decoration danesh pajouhan 1

decoration danesh pajouhan 1

Version 1.0
1
K
Active installs
Education
Category
16
MB
Size


اولین و بهترین نرم افزار برگزاری دوره آموزشی دکوراسیون داخلی با ارائه گواهینامه معتبر در ایران (سطح 1)


این نرم افزار توسط تیم متخصص استادان طراحی داخلی و دکوراسیون کشور طراحی شده است. این دوره آموزشی برای بدست آوردن درک کلی از طراحی داخلی و دکوراسیون برای افراد علاقمند مفید است. اگر علاقمند به یادگیری در این حوزه هستید و یا قصد دارید در کسب و کار طراحی داخلی وارد شوید مرور این دوره برای پیشبرد این هدف می تواند موثر باشد. این سلسه مطالب به شما آموزش می دهد که چگونه فضای داخلی ساده و معمولی خود و اطرافیانتان را تبدیل به فضایی کاربردی و زیبا کنید و چراغ راهی برای یادگیری حرفه ای تر شما می باشد.


مطالعه کنید ، آموزش ببینید، گواهینامه پایان دوره بگیرید!تمامی مطالب این دوره توسط بهترین اساتید حوزه دکوراسیون داخلی تهیه و تدوین شده است و حاصل ماه ها کار و تلاش در این زمینه می باشد.
/>
سر فصل های انتخاب شده برای این آموزش بر اساس سر فصل های آموزشی دانشگاه های مطرح دنیا می باشد و سعی شده در تهیه و تدوین مطالب نگاهی بومی و کاربردی به دکوراسیون داخلی برای هموطنان عزیز کشورمان داشته باشیم.
/>
بعد از مطالعه محتواهای آموزشی در صورت تمایل می توانید در آزمونی که بصورت آنلاین برگزار می شود، شرکت کنید و مدرک اتمام دوره نیز دریافت نمایید.
/>
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و آزمون می توانید به سایت www.dpdecoration.ir مراجعه نمایید.


*********************


از آنجاییکه اپلیکیشن سطح 3 و سطح 2 ، طراحی داخلی و دکوراسیون دانش پژوهان پیش نیاز این دوره است، بهتر است قبل از مطالعه مباحث این دوره، اول آن دو را مرور کنید.


لینک نرم افزار طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی دانش پژوهان سطح 3:
/>
http://cafebazaar.ir/app/ac.ir.daneshpajouhan.interiordesign/?l=fa


لینک نرم افزار طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی دانش پژوهان سطح 2:
/>
http://cafebazaar.ir/app/ac.ir.daneshpajouhan.interiordesign2/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi