.فلش کارت تصویری450 لغت ضروری برای

.فلش کارت تصویری450 لغت ضروری برای

نسخه ۴.۵.۱۱۲۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

"A Picture is Worth a Thousand Words"
"دیدن یک تصویر برای یک کلمه آنقدر در ذهن شما تاثیر میگذارد که حتی 1000 بار دیدن خود کلمه به تنهایی ، آن اثر را ندارد."

یادگیری لغات انگلیسی یکی از بزرگترین دغدغه های زبان آموزان ما هست . بارها برای همه زبان آموزان پیش آمده است که چندین بار معنی لغات را حفظ کرده ولی به دلیل فرار بودن و همچنین عدم قرارگرفتن در محیط انگلیسی زبان به راحتی این لغات را فراموش کنند.
برای یادگیری لغات زبان خارجی روش های مختلفی در طول سالیان در سراسر دنیا ارائه شده است. شیوه ای که راهکار طلایی برای شما ارائه می کند نتیجه سال ها تحقیق و مطالعه و تست انواع روش ها بوده است. و شک نکنید که بهترین روش و موثرترین روش اکنون پیش روی شماست و چنین مجموعه ارزشمند و منحصر بفردی مخصوص زبان آموزان ایرانی با قیمت بسیار اندکی در اختیار شما قرار می گیرد.
در روش آموزش لغات راهکار طلایی شما علاوه بر اینکه با استفاده از جعبه لایتنر لغات را به حافظه بلند مدت انتقال می دهید از روش خاص تصویرسازی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است بهره مند می شوید و به گونه ای معجزه آسا تصاویر مربوط به لغات را که با وسواس خاصی انتخاب شده اند ، در ذهن می آورید و سپس با بسط مفهوم تصویر به معنی لغات می رسید . فقط باید امتحان کنید تا شیوه منحصربفرد این مجموعه را دریابید .
یادگیری بوسیله فلش کارت
یادگیری بوسیله حس شنیداری
یادگیری به کمک جعبه لایتنر
یادگیری با استفاده از حافظه تصویری
یادگیری با استفاده از روش چند گزینه ای
شما تمامی این روش های یادگیری را فقط در یک مجموعه خواهید داشت و به شکلی باور نکردنی تمامی لغات را برای همیشه در ذهن خود خواهید داشت. فقط امتحان کنید.

این برنامه یک فلش کارت جعبه لایتنر منحصر بفرد و قدرتمند ی را در اختیار شما قرار میدهد که به طور خاص برای آموزش 450 لغت ضروری آزمون تافل مربوط به لغات کتاب (barrons essential words for tofle) می باشد و به شکل صوتی و تصویری و با امکانات خاص دیگر طراحی شده است.
از جمله خصوصیات ویژه و منحصر به فرد آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- آموزش لغات به شکل فلش کارت و با استفاده از جعبه لایتنر
2-آموزش تصویری لغات و استفاده از حافظه تصویری که مهمترین و بهترين نوع یادگیری لغات به حساب میاید(برای هر لغت ،تصویری متناسب با آن وجود دارد که مفهوم لغت را به شکل تصویری ارائه می دهد).
3- پخش تلفظ مربوط به لغات با استفاده از صدای انسان - لحجه آمریکایی
4-ترجمه انگلیسی و فارسی لغات (خلاصه شده توسط متخصص زبان انگلیسی به منظور حذف زوائد درگیری ذهن در آموزش سریع ویژه ما ایرانیان)
4-- لینک مستقیم به دیکشنری bluedict به صورت pup up و انتخاب اتوماتیک لغت و ترجمه توسط دیکشنری های نصب شده روی bluedict. (جهت استفاده به بهترین شکل از این برنامه توصیه میشود برنامه bluedict و دیکشنری های فارسی و انگلیسی مربوط به آن که به صورت رایگان موجود هستند نصب گردد )
5-برگزاری آزمون های تصویری و جذاب در تمام سطوح که با استفاده از به چالش کشیدن ذهن یادگیری لغات را تسریع می بخشد.
6-امکان مرور درس به درس لغات
7-امکان مرور لغات موجود در هر یک از جعبه های لایتنر
8-امکان تنظیم میزان صدای تلفظ لغات
9-امکان مشاهده آمار سریع مطالعه لغت در تیتر برنامه و سایر آمار با مراجعه به لینک مربوطه.

این برنامه پس از بررسی تمامی نرم افزارهای مشابه و درک ضعف آنها و تکمیل و تجمیع بهترین امکانات مربوط به یادگیری لغات و با استفاده از بهترین متدهای یادگیری لغات که توسط متخصصین آموزش لغات در دنیا ارائه شده است محیطی ويژه و مخصوص زبان آموزان ایرانی را در اختیار کاربران قرار میدهد.

سایر برنامه های تیم راهکار طلایی:
_ فلش کارت و جعبه لایتنر صوتی تصویری 504 لغت تافل راهکار طلایی
http://cafebazaar.ir/app/in.rahkar.hasanimani/?l=fa
_ فلش کارت و جعبه لایتنر صوتی تصویری 400 لغت تافل راهکار طلایی
http://cafebazaar.ir/app/in.golda.taefl400/?l=fa
_ فلش کارت و جعبه لایتنر صوتی تصویری 606 لغت تافل و جی آر ای راهکار طلایی
http://cafebazaar.ir/app/in.golda.taefl606/?l=fa
منتظر برنامه های بعدی ما باشید.
از تمامی عزیزان خواهشمند است نقطه نظرات وپیشنهادات و ایرادات برنامه را در بخش نظرات به ما انتقال دهید تا در آپدیت های برنامه نسبت به رفع آنها بکوشیم.

logo-enamad logo-samandehi