+۱۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
روزبرگ

روزبرگ

دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
نسخهٔ ۲.۰.۱
+۱۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

اپلیکیشن آنلاین محتوای تبلیغی روزبرگ
مبلغان دینی و اولیاء تربیتی همواره در میدان فعالیت فرهنگی و تبلیغی با مخاطبین مواجه‌اند و در تلاش‌اند مفاهیم و معارف اسلامی را در بهترین شکل ممکن به جامعه مخاطب منتقل ساخته و اندیشه و باور ایشان را به‌درستی شکل داده و برترین رفتارهای فرهنگی اجتماعی را در جامعه ساری و جاری سازند، نرم‌افزار روزبرگدر تلاش است آنچه موجب تقویت دانش و مهارت مبلغان و مروجان دین می‌شود و همچنین محتواهای متناسب با مناسبت‌های شمسی و قمری و میلادی سال را در اختیار ایشان قرار دهد، این نرم افزار شامل بخش‌های زیر است:

الف: طاقچه
فیش‌های محتوایی مستند و متناسب با مناسبت‌های روز که در موضوعات مختلف ازجمله: احکام، شبهات اعتقادی، سبک زندگی، فرهنگ قرآن، اخلاق و... ارائه‌شده است. هر فیش به‌صورت مستقل دارای بخش‌های اصلی و فرعی است که محتوای کلی برای تنظیم و ارائه سخنرانی را در اختیار مبلغ و مربی قرار می‌دهد.

ب: صفیر
بخش فایل‌های صوتی و تصویری باهدف تقویت دانش و مهارت‌های مبلغان و مربیان دینی و فرهنگی پیش‌بینی و ارائه‌شده است کانال‌های صفیر در دسته‌های کلی و موضوعی تقسیم‌شده‌اند و مسیر دسترسی به فایل‌های صوتی و تصویری را برای مخاطبین فراهم کرده‌اند، قابلیت‌های فنی تعبیه‌شده در این بخش شرایطی فراهم کرده است که مخاطبین بزرگوار به‌راحتی می‌توانند از فایل‌های صوتی و تصویری بهره بگیرند.

ج: کوشک
در این بخش به پرونده‌های مهم و ویژه پرداخته‌ایم که موضوعات محوری و اساسی را در بردارد، پرونده‌های کوشک با توجه به نیاز مبلغان و مربیان دینی و فرهنگی تعبیه‌شده و به موضوعاتی می‌پردازد که به‌طورمعمول موردنیاز مبلغان و مربیان است و یا محتوای مناسبی برای آن‌ها در دسترس نیست یا به دلیل نابسامانی در محتوای موجود مُبلغ دین ممکن است دچار سردرگمی شود؛ ازاین‌رو در کوشک تلاش شده این موضوعات به‌صورت علمی و کاربردی و دسته‌بندی مناسب تهیه و در اختیار قرارگرفته است.

صاحب‌امتیاز: دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
مدیر سامانه: حجت‌الاسلام دکتر عبدالرسول احمدیان
سردبیر: حجت‌الاسلام حامد اهتمام
دبیر فنی: مهندس علیرضا روحانی
ناظر فنی: دکتر محمد پهلوانی قمی
ناظر محتوایی: حجت الاسلام دکتر محمد قربانی مقدم
دبیر سرویس طاقچه: حجت‌الاسلام صادق امینی
دبیر سرویس صفیر: جناب آقای مجید شجاعی
دبیر سرویس اخبار: جناب آقای حسین میرشکاری
کارشناس اجرایی: جناب آقای مهدی پایون
نظرات کاربران - ۲۱۷ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرشید
فرشید
۱۴۰۱/۰۴/۰۷
سلام. نسخه قبلی میشد صوت هارو تند کرد اما این جدیده نمیشه خواهش میکنم دوباره این امکانو فراهم کنید
حلما
حلما
۱۴۰۱/۰۸/۲۸
سلام برای گوشی من کد فعالسازی ارسال نمیشه باید چیکار کنم
ستار
ستار
۱۴۰۱/۰۸/۰۳
اجرتان با حضرت زهرا عالی جامع وکامل