منادی بالقرآن - قران

منادی بالقرآن - قران

نسخهٔ نسخه تابستان ۱۴۰۱ (۱.۵.۱)
+۲۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۴۸ مگابایت
حجم
منادی بالقرآن - قران

منادی بالقرآن - قران

تیم نقطه آغاز
نسخهٔ نسخه تابستان ۱۴۰۱ (۱.۵.۱)
+۲۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۴۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


نرم افزار منادی بالقران، حاصل تعامل سه ساله ی تیم محتوا و تیم نرم افزار گروه نقطه آغاز میباشد.که به منظور ارتقای معنوی جامعه ، برنامه ریزی کامل معنوی یک انسان مسلمان را سامان میدهد.


بدین منظور ، کاربر در این برنامه میتواند برای خود برنامه ریزی نماید تا به مطالعه قران، مطالعه روایات و یا دعاخوانی بپردازد و همچنین از امکانات جانبی بسیار نرم افزار بهره برده و خود را به قرآن و روایت اهل بیت ع به عنوان دو ثقل به یادگار مانده از رسول الله ص هر چه بیشتر نزدیک نماید.

-) ویژگیهای منحصر بفرد:

1. برنامه ریزی برای مطالعه قرآن:

در این مورد، کاربر میتواند هم از برنامه های پیشنهادی سرور بهره مند شود و  هم خودش برنامه ریزی نماید.

در برنامه ریزی قرآن کاربر میتواند کل قرآن و یا قسمتی از قرآن را انتخاب نماید و سپس بازه­ ی زمانی برنامه خود را تعیین نموده و بعد میزان مطالعه خود در هر بار را مشخص نماید در انتها نیز ساعت آلارم دهی برنامه را مشخص مینماید. بعد از انجام برنامه ریزی، نرم افزار سر وقت معین به کاربر هشدار داده و صفحه مورد نظر قرآن را آورده و میزان مطالعه کاربر را رصد مینماید. بدین تریتب کاربر بعد از دوره زمانی کوتاهی، موفق به ختم قرآن و یا قسمتی از قرآن میشود.

2. برنامه ریزی برای دعاخوانی:

در این قسمت نیز کاربر میتواند هم ادعیه مورد نظر خود را بدون برنامه ریزی قبلی مطالعه نماید و همچنین میتواند از برنامه های سرور در زمینه دعاخوانی استفاده نماید و همینطور میتواند خودش برنامه ریزی نماید.

مثلا کاربر میتواند تعیین نماید که هر صبح جمعه ، نرم افزار، متن دعای ندبه را برای او آورده و با صدای مداح مورد انتخاب پخش نماید و این کار را تا پایان دوره زمانی مورد نظر انجام دهد.

3.برنامه مطالعه روایات:

در این قسمت، از سمت سرور، بسته های محتوایی حاوی روایات اهل بیت ع در اختیار کاربر قرار میگیرد که با تایید کاربر به برنامه تبدیل شده و در هر روز یک روایت(به همراه ترجمه و منبع) از آن بسته در ساعت مورد نظر انتخاب شده توسط کاربر ، به او نمایش داده میشود.

4.گزارش گیری پیشرفته:

در تمامی قسمتهای فوق کاربر میتواند گزارش عملکرد خود را در برنامه ریزی های مختلف ببیند و نمره کار خود را دریافت نماید.

ارائه گزارشات به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و گزارش کلی صورت میگیرد و کاربر از نحوه عملکرد خود در اجرایی برنامه های مختلف آگاه شده و برنامه ریزی های آینده خود را با دقت بیشتر انجام خواهد داد.

5.صفحه نمایش مصحف پیشرفته:

در قسمت نمایش مصحف، متن قرآن با کاربری آسان و سریع در دسترس کاربر قرار میگیرد. کاربر میتواند مطابق سلیقه خود فونت و رنگ متن قرآن، رنگ ترجمه ها و مترجم را تغییر دهد

6. دریافت پیامهای معارفی قرآنی:

در این قسمت کاربر در دوره های زمانی متناوب از پیامهای کوتاه معارفی و همچنین کتابچه های معارفی موضوعی که توسط تیم محتوایی پروژه ارائه شده، بهره مند میشود.

7.مسابقه و خود آزمایی:

با توجه به محتوای غنی ارائه شده در نرم افزار ، کاربر میتواند خود را محک زده و با  انجام خود آزماییهای مختلف ارائه شده توسط سرور، میزان بهره مندی خود از معارف قرآن و روایی را بسنجد.

همچنین در بخش مسابقات، بر اساس محتوای ارائه شده در نرم افزار، مسابقاتی برگزار میشود که کاربر بعد از انجام آزمون و بر اساس نمره خود که از سرور دریافت میکند ، در لیست قرعه کشی مسابقه قرار گرفته و از جوایز آن بهره مند میشود.

-)سایر امکانات:

1. جستجوهای دقیق قرآنی:

2.امکان یادداشت گذاری پیشرفته در نرم افزار:

3. امکان دانلود و پخش صوت قاریان مختلف با سرعت بالا و به صورت کاملا رایگان

4. امکان دانلود و پخش ادعیه مختلف با صدای مداحان مختلف با سرعت بالا و به صورت کاملا رایگان

5.  امکان دانلود و نمایش کتب روایی تفسیری مختلف به صورت کاملا رایگان

6. امکان مشارکت در طرح های عمومی معنوی از قبیل ختم قرآن و یا خواندن ادعیه

7. تقویم پویای شمسی، قمری و میلادی که به صورت اتوماتیک روزهای ماه قمری را تصحیح مینماید به طوری که نیازی به آپدیت نرم افزار بعد از هر ماه رمضان، وجود نخواهد داشت.

8. اذان گوی حرفه ای با ظاهر گرافیکی هنرمندانه

9. بیدار باش حرفه ای با کاربری ساده

10. امکان بازیابی اطلاعات ، برنامه ها، یادداشت گذاری  

11. به اشتراک گذاری برنامه به صورت ارسال لینک دانلود نرم افزار از طرق مختلف

12. دسته بندی کاربران بر اساس اطلاعات ثبت نام و ارسال متناسب محتوای قرانی و روایی به آنها توسط سرور

13. پشتیبانی دائم از نرم افزار و ارائه آپدیت های دوره ای

14. امکان ارسال پیشنهادات از سمت کاربر به سرور که بعد از بررسی در کمترین زمان ممکن ، با تعامل سازنده با کاربر همراه خواهد بود.

نظرات کاربران - ۳۸۲ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
باشتنی حسین
باشتنی حسین
۱۴۰۱/۰۴/۰۹
بسیار عالی خدا خیرتون بده کاملا تکمیله
محمد
محمد
۱۴۰۱/۰۴/۰۸
عالی
amir2020
amir2020
۱۴۰۱/۰۴/۰۷
واقعا برنامه عالی و جامعی هست. بسیار خوش ساخت هست و روان هم اجرا میشه. پیشنهاد میکنم دانلود کنید👌💞