پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

نسخهٔ ۱۰.۳.۰
+۱۰ هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۴۳ مگابایت
حجم
پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

پیام رسان بالونت - جعبه ابزار کاری

زمین
نسخهٔ ۱۰.۳.۰
+۱۰ هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۴۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پیام رسان و شبکه اجتماعی بالونت یک جعبه ابزار برای دور کاری تیم‌ ها، سازمان‌ ها و یا افرادی است که می‌خواهند در بستر شبکه اجتماعی با همکاران و مشتریان خود فعالیت تیمی یا تجاری داشته باشند.

مدیریت پروژه ، مدیریت جلسه ، آموزش مجازی ، مدیریت مالی ، ساخت انواع فرم ، نظرسنجی و تماس صوتی و تماس تصویری از جمله امکاناتی است که برای فعالیت‌های تیمی در نظر گرفته شده است.

اينترنت نيم‌ بها:  تمامی فعالیت‌های كاربران، با اينترنت نيم‌ بها محاسبه می‌گردد. 

امکانات و ابزارهای پیام رسان بالونت:

✔️ مدیریت پروژه: به کمک این ابزار امکانات کاملی برای مدیریت و برنامه ریزی پروژه خواهید داشت. تعریف لیست و کار به صورت مشارکتی با امکان گفتگو و درج پیوست ذیل هر کار و تعریف امکانات پیشرفته نظیر درصد پیشرفت، وزن، بودجه، برچسب، وضعیت کار و ... از امکانات آن می‌باشد.

✔️ مخزن جلسه: ابزاری برای مدیریت جلسه می‌باشد. یک یا چند جلسه ایجاد کنید و از شرکت کنندگان دعوت کنید، دستور جلسه ثبت کنید و در انتها صورت جلسه بنویسید و برنامه‌ریزی کاملی برای جلسات آینده‌ی خود داشته باشید.

✔️ دفتر مالی: یک حسابداری شخصی یا گروهی است که برای مدیریت درآمدها و هزینه‌ها قابل استفاده می‌باشد. امکان گزارش‌گیری و تعریف برچسب، منبع، گروه درآمدی و هزینه‌ای، واحد پولی و ... از امکانات دفتر مالی است.

✔️ فرم اطلاعاتی: یک فرم‌ ساز برای ایجاد فرم‌های دریافت اطلاعات از مخاطبان است. فرم‌های استخدام، ثبت‌نام و ... از نمونه فرم‌هایی است که می‌توانید ایجاد کنید.

✔️ کانال نظرسنجی: یک سرویس ویژه برای انجام نظرسنجی بین مخاطبان بالونت است. سئوالات خود را طرح کنید و نظرات دیگران را جمع‌آوری کرده و در یک گزارش ببینید.

✔️ کانال آزمون: امکان طراحی انواع آزمون‌های تشریحی و تستی را به شما می‌دهد. آزمون‌های استخدامی، آزمون‌های هوش، تست شخصیت و انواع دیگر آزمون‌ها را می‌توانید با این امکان طراحی کنید.

✔️ کانال آموزش: با تعریف بخش‌ها و درسنامه‌ها می‌توانید یک کلاس تدریس مجازی برای آموزش آنلاین مخاطبان‌تان ایجاد کنید.

✔️ میز کار: یک فضای شخصی برای مشاهده تجمیعی نامه‌ها، یادآوری کارها و رویدادهای تقویمی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

✔️ چت، گروه و کانال: در این بستر اجتماعی نیازهای پیام‌ رسانی نیز همانند سایر پیام‌رسان‌ ها به طور کامل پوشش داده شده است.

✔️ تماس صوتی و تماس تصویری


➕ شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت بالونت از نسخه‌های وب،‌ ویندوز،‌ لینوکس  این پیام رسان نیز استفاده کنید.

https://balonet.net

نظرات کاربران - ۱،۳۲۱ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
jihad_moghniyeh
jihad_moghniyeh
۱۴۰۰/۰۹/۱۶
عالی عالیه اما تو صدا و سیما تبلیغ کنید کسی نیست🙂
یک بنده خدا
یک بنده خدا
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
با سلام و خسته نباشید نرم افزار از نظر امکانات عالی اما از نظر اتصالات اینترنتی ضعیف ترین هستش نه بارگذاری میشه ونه چیزی میشه ارسال کرد لطفا نرم افزارتون خوب از لحاظ اتصالات اینترنتی میگم بروز رسانی کنین تا این مشکل حل بشه چون با حذف نصب کردن هم حل نمیشه این مشکل از نرم افزار هستش
Alireza Hakimzade
Alireza Hakimzade
۱۴۰۰/۱۲/۰۶
ایده ی برنامه ناب و فووووق العاده واقعا برنامه بی نظیر و کاربردی ای هست خدا قوت

در رسانه‌ها