آزمون روانشناسی میلون 3

آزمون روانشناسی میلون 3

نسخهٔ ۴.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ تیر ۱۴۰۰
آزمون روانشناسی میلون 3

آزمون روانشناسی میلون 3

همراز روان پویان
نسخهٔ ۴.۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ تیر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پرسشنامه چندمحوری بالینی میلون(MCMI)  یک پرسشنامه خودسنج استاندارد شده است که دامنه‌ی گسترده‌ای از اطلاعات مربوط به شخصیت، سازگاری هیجانی و نگرش مراجعان به پرسشنامه را می‌سنجد، مخاطبان آن افراد بالای 18 سال و دارای توانایی خواندن حداقل کلاس هشتم می‌باشند.

 

نرم افزار آزمون پرسشنامه چند محوری بالینی میلون ۳ امکان اجرای آزمون MCMI-III را در گوشی همراه یا تبلت شما فراهم آورده است. از اینرو آزمودنی به راحتی می‌تواند در تبلت یا گوشی مورد نظر که نرم افزار در آن نصب شده است، سوالات را دیده و پاسخ مورد نظر خود را انتخاب نماید. در پایان نیز امکان نمایش پروفایل و نیم رخ روانی آزمودنی وجود دارد. کاربر میتواند پاسخنامه خود را با روان شناس مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارد و نیازی به تکمیل مجدد پاسخنامه در حضور روان شناس نیست. در این صورت نیازی به وارد کردن اطلاعات در نرم افزار توسط روان شناس نیست. این نرم افزار فرآیند تکمیل و ورود اطلاعات را تسهیل می‌کند.

 

همچنین به دلیل پاسخ دهی مستقیم آزمودنی احتمال خطای ورود اطلاعات به صفر می‌رسد.

 

برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی که نیاز به پرسشنامه MCMI-III است نرم افزار میلون ۳ همراز روان پویان بهترین گزینه خواهد بود. به خاطر ویژگی که این نرم افزار دارد، آزمودنی پاسخ‌ها را مستقیم وارد نرم افزار می‌کند و پاسخنامه‌ی آزمودنی به جهت امکان به اشتراک گذاری پاسخنامه بدون واسطه‌ی شخص دیگری مشخص می‌شود.

 

به عنوان مثال اگر در انجام پروژه ای نیاز به ۵۰۰ نفر آزمودنی باشد، شما باید ۵۰۰ پرسشنامه و ۵۰۰ پاسخنامه تهیه کنید و پاسخنامه‌ها را یکی یکی وارد نرم افزار کنید، در صورتی که با نرم افزار همراز روان پویان دیگر نیاز به این کار نیست و آزمودنی با نصب اپلیکیشن روی گوشی همراه یا تبلت خود می‌تواند به آزمون پاسخ دهد و بدون نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای پاسخنامه را برای محقق ارسال کند.

با این کار چون پرسشنامه‌ی ما توسط خود آزمودنی وارد می‌شود و نیازی به ورود اطلاعات پرسشنامه توسط محققین وجود ندارد، لذا دقت آزمون MCMI-III بسیار بالا رفته و در وقت صرفه جویی می‌شود.

مهمترین ویژگی نرم افزار فوق، حذف کامل پرسشنامه و پاسخنامه قلم و کاغذی است و شما را از ورود اطلاعات در نرم افزار بی نیاز می کند.

نرم افزار پیش روی شما توسط زبده ترین روان شناسان تأیید شده است.

 

جهت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود دفترچه راهنمای محصول را از اینجا دریافت و مطالعه فرمائید.

 

جهت تفسیر نتیجه‌ی آزمون باید لزوماً به روان شناس متخصص قابل اعتماد مراجعه گردد.

در شبکه اجتماعی تلگرام ، گروهی مجازی با آدرس زیر، تحت عنوان باشگاه مشتریان جهت ارتباط بهتر با موسسه و پشتیبانی سریعتر کاربران محترم و به اشتراک گذاری تجربیات کاربری ایشان در نرم افزار، ایجاد شده است.

https://t.me/joinchat/BSTCAUhtvlqIBewNCoeJ3g

از همین جهت از شما خواهشمندیم، جهت ارتباط سریعتر و بهتر و همچنین اطلاعات بیشتر راجع به نرم افزار در این گروه عضو شوید.

بهترین حالت اجرا و نمایش نیم رخ روانی به دلیل استفاده از نمودار میله ای در گوشی ها و تبلت های 5.5 اینچ و بالاتر است.

نظرات کاربران - ۳۵۴ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
zahra kuhii
zahra kuhii
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
چرا خرید یک آزمون فعال نیست؟
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۶/۱۹
نمی تونم جواب آزمون رو جایی ذخیره کنم
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۲/۰۹
good