ذهن برتر

ذهن برتر

Version 2.5
200
Active installs
Education
Category
3
MB
Size

به نام خدا


*دوستانی که حوصله مطالعه ندارن میتونن از فیلم ها استفاده کنن*
دوست دارید یک کتاب کامل را در عرض یک ساعت بخوانید؟
امتحان دارید و وقت زیادی برای مطالعه دروس ندارید؟
از اینکه ساعتها وقت میگذارید ولی نتیجه خوبی نمیگیرید در عذاب هستید؟
دوست دارید جزء افراد برگزیده کنکور باشید؟
دوست دارید با یک نگاه یک شماره یا یک فرمول را حفظ کنید؟
دوست دارید به کلاسهای تندخوانی که با قیمت بسیار بالا برگزار میشود بروید اما پول و وقتش را ندارید؟
با این برنامه فیلم این همایشها و کلاسها را به راحتی مشاهده کنید.

توجه : دوستان عزیز نظر دادن وقت شما رو نمیگیره لطفا نظر یادتون نره

ما سعی کردیم تمام دروس و آموزشهای کلاسهای تندخوانی را در این برنامه قرار بدهیم تا همیشه در دسترس شما دوستان عزیز باشد.


 تندخوانی مجموعه راهکارهای عملی و فنونی است که سرعت مطالعه را به شکلی چشمگیر افزایش می‌دهد و امکان یادگیری صفحات پرشماری را در زمانی کوتاه فراهم می‌سازد.

جهان امروز ما، جهان سرعت است و روز به روز نیز بر این سرعت افزوده می شود. برای این که از این کاروان علم و زندگی، عقب نمانیم، باید با آخرین روش های دست یابی به دانش آشنا شویم و از آن، برای استفاده صحیح و بیشتر از استعدادها و توانایی های خدادادی مان بهره ببریم. یکی از این روش ها، تندخوانی است. تحقیقات نشان داده است که با خواندن سرعت متوسط دویست کلمه در دقیقه، به جای هزار کلمه در دقیقه، مردان و زنان با تحصیلات عالی، پنج بار آهسته تر از آن چه که لازم است، می خوانند؛ یعنی اگر آنها از توانایی حقیقی و بالقوه خویش استفاده کنند، خواندن کتابی که پنج ساعت طول می کشد، به شصت دقیقه یا کمتر کاهش می یابد.

تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌تر و کندتر مطالعه شود، اندوختهٔ ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایهٔ دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تندخوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود.
به گفتهٔ محمد سیدا، مرد حافظه ایران؛ در کشورهای پیشرفته تندخوانی برای افرادی که رئیس‌جمهور یا سناتور می‌شوند اجباری است.
يكي از مهارت هاي مهم و اساسي در مطالعه، تندخواني است.
اين تكنيك از آن جهت اهميت بيشتري پيدا مي كند كه غالباً دانش آموزان به خصوص در دوره ي دبيرستان و بالاتر با حجم زيادي از مطالب آموختني رو به رو هستند و مدارس نيز با برگزاري آزمون هاي مكرّر ميزان يادگيري دانش آموزان را ارزيابي مي كنند. به علاوه دانش آموزان علاوه بر درس خواندن وظايف و فعاليتهاي ديگري نيز دارند كه اگر نتوانند از وقت خود بهينه استفاده كنند مشكلاتي براي انان به وجود مي آيد.
تندخواني به دانش آموزان كمك مي كند كه بيهوده زمان خود را هدر ندهند. به طور مثال اگر براي خواندن يك فصل از يك كتاب 15 دقيقه وقت كافي است يك ساعت وقت را صرف آن نكنند. به علاوه زمان بيشتري را در اختيار خواهند داشت تا به مرور مطالب بپردازند.
این برنامه دارای دو بخش است:

* بخش اول : بخش مطالب که در سه دسته بندی تقسیم شده
1-آموزش تند خوانی
2-روش های تقویت حافظه
3- اصول اساسی و نکات مهم

* بخش دوم : بخش ویدیو و گالری که در سه دسته بندی تقسیم شده
1- بخش دانلود که شامل همایش ها و کلاس ها در دو یخش صوتی و ویدیویی میباشد
2- این بخش شامل ویدیو های انلاین میباشد که قابلیت دانلود هم دارند و آموزش های آن شامل روش های تند خوانی و عوامل کند خوانی و روش های تقویت حافظه و تمارین مختلف میباشد.
3- بخش فوق العاده جذاب تمارین ویدیو ایی که با دنال کردن آنها حتما شگفت زده خواهید شد و شاید باور نکنید که میتوانید این قدر تند ببینید و درک کنید. با گذراند این تمارین حتما از خرید این برنامه لذت خواهید برد.

منابع :
www.beytoote.com
www.kianavahdati.com
www.rastineh.ir
www.niksalehi.com
www.seemorgh.com
www.fan.jala.ir


 

logo-enamad logo-samandehi