پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

نسخهٔ ۱۰.۴.۰
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۴۳ مگابایت
حجم
پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

زمین
نسخهٔ ۱۰.۴.۰
+۵۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۴۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پیام رسان و شبکه اجتماعی بالونت یک جعبه ابزار برای دور کاری تیم‌ ها، سازمان‌ ها و یا افرادی است که می‌خواهند در بستر شبکه اجتماعی با همکاران و مشتریان خود فعالیت تیمی یا تجاری داشته باشند.

مدیریت پروژه ، مدیریت جلسه ، آموزش مجازی ، مدیریت مالی ، ساخت انواع فرم ، نظرسنجی و تماس صوتی و تماس تصویری از جمله امکاناتی است که برای فعالیت‌های تیمی در نظر گرفته شده است.

اينترنت نيم‌ بها:  تمامی فعالیت‌های كاربران، با اينترنت نيم‌ بها محاسبه می‌گردد. 

امکانات و ابزارهای پیام رسان بالونت:

✔️ مدیریت پروژه: به کمک این ابزار امکانات کاملی برای مدیریت و برنامه ریزی پروژه خواهید داشت. تعریف لیست و کار به صورت مشارکتی با امکان گفتگو و درج پیوست ذیل هر کار و تعریف امکانات پیشرفته نظیر درصد پیشرفت، وزن، بودجه، برچسب، وضعیت کار و ... از امکانات آن می‌باشد.

✔️ مخزن جلسه: ابزاری برای مدیریت جلسه می‌باشد. یک یا چند جلسه ایجاد کنید و از شرکت کنندگان دعوت کنید، دستور جلسه ثبت کنید و در انتها صورت جلسه بنویسید و برنامه‌ریزی کاملی برای جلسات آینده‌ی خود داشته باشید.

✔️ دفتر مالی: یک حسابداری شخصی یا گروهی است که برای مدیریت درآمدها و هزینه‌ها قابل استفاده می‌باشد. امکان گزارش‌گیری و تعریف برچسب، منبع، گروه درآمدی و هزینه‌ای، واحد پولی و ... از امکانات دفتر مالی است.

✔️ فرم اطلاعاتی: یک فرم‌ ساز برای ایجاد فرم‌های دریافت اطلاعات از مخاطبان است. فرم‌های استخدام، ثبت‌نام و ... از نمونه فرم‌هایی است که می‌توانید ایجاد کنید.

✔️ کانال نظرسنجی: یک سرویس ویژه برای انجام نظرسنجی بین مخاطبان بالونت است. سئوالات خود را طرح کنید و نظرات دیگران را جمع‌آوری کرده و در یک گزارش ببینید.

✔️ کانال آزمون: امکان طراحی انواع آزمون‌های تشریحی و تستی را به شما می‌دهد. آزمون‌های استخدامی، آزمون‌های هوش، تست شخصیت و انواع دیگر آزمون‌ها را می‌توانید با این امکان طراحی کنید.

✔️ کانال آموزش: با تعریف بخش‌ها و درسنامه‌ها می‌توانید یک کلاس تدریس مجازی برای آموزش آنلاین مخاطبان‌تان ایجاد کنید.

✔️ میز کار: یک فضای شخصی برای مشاهده تجمیعی نامه‌ها، یادآوری کارها و رویدادهای تقویمی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

✔️ چت، گروه و کانال: در این بستر اجتماعی نیازهای پیام‌ رسانی نیز همانند سایر پیام‌رسان‌ ها به طور کامل پوشش داده شده است.

✔️ تماس صوتی و تماس تصویری


➕ شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت بالونت از نسخه‌های وب،‌ ویندوز،‌ لینوکس  این پیام رسان نیز استفاده کنید.

https://balonet.net

نظرات کاربران - ۱،۳۵۱ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
k.shaian
k.shaian
۱۴۰۱/۰۳/۱۶
امکانات زیادی داره اما برای همچین برنامه های یکی از مهمترین معیار ها منسجم بودن امکانات هست که یکم هنوز باهاش فاصله دارین
sasli
sasli
۱۴۰۱/۰۳/۲۳
برنامه خیلی خوبیه...خدا قوت
محمد هادی
محمد هادی
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
این برنامه، بسیار برنامه عالی‌ای است، من همه کار‌های اداری ام را در این برنامه بدون هیچ دردسری انجام می‌دهم؛ ممنون از سازنده این برنامه

در رسانه‌ها