مکان دیگری در اطراف خود با خبر شوید. حتی می‌توانید ببینید محل مورد نظر شما تا نزدیکترین ایستگاه مترو یا اتوبوس چقدر فاصله دارد و آیا می‌توانید برای رسیدن به آنجا از حمل و نقل عمومی استفاده کنید یا خیر. امکان مسیریابی از طریق اپلیکیشن‌های ناوبری مرسوم وجود دارد و شما می‌توانید به سرعت به مقصد مکان مورد نظرتان اسنپ بگیرید.


همچنین از طریق این سرویس می توانید تجربه خود را از حضور در یک مکان، در قالب نظر و یا عکس با دیگران به اشتراک بگذارید. با این کار نقاط ضعف و قوت آن مکان، شناخته شده و سایر افراد نیز می‌توانند با مطالعه این تجربیات، قبل از مراجعه به این مکان‌ها، با دید بازتر انتخاب بهتری داشته باشند.


«کی کجاس» در عین داشتن موتور جستجویی قدرتمند و سریع، می‌تواند با تحلیل نظرات کاربران و علایق شما، بهترین‌ها را در اطرافتان به شما پیشنهاد دهد. این سرویس، سؤالات مرسومی مانند «چی بخورم؟» و «چی کار کنم؟» را که در طول روز در ذهن هر فردی به نحوی شکل می‌گیرد به خوبی می شناسد و همیشه پاسخ‌های غافلگیر کننده‌ای برای آنها دارد.


کی کجاس از نقشه‌های اختصاصی سیدارمپس (CedarMaps) استفاده می‌کند که توسط تیم توسعه کی کجاس تولید شده است و بصورت سرویس مجزا قابل استفاده در سایر اپلکیشن‌هایی است که نیازمند خدمات نقشه هستند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.kikojas.com/about-cedarmaps مراجعه فرمایید.


افتخارات


🏅 منتخب گروه «مرجع کسب و کارها» در جشنواره وب سال ۹۳
🏅 کسب عنوان برترین کسب و کار نوپا در الکام استارز ۹۵
🏅منتخب گروه «سبک زندگی» در جشنواره وب و موبایل سال ۹۵

در رسانه‌ها

با کی‌کجاس تهران در جیب شماست

آیا به دنبال جایی می‌گردید که تعطیلات آخر هفته خود را در آنجا سپری کنید؟ نمی‌دانید برای شام به کدام رستوران بروید؟ آیا در حوالی خود به دنبال بانک می‌گردید؟ اپلیکیشن کی‌کجاس، مرجع کامل مشاغل و خدمات تهران می‌باشد که به تمامی نیازهای شما پاسخ خواهد داد.

کی کجاس؛ شهر شما در جیب شما

کی کجاس، بانک اطلاعات شهری ایران است که فعلا در فاز اول، شهر تهران را پوشش می‌دهد. در حال حاضر بیش از 211 هزار مکان در شهر تهران با دسته‌های موضوعی مختلف در کی کجاس ثبت شده است که به کاربران امکان می‌دهد هر آنچه را که در شهر به دنبالش هستند به سادگی در اطراف خود پیدا کنند تا در خیابان‌های شهر سردرگم نشوند.

بررسی اپلیکیشن کی کجاس؛ بانک اطلاعات شهری تهران

تیم سازنده کی کجاس برای تبدیل کردن آن به یک بانک اطلاعات شهری، 210 هزار مکان در 360 دسته بندی موضوعی را در آن ثبت کرده؛ از مراکز تفریحی و رستوران و سینما گرفته تا کسب و کارها، ایستگاه های مترو، پمپ بنزین، پاساژها و تقریبا هر نقطه مهمی از شهر که ممکن است گذرتان به آن ها بیفتد.

logo-enamad logo-samandehi