دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 1

دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 1

نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 1

دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 1

نشر الکترونیک دانش پژوهان عالی قاپو
نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اولین و بهترین نرم افزار برگزاری دوره آموزشی دکوراسیون داخلی با ارائه گواهینامه معتبر در ایران (سطح 1)


این نرم افزار توسط تیم متخصص استادان طراحی داخلی و دکوراسیون کشور طراحی شده است. این دوره آموزشی برای بدست آوردن درک کلی از طراحی داخلی و دکوراسیون برای افراد علاقمند مفید است. اگر علاقمند به یادگیری در این حوزه هستید و یا قصد دارید در کسب و کار طراحی داخلی وارد شوید مرور این دوره برای پیشبرد این هدف می تواند موثر باشد. این سلسه مطالب به شما آموزش می دهد که چگونه فضای داخلی ساده و معمولی خود و اطرافیانتان را تبدیل به فضایی کاربردی و زیبا کنید و چراغ راهی برای یادگیری حرفه ای تر شما می باشد.


مطالعه کنید ، آموزش ببینید، گواهینامه پایان دوره بگیرید!دو بخش از این سطح به طراحی فضاهای مسکونی می پردازد. فرایند اجرای طراحی، نحوه همجواری فضاها، عملکرد و خصوصیات فضاهای عرصه های خصوصی و عمومی مسکونی بررسی می شود. در بخش مبلمان ابتدا به اهمیت مبلمان در فضای داخلی و ضرورت آن پرداخته شده سپس با سبک های مهم طراحی مبلمان و طراحان معاصر مشهور این حوزه و کارهای آنان آشنا می شوید. ارگونومی یکی دیگر از مبحث های این سطح می باشد که به ابعاد و استانداردها و تناسبات فضای داخلی مسکونی می پردازد. تزئینات داخلی یکی دیگر از سرفصل های این دوره است. شما می توانید با ایده های مختلف استفاده از تزئینات و طریقه استفاده آنها در فضای داخلی آشنا شوید. دو بخش فرایند طراحی داخلی و خلاقیت در طراحی داخلی به کارهایی که طراح هنگام انجام پروژه باید انجام دهد می پردازد. در قسمت خلاقیت در طراحی روند تبدیل یک ایده به یک طرح بررسی می شود. قسمت آخر این دوره به توصیف حرفه می پردازد و در واقع راهنمایی برای افرادی است که تمایل دارند در این حوزه کار خود را آغاز کنند.
تمامی مطالب این دوره توسط بهترین اساتید حوزه دکوراسیون داخلی تهیه و تدوین شده است و حاصل ماه ها کار و تلاش در این زمینه می باشد.
/>
سر فصل های انتخاب شده برای این آموزش بر اساس سر فصل های آموزشی دانشگاه های مطرح دنیا می باشد و سعی شده در تهیه و تدوین مطالب نگاهی بومی و کاربردی به دکوراسیون داخلی برای هموطنان عزیز کشورمان داشته باشیم.
/>
بعد از مطالعه محتواهای آموزشی در صورت تمایل می توانید در آزمونی که بصورت آنلاین برگزار می شود، شرکت کنید و مدرک اتمام دوره نیز دریافت نمایید.
/>
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و آزمون می توانید به سایت www.dpdecoration.ir مراجعه نمایید.


*********************


از آنجاییکه اپلیکیشن سطح 3 و سطح 2 ، طراحی داخلی و دکوراسیون دانش پژوهان پیش نیاز این دوره است، بهتر است قبل از مطالعه مباحث این دوره، اول آن دو را مرور کنید.


لینک نرم افزار طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی دانش پژوهان سطح 3:
/>
http://cafebazaar.ir/app/ac.ir.daneshpajouhan.interiordesign/?l=fa


لینک نرم افزار طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی دانش پژوهان سطح 2:
/>
http://cafebazaar.ir/app/ac.ir.daneshpajouhan.interiordesign2/?l=fa

نظرات کاربران - ۵۹ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر
کاربر
۱۳۹۳/۰۳/۰۴
بسیار عالی. منتظر نرم افزارهای بعدی شما هستیم
محمد علی
محمد علی
۱۳۹۵/۰۲/۲۸
سلام برنامه در بخش آوردن عکسها و مطالب حالت هنگ شدن داره لطفا راهنمایی کنید با تشکر
ایوب
ایوب
۱۳۹۳/۰۳/۰۲
خیلی عالیه من هرسه دورشو گرفتم، حرف نداره متشکرم