نصب +۱۰ هزار
Category مذهبی
Size ۱۲ مگابایت
Last Update ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
نصب +۱۰ هزار
Category مذهبی
Size ۱۲ مگابایت
Last Update ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

اپلیکیشن آنلاین محتوای تبلیغی روزبرگ
مبلغان دینی و اولیاء تربیتی همواره در میدان فعالیت فرهنگی و تبلیغی با مخاطبین مواجه‌اند و در تلاش‌اند مفاهیم و معارف اسلامی را در بهترین شکل ممکن به جامعه مخاطب منتقل ساخته و اندیشه و باور ایشان را به‌درستی شکل داده و برترین رفتارهای فرهنگی اجتماعی را در جامعه ساری و جاری سازند، نرم‌افزار روزبرگدر تلاش است آنچه موجب تقویت دانش و مهارت مبلغان و مروجان دین می‌شود و همچنین محتواهای متناسب با مناسبت‌های شمسی و قمری و میلادی سال را در اختیار ایشان قرار دهد، این نرم افزار شامل بخش‌های زیر است:

الف: طاقچه
فیش‌های محتوایی مستند و متناسب با مناسبت‌های روز که در موضوعات مختلف ازجمله: احکام، شبهات اعتقادی، سبک زندگی، فرهنگ قرآن، اخلاق و... ارائه‌شده است. هر فیش به‌صورت مستقل دارای بخش‌های اصلی و فرعی است که محتوای کلی برای تنظیم و ارائه سخنرانی را در اختیار مبلغ و مربی قرار می‌دهد.

ب: صفیر
بخش فایل‌های صوتی و تصویری باهدف تقویت دانش و مهارت‌های مبلغان و مربیان دینی و فرهنگی پیش‌بینی و ارائه‌شده است کانال‌های صفیر در دسته‌های کلی و موضوعی تقسیم‌شده‌اند و مسیر دسترسی به فایل‌های صوتی و تصویری را برای مخاطبین فراهم کرده‌اند، قابلیت‌های فنی تعبیه‌شده در این بخش شرایطی فراهم کرده است که مخاطبین بزرگوار به‌راحتی می‌توانند از فایل‌های صوتی و تصویری بهره بگیرند.

ج: کوشک
در این بخش به پرونده‌های مهم و ویژه پرداخته‌ایم که موضوعات محوری و اساسی را در بردارد، پرونده‌های کوشک با توجه به نیاز مبلغان و مربیان دینی و فرهنگی تعبیه‌شده و به موضوعاتی می‌پردازد که به‌طورمعمول موردنیاز مبلغان و مربیان است و یا محتوای مناسبی برای آن‌ها در دسترس نیست یا به دلیل نابسامانی در محتوای موجود مُبلغ دین ممکن است دچار سردرگمی شود؛ ازاین‌رو در کوشک تلاش شده این موضوعات به‌صورت علمی و کاربردی و دسته‌بندی مناسب تهیه و در اختیار قرارگرفته است.

صاحب‌امتیاز: دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
مدیر سامانه: حجت‌الاسلام دکتر عبدالرسول احمدیان
سردبیر: حجت‌الاسلام حامد اهتمام
دبیر فنی: مهندس علیرضا روحانی
دبیر محتوائی: آقای مجید شجاعی

دبیر اجرائی: آقای مهرداد شاه سنایی
User Reviews - ۲۳۷ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
امیر
امیر
۱۴۰۲/۰۹/۰۲
خدا بهتون اجر بده ..فوق العاده هست این برنامه.. به روز و مباحث زیبا و مهم و کاربردی
مسعود
مسعود
۱۴۰۲/۰۹/۰۸
عالیه مخصوصا قسمت صوت ها و کتاب های صوتی خانواده ها دانلود کنید و صوت ها رو در خانه گوش بدید
جواد
جواد
۱۴۰۲/۰۳/۰۵
عالی