متافیزیک

متافیزیک

نسخهٔ ۳.۱
۱۰،۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
متافیزیک

متافیزیک

امید فرجی
نسخهٔ ۳.۱
۱۰،۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

راهنمای خرید از بازار با همه ی کارت های بانکی http://cafebazaar.ir/help

اگر به یادگیری هیپنوتیزم علاقه دارید،اگر به حوادث و مکانهای غیر قابل توصیف می اندیشید،اگر به این می اندیشید که در عمق وجود انسان چه می گذرد،یا اگر نمیدانید در دنیای متافیزیک چه اسراری نهفته است،این نرم افزار برای شما ساخته شده است.

در نرم افزار متافیزیک به بررسی بسیاری از ابعاد متافیزیک یا مابعدالطبیعه پرداخته شده است که شما را به وجد می آورد.در این نرم افزار شما با انواع هیپنونوتیزم و آموزش انجام آن، ابعاد معنوی عشق، روش کار چشم سوم، روش های مدیتیشن و رسیدن به آرامش روحی، نکات بسیار جالبی در مورد حقیقت روح و واقعیت وجود جن و مطالب بسیار جالب و آموزنده دیگر آشنا خواهید شد.

مابعدالطبیعه یا متافیزیک و یا متاگیتیک شاخه‌ای از فلسفه است که به پژوهش دربارهٔ چیستی و کُنه وجود، زندگی و جهان به عنوان یک کل، می‌پردازد. متافیزیک را ریشهٔ فلسفه می‌دانند؛ بدین معنا که فیلسوفان نخستین عمدتا به این حوزه از فلسفه می‌پرداخته‌اند. در فلسفهٔ معاصر، به مباحث مابعدالطبیعی با شکاکیت بسیار نگریسته‌اند.

نرم افزار متافیزیک را به هیچ وجه از دست ندهید.

**********منابع:قرآن کریمدر گاه طب مکمل جایگزین ایران(www.cam.ir)پارسی طب(parsiteb.com)مجله شادکامی و موفقیت(www.shadkami.com)انجمن درمانگران ایران (www.iranhealers.com)شبکه رشد(www.roshd.ir)خانواده سبز (www.ksabz.net)فصلنامه علوم باطنیماهنامه طمطراقمؤسسه یوگای علمی نوا(www.navayoga.com)_______________________________________قابلیت ها:-جستجو در مطالب-تغییر سایز نوشته ها-ارسال مطالب با تمام ابزار های ارتباطی-اجرا در اندروید 2 به بالا-بهینه شده برای اندروید 4.4 (کیت کت)-نمایش فارسی حتی در گوشی هایی که فارسی را پشتیبانی نمی کنند.نظرات کاربران - ۴۸ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
amir
amir
۱۴۰۱/۰۸/۲۶
چرا وارد برنامه نمیشه؟!
من
من
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
چرا فعال نمیشه
NOTE9
NOTE9
۱۳۹۴/۰۹/۱۳
باسلام . دوست گرامی بنظر بنده. شما ناخواسته یک نماد فراماسونی رو برای ایکون و پس زمینه برنامه انتخاب کردید.امیدوارم در اپدیت بعدی رفع شود